Jump to content


Online: Тони Стораро и Бурхан feat. Анелия - Коктейл


Препоръчани коментари

Чалга китка! Една от многото глупости излизали в жанра за тази година. Със сигурност тази година излезнаха повече лоши и безинтересни песни от която и да е било друга. Бих я определил като най-лошата година в поп-фолка. Не, че липсваха хубави и някои хитови песни, но просто лошото този път май беше в повече. Очакваме и още до края на годината. (puke)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга китка! Една от многото глупости излизали в жанра за тази година. Със сигурност тази година излезнаха повече лоши и безинтересни песни от която и да е било друга. Бих я определил като най-лошата година в поп-фолка. Не, че липсваха хубави и някои хитови песни, но просто лошото този път май беше в повече. Очакваме и още до края на годината. (puke)

Тези думи звучат смешно от устата на човек, на когото две от най-любимите му песни са "Ке паса" и новата на Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези думи звучат смешно от устата на човек, на когото две от най-любимите му песни са "Ке паса" и новата на Татяна.

Най? Дано имаш предвид конкретно за тази година, но това не е точно така. Ха ха ха хубаво е, че имаш наблюдения, но се изказа много неподготвен! Първо не звучат, защото не сме провели диалог и никъде не си го чул от мен - прочел си!Второ - след като си го прочел "написано е смешно от КЛАВИАТУРАТА на въпросния човек", но всеки има различен вкус! "Que pasa" със сигурност не е любимата ми песен! Харесва ми, но бързо ми писна и след месец едва ли ще се сещам за нея, а и в сравнение с тази "чалга китка" е доста по-готина по мое мнение. И то от "Хайде, вдигни й" това е единствената песен на Кали която горе-долу слушах с някакво желание, а за новата на Татяна, тя не е нищо ново за жанра и за самата нея, а си е точно като "Да сме квит", която винаги ми е била любима, не се учудвам, че ми хареса толкова, защото парчето си напомня на стария стил на Оцко, когато правеше яки и доста зарибяващи неща! И за да си по-наясно, ако ще се захванеш за нещо следващия път, любимите песни за тази година са ми "Не се изтриваш" и "Гледай да не бъркаш". Чети по-добре. Ако на теб това ти харесва, чудесно! Слушай, забавлявай се, но когато нещо ти звучи смешно, първо разбери какво е имал предвид отсрещния.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия вече ми е на ниво Амет - нищо общо с уважавания и класен изпълнител от едно време. Цигания след цигания. И тая закрива концерти. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...