Jump to content



Нека свалим банна на Смит!


Да отпадне ли наказанието на Смит?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Взето е вече решение, нека остане така докрай.

Решението е взето на база резултатите от предната анкета. Резултатите сега крещят друго. :3fdb8960598fa63e:

По цял ден си пиша с него и без форума, но е друго.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модераторите да не се поддават на провокации, всеки трябва да си носи последствията от своите действия - Сенужко не е изключение.

Личните ви отношения не трябва да са водещи в случая.

Една седмица, един месец бан е ок. Но 3, 6 месеца е недопустимо. Това е само един форум за бога. На кого е навредил?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личните ви отношения не трябва да са водещи в случая.

Една седмица, един месец бан е ок. Но 3, 6 месеца е недопустимо. Това е само един форум за бога. На кого е навредил?

Ако ти качат голи снимки и се разпратят на всички в форума, пак ли щеше да си на това мнение? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти качат голи снимки и се разпратят на всички в форума, пак ли щеше да си на това мнение? :3fdb8960598fa63e:

 

Ти няма ли да се спреш да се правиш на отворен поне на празниците? Същият мрънкалник като Слави си.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето кой адвокатства на форумните нарциси - правени някакви нарциси! :gun_bandana: И ще се наказва за назидание Казаков, а псуващи като овчари ще се толерират...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето кой адвокатства на форумните нарциси - правени някакви нарциси! :gun_bandana: И ще се наказва за назидание Казаков, а псуващи като овчари ще се толерират...

Лекувай си махмурлука на друго място. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лекувай си махмурлука на друго място. :1000 (29):

 

Отдавна прекали, а не знаеш кога да спреш. Това е типично за самоповярвали си, но все още неосъзнати младежи. Изборът си е твой....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти качат голи снимки и се разпратят на всички в форума, пак ли щеше да си на това мнение? :3fdb8960598fa63e:

Ама не знам защо се заяждаш, като се разбра, че снимките не са на Слави! Стига се правете на важни и на защитници на онеправданите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна прекали, а не знаеш кога да спреш. Това е типично за самоповярвали си, но все още неосъзнати младежи. Изборът си е твой....

По-добре неосъзнат младеж който си вярва...от колкото чичко на 45, който е обсебен от фолк певица, алкохол и чалга.

Дървен философ, който десетилетие и повече убеждава хората в неща които дори той не вярва. Загуба на време, защото нищо не постигна. Ако цялото тва време беше отделил за нещо по-важно, щеше да си направил поне бизнес за милиони, но не...Кама сигурно и лев не ти е дала.

Маниакално състояние е, така че хора като теб няма нужда да ми дават оценки. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре неосъзнат младеж който си вярва...от колкото чичко на 45, който е обсебен от фолк певица, алкохол и чалга.

Дървен философ, който десетилетие и повече убеждава хората в неща които дори той не вярва. Загуба на време, защото нищо не постигна. Ако цялото тва време беше отделил за нещо по-важно, щеше да си направил поне бизнес за милиони, но не...Кама сигурно и лев не ти е дала.

Маниакално състояние е, така че хора като теб няма нужда да ми дават оценки. :)

 

Това, че съм те ранил сериозно не значи, че не ти личи. Само ти си мислиш, заедно със Слави, че сте нещо специално. Не, обикновени квартални гъзета сте, които Фокс ги схрусква набързо. Фактът, че искаш да ми кажеш много неща не можеш да го скриеш, защото аз няма да те оставя, след като съм те захапал. Изключително глупава позиция заемаш в тази тема. Не коментираш банът на Смит, а търсиш полемика с мен. Това показва всичко за теб включително и че нямаш позиция по темата. Сеирджии сме видели доста тук, а ти си само част от бързо забравящата се статистика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че съм те ранил сериозно не значи, че не ти личи. Само ти си мислиш, заедно със Слави, че сте нещо специално. Не, обикновени квартални гъзета сте, които Фокс ги схрусква набързо. Фактът, че искаш да ми кажеш много неща не можеш да го скриеш, защото аз няма да те оставя, след като съм те захапал. Изключително глупава позиция заемаш в тази тема. Не коментираш банът на Смит, а търсиш полемика с мен. Това показва всичко за теб включително и че нямаш позиция по темата. Сеирджии сме видели доста тук, а ти си само част от бързо забравящата се статистика.

Ти ме цитира, но аз търся полемика.

Не ме занимавай, дори не ми е интересно да споря с теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме цитира, но аз търся полемика.

Не ме занимавай, дори не ми е интересно да споря с теб.

 

Нищо не казваш за бана на Смит. Защо въобще се включи в тази тема? Не обсъждаме проблемите в главата ти, а един изнасилен бан, ако не знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модераторите да не се поддават на провокации, всеки трябва да си носи последствията от своите действия - Сенужко не е изключение.

Някой да прати голите му снимки и тогава може !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти качат голи снимки и се разпратят на всички в форума, пак ли щеше да си на това мнение? :3fdb8960598fa63e:

Нямам голи снимки. Второ да си ги е опазил. Трето снимките не бяха негови и всички го разбраха. Четвърто правила за съдържанието на личните съобщения няма. :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като модераторите са взели веднъж едно решения, няма нужда да го променят.

Всеки трябва да си носи последствията!

 

Наказанието е прекалено сериозно, за евентуалното прегрешение на Казаков, което никой не се постара да докаже. Не може да се базира 3-месечен бан на някакви оплаквания на вечно оплакващ се потребител като Слави и то при положение, че той твърди, че не е на снимките. Реално Казаков е наказан за нещо, което дори не е вярно и адресантът не е потребител тук. Не може да се наказва така, само за да бъде наказан някой.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...