Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оцко ще им дава леко преработени готови песни като тези в Хит Микс Мюзик и ще дръпне жанра още по-надолу.

Ще дава такива на Татяна, Юнона, Джордан, Борис Дали и т.н. Всички знаем какви хитове прави за големите риби в жанра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Иска ми се Деси Слава да се пробва с Оцко след като роди. Тя единствена от ТОП имената в последните няколко години не се е обръщала към него или Кости за хит, време е. Само да е яка и отличаваща се песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна деградация от Анелия. Не знам какво и става но е просто отвратително. Как може да излага така с тези песни. Тази песен, песента с Гринго , с Илиян... Пълно дъно. До преди години какви песни правеше, а сега пълен потрес.

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна деградация от Анелия. Не знам какво и става но е просто отвратително. Как може да излага така с тези песни. Тази песен, песента с Гринго , с Илиян... Пълно дъно. До преди години какви песни правеше, а сега пълен потрес.

:mf_surrender:

Скоро ще пусне и качествена песен - Вярвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, ето ти клипче. След снимката, дай надясно.

https://www.instagram.com/p/BVXYEpVjK2l/

Много ясно, че всеки има кофти снимки. Смешно е обаче да се твърди, че някой и дебел на база няколко снимки от дискотеки. А десетки клипово има от участия, дори от първото в Мегами, на които си личат в колко добри форма е за това кратко време.При все, че онзи ден я видях и краката си й по-слаби от моите, а аз съм 48 кг.. За какво изобщо говорим? Кусури там няма как да намериш!

На тези клипове изглежда добре,но не са с толкова добро качество,както са снимките от участия.Предполагам са и от по-скоро.Но имаше един период,от който ти пратих статии със снимки,където изглежда покъртително зле и не е само кофти снимка,а поредица от такива и то на различни участия.Всички медии бяха гръмнали със снимки и дори го обсъждаха в "Папараци",където си призна,че не е във форма,така че няма за какво да спорим. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия тази година не е пуснала нито една самостоятелна песен. Предполагам, че така се опитва да удължи живота на Дай ми още, но не мисля, че е добра стратегия да пуска разни диви дуети всеки месец. През 2016 нещата бяха идеално балансирани при нея и почти всичко й ставаше хит, неслучайно беше най-силната година за нея от доста време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия тази година не е пуснала нито една самостоятелна песен. Предполагам, че така се опитва да удължи живота на Дай ми още, но не мисля, че е добра стратегия да пуска разни диви дуети всеки месец. През 2016 нещата бяха идеално балансирани при нея и почти всичко й ставаше хит, неслучайно беше най-силната година за нея от доста време насам.

Интерес към песен не се задържа така. Ако чак сега беше извадила нова песен, дори и дуета да е, можеше повече да гръмне. Пак да си беше правила дуети и ft., но не толкова много, да се беше ограничила до два, най-много три.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия тази година не е пуснала нито една самостоятелна песен. Предполагам, че така се опитва да удължи живота на Дай ми още, но не мисля, че е добра стратегия да пуска разни диви дуети всеки месец. През 2016 нещата бяха идеално балансирани при нея и почти всичко й ставаше хит, неслучайно беше най-силната година за нея от доста време насам.

Надявам се на две самостоятелни нейни песни до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа толкова бързо да записва песни и клипове не е било от 2010. Явно бърза да не отшуми Сузанитку.

 

Не мисля, че има нужда да пуска песен с тази пародия Сузанита, но тя си знае.... Това хлапенце е жадно за слава, та чак дрънка. Явно простотията се харесва на хората, щом продължава да трупа гледания на поразия. Не го разбирам това наистина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тая Сузанита страшна красавица бе! Егати парчето, уникална е на клипчето с Андреа. И се оказа чалгарка :phpgrin2:

 

Представяте ли Андреа да види мегахит в лицето на общото им парче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тая Сузанита страшна красавица бе! Егати парчето, уникална е на клипчето с Андреа. И се оказа чалгарка :phpgrin2:

 

Представяте ли Андреа да види мегахит в лицето на общото им парче...

 

Кое и е хубавото? 14 годишна кифла.... Може да се хареса на някой педофил само за жалост :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое и е хубавото? 14 годишна кифла.... Може да се хареса на някой педофил само за жалост :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Aйде-айде, страшна е: http://signal.bg/view_article.php?article_id=49662

 

Младежите почват да правят секс на 14-15, а в България всеки, който има навършени 14 години може да прави секс законно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aйде-айде, страшна е: http://signal.bg/view_article.php?article_id=49662

Не ме кефят и двете.

Тая песен последно на коя от двете ще е? Едната пише Андреа фт Сузанита, другата Сузанита фт. Андреа :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aйде-айде, страшна е: http://signal.bg/view_article.php?article_id=49662

 

Младежите почват да правят секс на 14-15, а в България всеки, който има навършени 14 години може да прави секс законно.

 

С това чело - писта за самолет е страшна, да :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...