Jump to content



Online: Галин - #MeGusta


Препоръчани коментари

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е зле текстът, като за умствено изостанали. Дори Криско е избацал по-оригинален на Мария.

Иначе ако си беше свалил още малко панталона можеше да покаже може би прашката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо за мен, музиката ме кефи.

Клипът сценографски е окей, но кълчещи се швестерлани ми идват малко в повече...

Той Галин повече се кълчи от тях или него имаше предвид :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комплексар смешен, до къде стигнахме - да си гримира и подсилва плочките на корема... На кого е нужно? Да прави и имитира сексуални движения повече от женската част на курволяка в Пайнер, говори красноречиво за акъла му и ориентацията му.

Тръгна по много лош път това момче според мен.

Песента сама по себе си е повече от тъпа.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се слуша в момента и той го предоставя, близо половин милион гледания за ден... Определено това не е поп фолкът, който аз харесвам, но няма какво да се прави. Иначе във видеото изглежда супер, няма какво да си говорим глупости, танцува супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за реакция от Херцогиня Итсдро. Галин с плочки пее на испански ... ще опищи Бразилия. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път се е постарал много повече, сравнено с последните мъ 2-3 песни, които дори не си спомням. Брутална музика, да - комерсиална, но все пак това се харесва. Текстът е леко глупав на места, но нали трябва да върви римата, та дори и смисъла да се губи.

 

Галин е страшно разчупен в клипа. Евала, че направи такова тяло, изисква се огромна дисциплина и усилия, а тези, които не са стъпвали във фитнеса да спрат да избиват комплекси в темата. Има красиво тяло, ще го показва. Няма нищо лошо в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма това не е ли Swalla?

 

Както и да е, текста кърти. Леля Гошка?

 

Сериозно?

 

И някакви слонове там на фон....

 

Т'ва му е най-тъпата песен, напоследък май има обявено сред текстописците съзтезание на най-малоумен текст. Патенца, лелки, друго?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...