Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

За три бездомни котета преди време слагах вечер 2-3 шишета с вряла вода на мястото къде спяха! Става, колкото да преживеят най-критичните минусови часове от нощта.

Сутрин топла попара задължително. Големи завалийчета са през зимата....

Ужасно е... и аз ги храня, но в това студено време се измъчват навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти как им я размразяваш? За колко животни се грижиш? :) :)

За две кучета, 3 котки (едната смятам да я махам от лятото насам е изяла над 20 гълъба), 100 гълъба затворени и още толкова пуснати плюс шест кокошки. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така искам нещо подобно от нея, но няма такива изгледи.

Мн ме е яд, че в Колодрума беше на плейбек и с почти еднакъв стайлинг от миналата година. Дано тая' година да има награди и тогава да се поправи и да разкаже играта на всички дето й лепят разни етикети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За две кучета, 3 котки (едната смятам да я махам от лятото насам е изяла над 20 гълъба), 100 гълъба затворени и още толкова пуснати плюс шест кокошки. :D

Ти цял зоопарк.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой зарибен по криптовалутите? В последния месец адски много се зарибих и разчетох, даже инвестирах известна сума, може да се каже, че ми е новата мания :1000 (29):

Малко ме съмнява, но ако се съберем доста хора защо не си направим отделна тема и да обсъждаме? Знам, че си има форуми по темата, регистриран съм, но би ми било интересно и с някой от тук да обсъждаме,поне се знаем :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн ме е яд, че в Колодрума беше на плейбек и с почти еднакъв стайлинг от миналата година. Дано тая' година да има награди и тогава да се поправи и да разкаже играта на всички дето й лепят разни етикети.
Награди едвали ще има.

 

 

Ти цял зоопарк.. :1000 (29):

Затова се изнесох и от големия град. :1000 (29): не, че няма вилна зона. Но в блок не става още съседите ме гледат на криво.

 

Някой зарибен по криптовалутите? В последния месец адски много се зарибих и разчетох, даже инвестирах известна сума, може да се каже, че ми е новата мания :1000 (29):

Малко ме съмнява, но ако се съберем доста хора защо не си направим отделна тема и да обсъждаме? Знам, че си има форуми по темата, регистриран съм, но би ми било интересно и с някой от тук да обсъждаме,поне се знаем :D

Фиклена :D На този етап не смятам да копая. :D Колко си купи?

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награди едвали ще има.

Затова се изнесох и от големия град. :1000 (29): не, че няма вилна зона. Но в блок не става още съседите ме гледат на криво.

 

Фиклена :D На този етап не смятам да копая. :D Колко си купи?

Копаенето е доста сложно, не съм се дори замислял да се занимавам, единствено ще инвестирам.

Бутнах едни 45 лева, за годините ми повече трудно бих могъл да си позволя. Майка ми добре, че се нави да ми извади лична карта на нейно име, та да мога да инвестирам. Ако разбере, че инвестирам ще ме вземе за комарджия, затова даже не съм й казвал :1000 (29):

 

За сега иначе съм на загуба, обърнах парите в TRON, но вчера падна с едно 15%. Очаквам скоро да има голям скок, но да видим - за сега ще държа здраво. Хубавото тук е, че нищо не е свършило докато не продадеш :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копаенето е доста сложно, не съм се дори замислял да се занимавам, единствено ще инвестирам.

Бутнах едни 45 лева, за годините ми повече трудно бих могъл да си позволя. Майка ми добре, че се нави да ми извади лична карта на нейно име, та да мога да инвестирам. Ако разбере, че инвестирам ще ме вземе за комарджия, затова даже не съм й казвал :1000 (29):

 

За сега иначе съм на загуба, обърнах парите в TRON, но вчера падна с едно 15%. Очаквам скоро да има голям скок, но да видим - за сега ще държа здраво. Хубавото тук е, че нищо не е свършило докато не продадеш :1000 (19):

Стискам палци да ги умножиш. :D Проблема на човек е, че става алчен и като спечели накрая залага всичко.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стискам палци да ги умножиш. :D Проблема на човек е, че става алчен и като спечели накрая залага всичко.

Благодаря ти! :D

Да, това е основният и главен проблем в крипто-то. Напоследък се наблюдават доста сривове, няколко дни след тях вдигания с поне 30%, лесно би могъл да спечелиш, стига да знаеш кога да купуваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно хубаво нещо от Инканто. Днес ходих в НОИ за решението за паричното обезщетение. По 13 лв на ден и ще вземам по 260 лв на месец. След 15 февруари ще ги внесат за януари. Ще вземам пари до 13.08. Звъннах на Танчето да й кажа и тя ми каза дето търсят в Мола познатата на майка ми казала на Танчето да ми каже аз да ходя в Мола понеже там другата колежка била в болницата. Но няма как да отида, шефовете не са ми се обадили.

И следобед ще отида до едно заведение до нас, 600 лв дават. Преди ходих там, отказах го заради пицарията.

 

И днес е премиерата на American Crime Story и у нас.

Рики изчезна за 2 дена и не се знае нищо за него, дано е заминал за Мексико да снима новия клип утре. Последното от него е дето в неделя цял ден беше в леглото и си беше качил клипче как прави разни физиономии на телефона с очила и оттогава нищо- мистерия голяма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих. 1-ва смяна от 7:00: 15:00, 2-ра от 16:00:00:00, 1 ден почиваш, 600 лв. Като направиш 6 месеца, имаш право на годишен платен отпуск. Утре ми казаха да отида в 16:00 да видя как е работата. Парите не са за изтърване, няма да давам пари и за пътни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих. 1-ва смяна от 7:00: 15:00, 2-ра от 16:00:00:00, 1 ден почиваш, 600 лв. Като направиш 6 месеца, имаш право на годишен платен отпуск. Утре ми казаха да отида в 16:00 да видя как е работата. Парите не са за изтърване, няма да давам пари и за пътни.

Дано ти хареса!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано ти хареса!

 

Ще го видим. Чудя се Кити като не работи как ще се пенсионира. То аз не знам как дали изобщо ще стигна дотам, пък какво остава за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инканто и в Ало Бургас има обява.

 

Само на рогати попадам. Тоя от Замунда освен, че се казва НИКОЛАЙ е мой набор, зодия Овен е, обича индийските филми като мен и романтиката в тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го видим. Чудя се Кити като не работи как ще се пенсионира. То аз не знам как дали изобщо ще стигна дотам, пък какво остава за нея.

 

Тя е пенсионер по болест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...