Jump to content



Нека свалим банна на Смит!


Да отпадне ли наказанието на Смит?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Това с три месечни наказания е меко казано смешно. Той изтърпя почти едномесечен такъв. Взе си поука а и снощи на наградите се отдаде за форума. Нека му простим провиненията. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

A в какво точно се изразява наказанието му, след като свободно си пише във форума ?

С бан е, къде пише? Вчера го допуснаха за наградите само.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е обсъден от всички активни модератори. Преди няколко седмици доста категорично поискахте перманентен бан за Смит, сега искате да свалим наказанието. Не можем да угодим на всички за всичко. За момента бана остава.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са поискали бан за Казаков? Раними "мъжки госпожици", представящи се за "сексимволи", на които егото е засегнато?

 

И какво направиха същите като бе баниран Казаков? - забравиха къде е Рамания. Нямам думи за модераторският екип.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са поискали бан за Казаков? Раними "мъжки госпожици", представящи се за "сексимволи", на които егото е засегнато?

 

И какво направиха същите като бе баниран Казаков? - забравиха къде е Рамания. Нямам думи за модераторският екип.... :gun_bandana:

+1262637351

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е обсъден от всички активни модератори. Преди няколко седмици доста категорично поискахте перманентен бан за Смит, сега искате да свалим наказанието. Не можем да угодим на всички за всичко. За момента бана остава.

не всички.

 

 

Перманентен бан за действята на Сенуж/Смит, Заслужава ли?

Опции V

???

???

Да [ 33 ] ** [61.11%]

Не [ 21 ] ** [38.89%]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отпада. Аман от гестаповски мерки. Не съм запознат със случая относно снимките на Слави, не се занимавам с такива неща. Съвсем други потребности и приоритети имам в живота и те личат в коментарите ми тук.

Смит е интересен на форума. Освен това ми е обещал занапред да наблегне на сериозната си страна, защото поне според мен повече му приляга и определено има такава и всички трябва да я видят. И всъщност въобще не трябва да има банирания и такива работи - потребителите сами трябва да се научат да се цензурират - има си една морална граница, но не да им се налага във вид на вето. Както знаем, понякога забраните като такива действат с обратен на предназначението си ефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не всички, но са повече тези, които го искаха. С един акъл си лягате и с друг ставате явно.

Повечето активни потребители не искаха. Повечето които искаха, днес ги няма никакви наоколо. К'ва е файдата в крайна сметка? Заради егото на виден имамник, даван по национални телевизии, влизащ от дъжд на вятър, с дълга екскурзия далече от форума беше награден един от генераторите на активност.

 

Аре зимайте го мащайте тоя бан вече, няма никъв смисъл от цялата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...