Jump to content



Online: Галена - #TheBo$$


Препоръчани коментари

Клипът е много добър. Песента не ми допадна от първо, второ или трето слушане - като цяло харесвам Галена. Не е лоша песента, но няма нещо запомнящо се в нея, поне според мен. В желанието си да бъдат текстово оригинални, някой път се получава една бъркотия. Абе пей си поп-фолка къде си тръгнала да се правиш на каквато не си - не винаги се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ганев е велик!!!Най-добрия композитор за последните 6-7 години!Галена е хубава, харесва ми нахаканото и поведение пред камера и чупките в колата. :3fdb8960598fa63e: Това ще гърми цяло лято! :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е добър, но песента е абсолютен бълвоч и никой няма я помни след 2 месеца.

 

Клипът не е добър, а е шедьовър. А песента толкова мощно ще гърми в тези 2 месеца, че на никой няма да му пука след тях ще се помни ли. А и пилците се броят наесен, ще видим дали няма да гърми по-дълго. :whistling:

 

Не съм я спрял аз от 2 часа, което е странно предвид факта колко ревностен радетел съм на чалга звучащите песни в чалгата. :D В този ред на мисли определено смятам, че парчето е много далеч от песните на Криско и Гери Никол, с които я сравнявате и които на мен лично трудно ми понасят повечето. Наистина стилово е нещо различно и оригинално парчето и ми е трудно да го сравня с някоя друга българска песен. Модерен регетон може би бих я дефинирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът не е добър, а е шедьовър. А песента толкова мощно ще гърми в тези 2 месеца, че на никой няма да му пука след тях ще се помни ли. А и пилците се броят наесен, ще видим дали няма да гърми по-дълго. :whistling:

 

Не съм я спрял аз от 2 часа, което е странно предвид факта колко ревностен радетел съм на чалга звучащите песни в чалгата. :D В този ред на мисли определено смятам, че парчето е много далеч от песните на Криско и Гери Никол, с които я сравнявате и които на мен лично трудно ми понасят повечето. Наистина стилово е нещо различно и оригинално парчето и ми е трудно да го сравня с някоя друга българска песен. Модерен регетон може би бих я дефинирал.

Когато излезе песен на Преслава и аз я въртя по 2-3 часа, независимо дали е силна или слаба. Мисля че всички го правим с новите песни на любимците си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато излезе песен на Преслава и аз я въртя по 2-3 часа, независимо дали е силна или слаба. Мисля че всички го правим с новите песни на любимците си.

 

Може при повечето да е така, при мен не е. Има песни, които ме изнервят и не ги слушам. "Мина ми" и "Пантера" на Галена да речем не съм си ги пускал повече от 20 пъти сумарно сигурно. Същото се отнася за "Зависима" на Джена примерно. Но да не спамим повече в тази тема.

 

И за да не е съвсем спам - колко гледания мислите, че ще направи за 24 часа? На мен ми мирише на нещо от порядъка на 300к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален клип с хитова песен, каквато в момента на пазара няма - разнообразието при Галена винаги печели. Най-лесното беше да пусне отново умерена фолк песен като Moro Mou (както всички след нея правят), но тя е Галена точно, защото не прави очакваното.

А по коментарите, интереса и лайковете в youtube виждам, че не е сгрешила и пак е в десятката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

стига сте мрънкали !!! Нали не искахте циганска песен, кючек и тн. ето една различна песен от Галена

 

или май искате точно тип песни като ПЕЙ СЪРЦЕ ????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип наистина, изглежда скъпо, а всъщност е толкова евтино.

 

Само се замислете, колко нелепо е изглеждала да се мята на ревюто на баче Фильо и да си снима там клипа докато други хора се забавляват. Бизнес на техен гръб. Ако преди година в "Пей сърце" тя бе звездата в циганската махала, то тук тя е циганката в звездната обстановка. Като сложим и факта, че подържа добри отношения с Арабаджиеви и се е ползвала от тяхната къща да дозаснеме в България клипа възлиза точно на 0 стотинки дадени от Галена, тъй като трябва все пак да се излиже гъза на Фильо и да кичнем черепите навсекда.

 

 

По отношение на песента - почти 1:1 с тази песен на Ларисс:

 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галеена прави най-качествените продукти на музикалният пазар за България.Другите жанрове много имат да учат,гледат,сверяват... когато те почнат да правят всеки 1 проект по този начин ще е добре.Също трябва да почнем да оценяваме труда на артистите си.Ако такъв проект беше направила някоя USA изпълнителка никой нямаше да има проблем с клипа или песента.В БГ можем само да оценяваме критично и да сме чуждопоклонници ?!?Но каквото и да казват хората които плюят само защото не могат да оценят креативност и всичко което тази изпълнителка ни показва тази жена ще продължава да бъде най-добрата в бранша или бг сцената!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип наистина, изглежда скъпо, а всъщност е толкова евтино.

 

Само се замислете, колко нелепо е изглеждала да се мята на ревюто на баче Фильо и да си снима там клипа докато други хора се забавляват. Бизнес на техен гръб. Ако преди година в "Пей сърце" тя бе звездата в циганската махала, то тук тя е циганката в звездната обстановка. Като сложим и факта, че подържа добри отношения с Арабаджиеви и се е ползвала от тяхната къща да дозаснеме в България клипа възлиза точно на 0 стотинки дадени от Галена, тъй като трябва все пак да се излиже гъза на Фильо и да кичнем черепите навсекда.

 

 

По отношение на песента - почти 1:1 с тази песен на Ларисс:

Да , точно 0 стотинки е даала :1000 (29): :1000 (10): Това е за темата за бисери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема.

 

Ми толкова негативни мнения за летен хит на Галена не е имало никога. Сами си правете изводите. Не казвам, че песента е лоша - готина е. Но май очакванията към лидерката вече са конщунствено високи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема.

 

Ми толкова негативни мнения за летен хит на Галена не е имало никога. Сами си правете изводите. Не казвам, че песента е лоша - готина е. Но май очакванията към лидерката вече са конщунствено високи.

 

в YOUTUBE 98% коментарите са пложителни, да не кажа 100%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема.

 

Ми толкова негативни мнения за летен хит на Галена не е имало никога. Сами си правете изводите. Не казвам, че песента е лоша - готина е. Но май очакванията към лидерката вече са конщунствено високи.

Коментарите за "Пантера" и особено "Една жена" бяха доста по-смесени, така че не знам доколко това е индикатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите за "Пантера" и особено "Една жена" бяха доста по-смесени, така че не знам доколко това е индикатор.

 

Говорех за летните й хитове.

 

За Една жена разбирам, по-трудно смилаема песен е, но Пантера? Че тя си беше готов гигахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...