Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нека коментираме новия хит на Тедка! Лично аз съм страшно доволен и оправда очакванията ми, уникална е!

 

Аз съм против прокламирането на използване на тежки синтетични наркотици, които са доказани, че съсипват психики и животи.

 

Също така това "чертане", "материал" и "линийки" бяха вече възпяти от Гергана-Никол. Намирам в това опит за копиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против прокламирането на използване на тежки синтетични наркотици, които са доказани, че съсипват психики и животи.

 

Също така това "чертане", "материал" и "линийки" бяха вече възпяти от Гергана-Никол. Намирам в това опит за копиране.

И аз не съм особено ЗА, но се кефя на музиката и емоцията, която носи песента. Подобни неща не ми влияят по никакъв начин, знам кое трябва и кое не трябва да се прави. Дори да е опит да копира от Гери смея да твърдя,че й се е получило доста добре, песничката си е айляк, клипът също е на доста добро ниво за Теди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм особено ЗА, но се кефя на музиката и емоцията, която носи песента. Подобни неща не ми влияят по никакъв начин, знам кое трябва и кое не трябва да се прави. Дори да е опит да копира от Гери смея да твърдя,че й се е получило доста добре, песничката си е айляк, клипът също е на доста добро ниво за Теди.

 

Има ли песен на Теди от последните 2-3 години, която не харесваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли песен на Теди от последните 2-3 години, която не харесваш?

Ами.... като се замисля няма :1000 (29):

След "Чалга пеперудки" й станах голямо фенче, страшно ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против прокламирането на използване на тежки синтетични наркотици, които са доказани, че съсипват психики и животи.

 

Също така това "чертане", "материал" и "линийки" бяха вече възпяти от Гергана-Никол. Намирам в това опит за копиране.

Не мисля, че копира Гера. Отделно че по визия Гера прилича на Теда, а дебютира много след нея. Колкото до възпяването на наркотици, Теда го прави още от "Кис ми, бейби", където с Джами обявиха, че са заредили "брашно". Темата е тъпа, не я подкрепям, но Гера не е открила топлата вода. Нито пък Теда. Самата тя стана по-категорична, след като Адриана пя за марихуани и бели бучки в "А ти си марка" - доста по-късно се появи "От София до Банско". Досадно, че тая тема навлезе и в чалгата. Според мен си превеждат западни текстове и вкарват вървежни нашенски лафчета. Който има акъл, не би се поддал на текста, а само би тресял гъзягата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анааа бобаанаа, дък трей наа, сикиш вартоломей баксанааа

 

Около 170К за първия ден. Публиката каза своето твърдо НЕ на проекта! :3fdb8960598fa63e:

Песента ще гърми във всички дискотеки, а и аз съм доволен. От Теда сме виждали немалко хитове, изпитал съм го това чувство всички да пеят песните й с мен отдавна. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
много слаб проект ! трагични гледания

А Теда пропинцип си е Youtube терминаторка !

 

25 млн

Сравнително слабо е, да, но лично на мен много ми харесва, разтоварваща е. Теди винаги пуска такъв тип песни - неангажиращи, които ти вдъхват самоувереност и те карат да забравиш за всякакви проблеми. Точно затова я харесвам!

 

Силно се надявам да пусне нещо хитово за есента, есенно-зимния сезон винаги й е бил най-силен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
с една дума: К Р А Л И Ц А !!!

 

Уби!!!! Цялата публика се дереше на "Топ" и "От София до Банско" !! Единствено "Котка" й беше на плейбек, а и тя беше единствената излишна песен в програмата, но важен е крайният резултат. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...