Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Може ли някой да ми каже в процеса на преинсталиране на Уиндоус ако съм си изтрил целия хард диск, мога ли после някак си да върна файловете.

Не, доколкото знам. Защо си с един дял?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не, доколкото знам. Защо си с един дял?

Не, бяха 2 - един със около 78гб и друг 200 и нещо си, но не искаше да се инсталира на по-малкия и направих глупост като изтрих диска, мислейки си че ще изтрия само това от 70гб, т.е. стария уиндоус... пълен ташак, аз изобщо не съм на ти с тези неща и ги правя на магия винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже в процеса на преинсталиране на Уиндоус ако съм си изтрил целия хард диск, мога ли после някак си да върна файловете.

Принципно може, нещата си остават в определен период на диска. Само форматиран ли е диска или преинсталацията е завършена?

Въпроса е да не пипаш нищо по диска, тоест да не записваш нищо, защото за да се запълни нов запис, ще се изтриват от старите които са останали, понеже уиндоус чете диска като празен. Има разни програми за възснановяване, но ако не разбираш, по-добре го занеси в някой сервиз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно може, нещата си остават в определен период на диска. Само форматиран ли е диска или преинсталацията е завършена?

Въпроса е да не пипаш нищо по диска, тоест да не записваш нищо, защото за да се запълни нов запис, ще се изтриват от старите които са останали, понеже уиндоус чете диска като празен. Има разни програми за възснановяване, но ако не разбираш, по-добре го занеси в някой сервиз.

 

Ето това нещо направих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи нещо първоначално не си задал правилно дяла където да се приинсталира. С какъв уиндоус си?

Попринцип трябваше да почнеш на чисто с дял С, като изтриеш файловете и заделиш един за системен.След като го форматираш инсталацията трабва са тръгне там.

В BIOS какъв режем беше на харда?

Принципно вече белята е станала. Но имаш шанс.

Може да се възстанови и няколко пъти форматиран дял.

Ако си инсталирал вече уина или си записал други данни шанса намалява, както ти казах. Въпреки това пак има шанс. Има една програма Smart Data Recovery, може да пробваш с нея но не съм я ползвала, не ми се е налагало.

Тя май беше безплатна, но има и платени, които са по-добри. Ако не ти се рискува и файловете са ти важни, не пипай нищо, отиди в сервиз, там ще имаш по голям шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи нещо му стана на компа в началото на януари, аз бях преинсталирал може би лятото на 2017-та и тогава си бях запазил и диск Д - всичко точно.

Но сега не искаше да се включи, черен екран, вляозх в систъм риковъри, търси цяло денонощие за някакви грешки, но не намери. Просто не се включваше както трябва. И сега тръгнах на по-малкия диск, който знам, че ми е Ц и там беше стария уиндоус, обаче не поиска там и чрез тоя клип горе жестоко съм се заблудил, че ще си изтрия само този дял със 70-те ГБ...

Ще го дам на сервиз май. Дано стане, сега на всичкото отгоре диска не ми е разделен, иначе го видях този с 200гб че е съществува през диск мениджмънта.

Как ми се получи от първия път миналото лято, а сега насрах нещата.... :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този черен екран ти се появи след стартиране на уина ли?

Не, първият път като го преинсталирах си ми бачкаше доста време, до януари сега.

Сега след тази инасталация си е ок. Не знам каква грешка съм допуснал преди, за да стигна до този черен екран. Или нещо с ъдпейтите, или преинсталацията миналата година не е била както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, първият път като го преинсталирах си ми бачкаше доста време, до януари сега.

Сега след тази инасталация си е ок. Не знам каква грешка съм допуснал преди, за да стигна до този черен екран. Или нещо с ъдпейтите, или преинсталацията миналата година не е била както трябва.

Не е казано че си допуснал грешка, може да се е появил бъг в операционната.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи нещо му стана на компа в началото на януари, аз бях преинсталирал може би лятото на 2017-та и тогава си бях запазил и диск Д - всичко точно.

Но сега не искаше да се включи, черен екран, вляозх в систъм риковъри, търси цяло денонощие за някакви грешки, но не намери. Просто не се включваше както трябва. И сега тръгнах на по-малкия диск, който знам, че ми е Ц и там беше стария уиндоус, обаче не поиска там и чрез тоя клип горе жестоко съм се заблудил, че ще си изтрия само този дял със 70-те ГБ...

Ще го дам на сервиз май. Дано стане, сега на всичкото отгоре диска не ми е разделен, иначе го видях този с 200гб че е съществува през диск мениджмънта.

Как ми се получи от първия път миналото лято, а сега насрах нещата.... :angry:

Успех! Аз съм се опитвал да възтановявам файлове, но уви даваше ми грешка, че са повредени и не можех да ги отворя. Иначе ще ги намира по база данни, но толкоз.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вирус или уиндолса е засечен, че е краден.

Да, много грешки са възможни. Файловете наистина могат да се възстановят, но при положение че и инсталиран уина шанса намалява, понеже новите записи върху диска заемат мястото на старите. И ако продължиш да инсталираш драйвери и какво ли не още по-лошо. Нищо не му пречи да опита все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре е 14 :mf_surrender: :mf_surrender: хайде отивайте купете цветя за 100-150 лв ,

 

Мразя 14-ти февруари. Това е най-тъпия празник който съществува.

Говориш така, защото нямаш гадже.

:1000 (29):

 

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре е 14 :mf_surrender: :mf_surrender: хайде отивайте купете цветя за 100-150 лв ,

 

Мразя 14-ти февруари. Това е най-тъпия празник който съществува.

Подкрепям! И съм имал, и съм нямал гадже и пак не го праснувам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...