Jump to content



Одобрявате ли рекламата на цигари в клиповете и онлайн платформите?


Одобрявате ли рекламата на цигари в клиповете и онлайн платформите?  

50 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

В момента тече бясна рекламна кампания на цигари "Corset" и мъжкия им еквивалент "Falcon", напомняща тази на цигари "Мерилин" и "Кинг" преди няколко години. Интересното е че и двете марки са правени от същата фирма - KT International.

 

Клипове с въпросните цигари:

Преслава - "Изтрезняваш ли"

Мария Илиева - Mi Amor

Тита - Антилопа

Галена - ПростоШоу

Поли Генова - Г-н президент

Криско x Dim4ou x Боро Първи - Мърдай (Falcon?)

Лора Караджова - Виждам те

Алисия - Старай се да си първи

Анелия - Зоопарк

Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place (King)

 

Инстаграм промоутъри

 

Галена

2VypMFz.jpg

dgx9j9M.jpg

zTX0BHV.jpg

IGtCntP.jpg

JfMeiDJ.jpg

jgeNph4.jpg

YNmr6np.jpg

AZWsjhu.jpg

1H6CCRZ.jpg

UK8tprq.jpg

F5IyR2n.jpg

cCfHiA5.jpg

uU8Uz44.jpg

 

Николета Лозанова

MVIjIak.jpg

wML3Ugj.jpg

rsY74Bq.jpg

wphqstm.jpg

WUE1lOL.jpg

 

Азис

zJlSu2n.jpg

RWMjfUL.jpg

tRCt3Rq.jpg

hvHjYzV.jpg

FAE0Ozg.jpg

YDHbIY5.jpg

 

Вие лично ободрявате ли подобен тип вреден маркетинг в масовото пространство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая тема не е за тоя раздел. Защо не спазваш правилата ????

Галена е една от замесените, така че има място тук. "Общи приказки" е мъртав раздел, а Зона Рамания е затворен за гости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че си направил темата, за да се плюе по Галена, но ... Като цъфне и Преслава в такава реклама, пак ли ще си на това мнение?

Реклама като реклама, законно е.

 

 

пс: Темата не е за Поп фолк раздела.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Безразлично ми е. И все пак ако зависеше от мен, не бих го допуснал. Това са третокласни цигари с неясен състав и произход. По добре да рекламират тревичка :Vishenka_05:

Не, че липсват и текстове с подобно съдържание, но е време да пушкат по клипове :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че си направил темата, за да се плюе по Галена, но ... Като цъфне и Преслава в такава реклама, пак ли ще си на това мнение?

Реклама като реклама, законно е.

пс: Темата не е за Поп фолк раздела.

Законно е, но морално ли е? Вижте в САЩ какви движения против цигарите правят

https://www.thetruth.com/

 

Само ние в Европа сме изостанали.

 

Не мисля че Преслава би се съгласила. Разгледай и Инстаграма. Демонстрира здравословен живот, фитнес и екскурзии. Някак не върви да изтипоса цигари до всичко това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Законно е, но морално ли е? Вижте в САЩ какви движения против цигарите правят

https://www.thetruth.com/

 

Само ние в Европа сме изостанали.

 

Не мисля че Преслава би се съгласила. Разгледай и Инстаграма. Демонстрира здравословен живот, фитнес и екскурзии. Някак не върви да изтипоса цигари до всичко това.

Защо да не е морално? Маргаринът с вкус на масло е също толкова вреден, ама не правим от проблем факта, че се рекламира.

Що се отнася до Преслава, не беше ли тя с песен със заглавие Мерилин? Аман от двойни стандарти. Не следвам чалга пачи в инстаграм, но ако се разровя, в на всяка профила има снимки от фитнес, планини, екскурзии и прочие.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че си направил темата, за да се плюе по Галена, но ... Като цъфне и Преслава в такава реклама, пак ли ще си на това мнение?

Реклама като реклама, законно е.

пс: Темата не е за Поп фолк раздела.

Ах, че му го начука :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Законно е, но морално ли е? Вижте в САЩ какви движения против цигарите правят

https://www.thetruth.com/

 

Само ние в Европа сме изостанали.

 

Не мисля че Преслава би се съгласила. Разгледай и Инстаграма. Демонстрира здравословен живот, фитнес и екскурзии. Някак не върви да изтипоса цигари до всичко това.

Преслава го беше казал в един live chat,че е спряла цигарите и наргилетата.

Вижда се , че положителна промяна в живота й,а и се сещам колко оплювана беше за това , че била пушила и си съсипвала гласа.Може би това обяснява защо Галена вече няма почти никакъв?!

 

Много от певиците пушат Емилия,Алисия,Галена,Гери-Никол,Тита ,но не виждам да им е голям проблем както беше при Преслава и после се оплакват от двойни стандарти.

Видно е,че Преслава живее в момента много по-различно от преди в положителен аспект, а и посещава фитнес зали докато други предпочитат да посетят д-р Енчев за всеки проблем във външността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лицемера да сметне колко хора следват Галена в Инстаграм, и колко са гледали Планета, която беше веднага след националните телевизии като гледаемост, когато въртяха клипа на Мерилин на всеки 10 минути, а рекламата на всяка песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали ще се рекламира или не? Всичко е въпрос на бизнес и договорки. В миналото, Преслава снимаше като побъркана цигарите Мерилин, имаше и специален клип. Плащат ти, снимаш. Напъните да се изкара Галена като лоша, порочна и учаща младото поколение на негативно ми идва в повече. Старанието, което влагаш Fast, за да покажеш Галена в лоша светлина, съсредоточи към друга полезна своя страна. Не разбирам каква е тази омраза към нея и то от страна на мъж? Клони към женска злоба. Нито е взела парите ти, нито посегнала на семейството ти. Успокой малко топката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е рекламирала цигари преди 10 години, като в днешен ден се е променила към по-добро и не би го направила? Аз никога не съм одобрявал проекта "Усещане за Мерелин" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е рекламирала цигари преди 10 години, като в днешен ден се е променила към по-добро и не би го направила? Аз никога не съм одобрявал проекта "Усещане за Мерелин" .

 

Да, след цигарите се ориентира към наркотиците и Бирмата, стана анорексичка. Ако на това му викаш, промени се към по-добро, ОК!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, след цигарите се ориентира към наркотиците и Бирмата, стана анорексичка. Ако на това му викаш, промени се към по-добро, ОК!

Става въпрос за периода на живота си , в който се намира сега -без цигари,наргилета и всякакви вредни вещества,разходки по планини,изкачване на върхове,посещаване на фитнес зали.Изпускаме пак каквото не ни е угодно :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е рекламирала цигари преди 10 години, като в днешен ден се е променила към по-добро и не би го направила? Аз никога не съм одобрявал проекта "Усещане за Мерелин" .

Факт е че го е правила. Не мисля, че Галена е направила грях след като и Толбухинската го е правила още преди 10 години

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали ще се рекламира или не? Всичко е въпрос на бизнес и договорки. В миналото, Преслава снимаше като побъркана цигарите Мерилин, имаше и специален клип. Плащат ти, снимаш. Напъните да се изкара Галена като лоша, порочна и учаща младото поколение на негативно ми идва в повече. Старанието, което влагаш Fast, за да покажеш Галена в лоша светлина, съсредоточи към друга полезна своя страна. Не разбирам каква е тази омраза към нея и то от страна на мъж? Клони към женска злоба. Нито е взела парите ти, нито посегнала на семейството ти. Успокой малко топката.

Пуснах темата защото ми е крайно неприятно че случаят с Мерлин и Кинг се повтаря, не заради някой конкретно. Рекламите за цигари ме отвращават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става въпрос за периода на живота си , в който се намира сега -без цигари,наргилета и всякакви вредни вещества,разходки по планини,изкачване на върхове,посещаване на фитнес зали.Изпускаме пак каквото не ни е угодно :whistling:

 

И побоища над фенове. Обичаме да пропускаме някои неща, които не са ни удобни, нали?

 

Пуснах темата защото ми е крайно неприятно че случаят с Мерлин и Кинг се повтаря, не заради някой конкретно.

 

 

Повярвахме ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И побоища над фенове. Обичаме да пропускаме някои неща, които не са ни удобни, нали?

Голямо чудо станало че гаджето и е набил Весо Фена. Ако бяхте на неговото място и вие щяхте да го направите. Та той е най-големия досадник сред чалга феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И побоища над фенове. Обичаме да пропускаме някои неща, които не са ни удобни, нали?

"Побоят" над Весо е толкова преекспониран и фалшив.Човек ако наистина е пребит няма на следващия ден да си прави стори как преследва други звезди.

И няколко седмици след това качва снимки с човек,чийто приятел го е набил. :1000 (10):

Не всичко,което се пише в жълтата преса е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо чудо станало че гаджето и е набил Весо Фена. Ако бяхте на неговото място и вие щяхте да го направите. Та той е най-големия досадник сред чалга феновете.

 

 

"Побоят" над Весо е толкова преекспониран и фалшив.Човек ако наистина е пребит няма на следващия ден да си прави стори как преследва други звезди.

И няколко седмици след това качва снимки с човек,чийто приятел го е набил. :1000 (10):

Не всичко,което се пише в жълтата преса е истина.

 

Честно казано сте много смешни и жалки и двамата. Думи нямам. Вие не сте хора просто.

 

Бил набил Десо Фена - голяма работа. Ми голяма работа е - другия път ша набие някой друг. Вас примерно. Или Преса. Тогава пак ли ша го оправдавате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е рекламирала цигари преди 10 години, като в днешен ден се е променила към по-добро и не би го направила? Аз никога не съм одобрявал проекта "Усещане за Мерелин" .

Нищо, реално погледано. Но защо осъждаш друг, че прави същото, което и твойта пача е правила, преди време, и то много по успешно. Пак казвам, колко човека следят Галена в Инстаграм, и колко беше гледаемостта на Планета когато реклама на Мерилин вървеше под няква форма в 85% от програмата?

 

И не, не е важно за обсъждането че към днешна дата Толбухинско Пете е минала от тютюн на по-твърдо. Иначе браво на нея, че ги е отказала. Ужким може би ако е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...