Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пеньо го е много страх от славата, сигурно много са го тормозили след участието му. Веднъж с мои познати го видяхме по улицата и като те го повикаха той побягна с пълна скорост... :D

 

Като жена ли се облича?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тук научих за него, съучениците ми също не го знаеха.. по-малките не сме чували за него, тъкмо още повече популярност ще набере

 

Представяше се за момиче, като влезе в къщата, и му дадоха мисия да преспи, с който мъж си пожелае вътре. Онзи Пацо (Панайот) селяндурът се напи, нещо си го хареса и нещата свършиха с целуване с език. Разтресоха държавата.

 

По-късно в едно предаване, мисля, че беше на Венета Райкова, Панайот го заля със собствената си сперма (поне така твърдеше) в ефир. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяше се за момиче, като влезе в къщата, и му дадоха мисия да преспи, с който мъж си пожелае вътре. Онзи Пацо (Панайот) селяндурът се напи, нещо си го хареса и нещата свършиха с целуване с език. Разтресоха държавата.

 

По-късно в едно предаване, мисля, че беше на Венета Райкова, Панайот го заля със собствената си сперма (поне така твърдеше) в ефир. :1000 (29):

Лелее, тоя наистина е бил мега скандал едно време! Честно, сефте го чух тук, да не повярва човек. Дано и тук е толкова скандален, че да е пълно шоуто

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, тоя наистина е бил мега скандал едно време! Честно, сефте го чух тук, да не повярва човек. Дано и тук е толкова скандален, че да е пълно шоуто

Благодарение на Брадъра му оправиха носа. Направиха му пластична операция.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...