Jump to content



Перманентен бан за действята на Сенуж/Смит


???  

54 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сенуж - потребител на годината! :clap: Второто му име е Скандал.

Toй заради 2та си фена - ти и фиклената - ги върши тези неща. Заради един подобен пост в неговата глава кънти "Заслужаваше си".

Ок, не го съди,но да го толерираш....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toй заради 2та си фена - ти и фиклената - ги върши тези неща. Заради един подобен пост в неговата глава кънти "Заслужаваше си".

Ок, не го съди,но да го толерираш....

 

Сигурен съм, че вече го гложди гузната съвест.

 

И не толерирам нищо, тъкмо това обсъждам със Сашо във фейса в момента, че би ми станало неприятно някой да прави фейк профили с мои снимки. Но ако някой праща снимки на гол задник и каже това е Кондомчо, няма да ми пука, защото знам, че не съм аз.

 

Иначе в Сенуж има неща, които ме кефят - като интелект, начин на изразяване, лудостта му дори. Не мисля, че заслужава бан завинаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. И без тва смотания форум замря, не виждам смисъл.

Той заради него замря. На много хора ни е гнусно в какво превръща всяка тема. Аз заради него и Фокси намалих визитите си тук. Всичкия този негативизъм и лудост ме натоварват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка Тереза! Защитничка на Онеправданите! Кво те бърка теб не мога да те разбера? Внимание ли търсиш, кво?

Кофти е, нормално да го защити. Не сте прави, замисли се ако някой ти направи на теб такъв профил, сигурно ще се почувстваш зле... Нали така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа ма чакайте малко една от най негативните фигури в тоя форум се жалва сега ама и той не се замисля колко пъти е прекалявал (визирам Слави)

 

И пак казвам: Смит да остане, но постъпката му е трагична. Заслужава наказание - 7 дневен бан е приемливо :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно нормално е да има такива неща след катонякои хора от този форум нямат личен живот и се занимават с чуждия.Сенуж просто показа какво се говори зад гърба на Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. И без тва смотания форум замря, не виждам смисъл.

 

 

Аааа ма чакайте малко една от най негативните фигури в тоя форум се жалва сега ама и той не се замисля колко пъти е прекалявал (визирам Слави)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че вече го гложди гузната съвест.

 

И не толерирам нищо, тъкмо това обсъждам със Сашо във фейса в момента, че би ми станало неприятно някой да прави фейк профили с мои снимки. Но ако някой праща снимки на гол задник и каже това е Кондомчо, няма да ми пука, защото знам, че не съм аз.

 

Иначе в Сенуж има неща, които ме кефят - като интелект, начин на изразяване, лудостта му дори. Не мисля, че заслужава бан завинаги.

Ами ако не бях разбрал за това... Добре, че дядо ти от Видин не се сдържа да злорадства 5 мин след като е получил съобщението. Сигурно са били най щастливите 5 мин в живота му. Не мога да повярвам, че виртуално може да съществува такава омраза като тази на сенуж и видин. За мен след ден е забравена всяка случка във форума, а некой така помнят, че и на кончината ти ще се усмихнат ехидно. Фоксе, дано не възпитаваш така децата си. И не ти пожелавам на дъщеричката ти да и се случи нещо подобно от психопат в нета.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако не бях разбрал за това... Добре, че дядо ти от Видин не се сдържа да злорадства 5 мин след като е получил съобщението. Сигурно са били най щастливите 5 мин в живота му. Не мога да повярвам, че виртуално може да съществува такава омраза като тази на сенуж и видин. За мен след ден е забравена всяка случка във форума, а некой така помнят, че и на кончината ти ще се усмихнат ехидно. Фоксе, дано не възпитаваш така децата си. И не ти пожелавам на дъщеричката ти да и се случи нещо подобно от психопат в нета.

 

Видин помни като слон. Виж, че 2002-ра още му е като бял ден в съзнанието. А Сенуж не е злопаметен, по-скоро реши да се излигави и да привлече малко внимание днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти е, нормално да го защити. Не сте прави, замисли се ако някой ти направи на теб такъв профил, сигурно ще се почувстваш зле... Нали така?

Извинявай! На мен ли говориш? Не мисля да се обеснявам повече. Лека вечер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа ма чакайте малко една от най негативните фигури в тоя форум се жалва сега ама и той не се замисля колко пъти е прекалявал (визирам Слави)

 

И пак казвам: Смит да остане, но постъпката му е трагична. Заслужава наказание - 7 дневен бан е приемливо :3fdb8960598fa63e:

 

 

Нема никакво жалване. Изобщо дори не наблегнах на това дали съм аз или не, защото не ми пука във форума кой какво мисли за мн. Тук съм за да пиша 5 поста месечно за кръглата а не да създавам връзки и приятелства. За 5 мин му разкрих играта и обърнах неговите куршуми срещу него. Не си ли личи от анкетата. Който копае гроб други му, сам пада в него. Нито съм се жалвал, нито оправдавал. Поставих на въпрос един проблем и удавих отрепката в собствените му лайна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема никакво жалване. Изобщо дори не наблегнах на това дали съм аз или не, защото не ми пука във форума кой какво мисли за мн. Тук съм за да пиша 5 поста месечно за кръглата а не да създавам връзки и приятелства. За 5 мин му разкрих играта и обърнах неговите куршуми срещу него. Не си ли личи от анкетата. Който копае гроб други му, сам пада в него. Нито съм се жалвал, нито оправдавал. Поставих на въпрос един проблем и удавих отрепката в собствените му лайна

Изобщо не съм знаел, че снимките Не са твои, иначе нямаше да ги качва. С подобни номерца не играя аз. Виновен съм.- извиних се, какво повече да направя, ръцете ли да си отрежа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм знаел, че снимките Не са твои, иначе нямаше да ги качва. С подобни номерца не играя аз. Виновен съм.- извиних се, какво повече да направя, ръцете ли да си отрежа...

Лъжеш, Докето на предната страница каза, че си знаел!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм знаел, че снимките Не са твои, иначе нямаше да ги качва. С подобни номерца не играя аз. Виновен съм.- извиних се, какво повече да направя, ръцете ли да си отрежа...

Моляя??

Ти в ред ли си

Лично ти казах че снимките не са негови. Май напълни гащите от анкетата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляя??

Ти в ред ли си

Лично ти казах че снимките не са негови. Май напълни гащите от анкетата

Не си ми казвал такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжа, прочети ми поста и го осмисли!

Нищо няма за осмисляне в лъжите и простотиите ти, имай малко достойнство и напусни преди да са те изхвърлили като непотребна вещ от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум се превърна в една дупка защото се напълни с простаци, комплексари, хора на които не им се обръща абсолютно никакво внимание в реалния живот, лъжци, клюкари и загорели чичковци и младежи. Преди време тук имаше дискусии, но повечето потребители напуснаха и виждаме масово какви са останали.

Гнус.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум се превърна в една дупка защото се напълни с простаци, комплексари, хора на които не им се обръща абсолютно никакво внимание в реалния живот, лъжци, клюкари и загорели чичковци и младежи. Преди време тук имаше дискусии, но повечето потребители напуснаха и виждаме масово какви са останали.

Гнус.

 

Подкрепям!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34....amp;oe=5A1B6EDF

 

 

Докето наистина е писал, но леко двусмислено и не особено умния и без това сенуж си е помислил че "той се върза" е ставало въпрос за мен, а Докето е визирал Сенуж. От написаното си личи, че мисли, че са мои снимките

 

Ама човек да го е страх да пише във форума... Какви неща си говорите... Представям си още колко потребители сте плюли и двамата. Когато котката я няма, мишките царуват. Така се получи при вас май

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...