Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ми попринцип стига да нямам нещо неотложно в работата мога да пътувам.

 

Супер, значи ще го имаме като идея.

 

Аз ще ви направя от моите небезизвестни кексчета да ви почерпя. :Vishenka_05: :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти да не си я виждал,че знаеш колко ми е голяма? Тази злоба показва,че друг е тънкопишко. :3fdb8960598fa63e:

Дали? Гледай да не останеш изненадан захарче. Много неща изписа и за теб, ама както се убедихме нямаше грам истина в думите ти. От къде да знаем може да се окажеш и жена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, значи ще го имаме като идея.

 

Аз ще ви направя от моите небезизвестни кексчета да ви почерпя. :Vishenka_05: :1000 (29):

Звучи много добре и ние ще измислим какво да направим с Ружето :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали? Гледай да не останеш изненадан захарче. Много неща изписа и за теб, ама както се убедихме нямаше грам истина в думите ти. От къде да знаем може да се окажеш и жена

Травестит съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, аз само с вино ще мина ;)

 

Знам, бе Руженце. Тя Стела не знае за какви кексчета става въпрос, затова е толкова ентусиазирана. :1000 (29):

 

Няма да правим глупости. Ще си пийваме кой, каквото му се пие. Глупости има с кой да правя във Варна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, бе Руженце. Тя Стела не знае за какви кексчета става въпрос, затова е толкова ентусиазирана. :1000 (29):

 

Няма да правим глупости. Ще си пийваме кой, каквото му се пие. Глупости има с кой да правя във Варна. :3fdb8960598fa63e:

 

Вече не мога да правя незаконни неща, нали знаеш :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, бе Руженце. Тя Стела не знае за какви кексчета става въпрос, затова е толкова ентусиазирана. :1000 (29):

 

Няма да правим глупости. Ще си пийваме кой, каквото му се пие. Глупости има с кой да правя във Варна. :3fdb8960598fa63e:

Ще ми кажеш ли поне да знам и аз :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 бутилки бяло вино и за мезе филе " Елена" :roll1:

Свалям бана на Сенуж срещу такъв подкуп.

 

 

Таня, прекратиха го Подли камериерки, няма да разбереш.

 

Пс: За събиране/напиване с Ружето, Стела, Конди съм навита и аз. Даже мога да и предложа вилата ни. (То въщност си в най-обикновена къща с райграс и надуваем басейн, де).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалям бана на Сенуж срещу такъв подкуп.

Таня, прекратиха го Подли камериерки, няма да разбереш.

 

Пс: За събиране/напиване с Ружето, Стела, Конди съм навита и аз. Даже мога да и предложа вилата ни. (То въщност си в най-обикновена къща с райграс и надуваем басейн, де).

[/b]

 

Ооооо аз съм навита Хрис ... Ще минем и без басейн, важното е да се напием :1000 (29):

Аз обичам понякога да си правя кексчета с трева. Голямо шоу става.

 

Ти пушила ли си някога?

Ще ти отговоря на лично :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...