Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Предпочитам Андрито хиляди пъти :1000 (29):

Знам, знам :3fdb8960598fa63e: в скандалите с теб сме говорили за Теда.

Малко хора я харесват, ама песните й са един такъв мн готин стил, отпускат ме много и ме нахъсват. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита е луда да ходи с 22 годишен, та тя е на 14-15 години.

Няколко дни след като тръгнаха си татуира буквата му на китката... не й е лесно с толкова малко мозък и толкова много к*рвенлък..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко дни след като тръгнаха си татуира буквата му на китката... не й е лесно с толкова малко мозък и толкова много к*рвенлък..

Е Сузанита вече е връх на всичко лошо, което мога да кажа за младо момиче. Пълен потрес...Клипчето в Папараци и начина по който говори е брутално зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Сузанита вече е връх на всичко лошо, което мога да кажа за младо момиче. Пълен потрес...Клипчето в Папараци и начина по който говори е брутално зле.

 

Да, аз се изумих. Приятелят й е за затвора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и тя самата е побъркана. Така да се държи момиче на 15... Липсва и един здрав бой.

Ами те всички на тази възраст са такива.... Работата ми е между две училища и чак да ти стане неудобно да минеш покрай тях в междучасие.... чувствам се тотален задръстеняк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те всички на тази възраст са такива.... Работата ми е между две училища и чак да ти стане неудобно да минеш покрай тях в междучасие.... чувствам се тотален задръстеняк.

За жалост сегашното поколение са така наистина. Днес едни видимо малки деца си говориха по същия начин в метрото. Стана ми неудобно да ги слушам. Да не споменавам чупките и стойките, които заемаше едната госпожица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам по софийските и нагоре като цяло училищата как е, но тук имаме от всичко. Но ми прави впечатление, че от 7 клас се тръгва по кафенетата и от 8ми по дискотеките... аз на кафе и дискотека тръгнах в 9 клас и то тогава нередовно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам по софийските и нагоре като цяло училищата как е, но тук имаме от всичко. Но ми прави впечатление, че от 7 клас се тръгва по кафенетата и от 8ми по дискотеките... аз на кафе и дискотека тръгнах в 9 клас и то тогава нередовно :mf_surrender:

Да и аз така... явно по днешни стандарти сме задръстени :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...