Jump to content


Online: Крисия D. - Старите играчки


Препоръчани коментари

Готина е! Доста в стилът на Галин, но и на нея такива песни й отиват. На мен най-много си ми харесва "Имам изненада", тя май беше по музика на Галин. В тази освен, че го има и модерното, мелодията напомня и на по-старите поп-фолк песни, изпяването е добро. Има нещо зарибяващо. Видеото е най-доброто на Крисия до момента.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен. Тоя композитор прави много ударни парчета.

Гледам се е ремонтирала във фейса , време й беше, че преди беше леко грозноватичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е "Поздрав" на Цветина" с отсвир от "На сантиметри" на Ани Хоанг и Джулия - "Точка за мен". От ония пакет Gypsy Sample Pack за 10 евро.

 

Песни по семпли, браво...

 

Изпяването не ми хареса, музиката е чувана не веднъж или дваж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално добра. Момичето е талантливо, дано започнат да я налагат повече като Джулия. Трябват нови имена.

Както вървят нещата Крисия Д ще бъде новата Димана / Соня Немска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докарва на нещо средно м/у Валя и нещо друго, което не е точно определено, май се е барнала в сурата, беше по-противна преди, сега е по-симпатична.

 

А тия отсвири ги има и накрая на новата на Мария.

 

Изнасилиха го тоя семпъл бе, поне 6-7 песни има направени вече по него, първата от които "точка за мен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво на Криси. Като се замисля, не се сещам за нейна песен която да не е сносна! Да продължава в същия дух. "Имам изненада" също беше много добро попадение. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...