Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Според мен гласуването е супер зле. Само за Тото гласуват децата яко и сигурно е с над 80%. Аз лично за пръв път от много сезони насам не съм гласувал нито веднъж, просто защото победителят е ясен от Ден 1 и няма никакъв смисъл.

 

Та ако гласовете за Мегз и Маргарита са близки, оставиха Хранова втора, за да покажат уж колко много хора от интелигенцията гледат шоуто. А и Кънчев 100 пъти повтори, че тя е галактическа звезда.

 

Както казах и преди няколко дни - най-слабият сезон на Вип Брадър евър се увенчава с най-слабия си победител евър - един фалшив герой, който след 5 години никой няма да помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен гласуването е супер зле. Само за Тото гласуват децата яко и сигурно е с над 80%. Аз лично за пръв път от много сезони насам не съм гласувал нито веднъж, просто защото победителят е ясен от Ден 1 и няма никакъв смисъл.

 

Оставиха Хранова втора, за да покажат уж колко много хора от интелигенцията гледат шоуто. 1000 пъти Кънчев повтори, че тя е галактическа звезда.

 

Както казах и преди няколко дни - най-слабият сезон на Вип Брадър евър се увенчава с най-слабия си победител евър - един фалшив герой, който след 5 години никой няма да помни.

Аз вече не го помня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eстрадните звезди все ги слагат на второ място тук, и Йорданка я сложиха там. :D Аз вече съм за Маргарита, най-малкото единствена от финалистите не се е излагала в шоуто, дори беше изненадващо земна като за такава легенда, и мисии не отказваше... И Тото става, но не ми се мисли за колко велик ще се сметне, след като в предаването нон-стоп се възвеличаваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как Хранова да не се е излагала. Като цяло се държа достойно, но имаше и нелепи моменти и изказвания, клюкарстваше доста, мрънкаше, сумтеше. Няма никой в тоя сезон, който да не се изложи, може би освен Дани Милев, но той беше част от декора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз не заслужаваше това, но не се изненадвам. Биг Брадър я унижава от самото начало.

Малко и беше. Аз на работа си изпълнявам задълженията, за да си взема заплатата.

Биг Брадър за какво и е дал хонорар? Да се чуди само от инвентара каква манджа да и направят... за малко да опоска цялата флора и фауна в тая къща от простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наша Мара защо я няма на финала? Не са й платили хонорар сигурно и как да си губи времето жената.

Мария има участие във Варна, а близначките в Добрич

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как Хранова да не се е излагала. Като цяло се държа достойно, но имаше и нелепи моменти и изказвания, клюкарстваше доста, мрънкаше, сумтеше. Няма никой в тоя сезон, който да не се изложи, може би освен Дани Милев, но той беше част от декора.

Определено не се е излагала прекалено забележимо. Беше някаква там леличка, която почти не се обаждаше, тук-таме да е казала нещо накриво, но не кой знае какво... В сравнение с Тото и неговите пиянски истерии е цвете. :D

Той Тото всъщност точно там си прецака имиджа- покрай пиянския скандал. Преди това беше симпатичен на почти всички. Мен лично най-много ме подразни неговата увереност колко е голям. Но иначе изглежда пич, по-подходящ е за победа от някои други през годините.

Чакаме Most Wanted, там ще е истината! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво мислиш за Маргарита Хранова, Тото, Александра Богданска? Ами за Енджи Касабие?

 

Никакви звезди не са! А тъпи еднодневки!

 

Радвам се, че фалшивата Миглена напусна! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооо.... Недоклатената

Може, но поне нямам славата на лека жена, каквато имат Миглена, Джулиана, Светлана Василева, Николета, двете Златки и не знам си още кои.......... И Даниела, разбира се. Поне не танцувам пияна по масите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...