Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, вече ми се е случвало да си затрия текст и за по-сигурно направих на 1 минута да запазва.

Оооо и на мен.. ужасно е. Когато карах нощни смени и на една си пишех един доклад за университета и тъкмо бях готова и понеже много ми се спеше натискам х и то ме пита да затвори ли, аз да.. На секундата се досетих че не съм запаметила. Бях затворила страниците от които си взех инфото. Кошмар хаха. Излязох да пуша и ревнах от нерви чак. От тогава все запаметявам всичко. Страх лозе пази :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо и на мен.. ужасно е. Когато карах нощни смени и на една си пишех един доклад за университета и тъкмо бях готова и понеже много ми се спеше натискам х и то ме пита да затвори ли, аз да.. На секундата се досетих че не съм запаметила. Бях затворила страниците от които си взех инфото. Кошмар хаха. Излязох да пуша и ревнах от нерви чак. От тогава все запаметявам всичко. Страх лозе пази :1000 (29):

 

Това вече си е трагедия :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Мен последния път не ме пита дори дали да запазя файла или не, а директно си го затвори. После се сетих, че файлът беше в архив и затова...въпреки, че на служебния комп дори да е в архив пак ме пита. Всичко замина в канала. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият поздрав по "Веселина" искат Шушана. :D

И майка ми тъкмо да усилва и вика много мрази водещият да говори върху песента или да я прекъсва. :D

 

Айде сега Шушана по Веселина и майка ми я надула. :D

До края на вечерта сигурно още един път ще си я поръчат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък това беше историческо изпълнение на Рики в Lipsync Battle 2017 и той после спечели :P

 

Koга ще видиш Рики по боксерки да танцува:

 

 

Даже Рики каза, че за първи път е по бельо пред камерите. Водещият питаше Америка добре ли сте Рики да е по бельо и всичко викаше и се кефеше.

Ама той Рики имитираше сцена от филм с Том Круз.

После на другия медиите всички писаха за изпълнението на Рики в предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф.. искам да гледам някоя готина комедия, но нещо свежо, а не вулгарно и с ценизми, където само за свирки и полови органи се говори и се води уж за много забавно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф.. искам да гледам някоя готина комедия, но нещо свежо, а не вулгарно и с ценизми, където само за свирки и полови органи се говори и се води уж за много забавно...

 

Пусни си "Аз съм капитана на кораба майка", същия ефект има. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни си "Аз съм капитана на кораба майка", същия ефект има. :1000 (29):

:1000 (29): не ща! Казах, че искам обратното...

Между другото, докато зацепя къв е тоа кораббб.. мислех, че ми препоръчваш филм и направо тръгнах да отварям замунда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): не ща! Казах, че искам обратното...

Между другото, докато зацепя къв е тоа кораббб.. мислех, че ми препоръчваш филм и направо тръгнах да отварям замунда.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Предната е по-хубава. :)

 

Той е сниман преди "Пълнолунието", ама сега го пуска.

 

I wanna be the one you need, I need to be the one you see, I gotta justify the faith you have in me...

You're the beauty in my life, you're the sun that lights my soul, you're the other half I need to make me whole..."

 

Ама това е от 17 години, ама кефи още :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...