Jump to content



Online: Анелия & Kyriacos Georgiou - Кажи ми


Препоръчани коментари

Това е от песните, които ме печелят на първо място с изпълнението. Страшно я е изпяла Анелия. В друго изпълнение със сигурност нямаше да ми хареса толкова. При първите 2-3 слушания си викам, че е типичната гръцкозвучаща песен, но май ще ме зариби много яко.

И още нещо трябва да се отбележи - поредната различна песен от Пайнер в последния месец. Различна от останалите пуснати в тоя период имам предвид. Най-голямото предимство на чалгата - разнообразието - май се завръща лека полека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Звучи като безброй други.

 

И пак с някакъв световно неизвестен, и пак само за България. Нормално е с комплексирани певачки и ниско ниво на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая флопна Анелия :D Много добре последните ѝ няколко парчета, но това изобщо не ме изкефи. Нито е достатъчно бърза да си я запяваш, нито е някаква стойностна песен със средно темпо. Неуспешно според мен, но на нея предишните ѝ 2-3 все ощее се пускат, така че ще закърпи лятото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

213 605 показвания за 24h

Интересно дали гръцкото име в заглавието не е отблъснало хората. 213к не е слабо в никакъв случай, ама не е много впечатляващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Тогава каква е логиката две едни и същи песни да се качват два тъпи ?!

+1

Все едно да броим гледанията на дадена песен в канала на Планета + гледанията в другите канали..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Все едно да броим гледанията на дадена песен в канала на Планета + гледанията в другите канали..

Еми да, ама тук са качени и двете песни в един канал, една след друга и в един ден. Товс е една песен и се зачитат гледанията и от двата клипа.

Мен лично гръцката много ме зариби

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как до 5 сутринта 80 ка не минаваше а после в слабите часове 200 е минала

а. Поредната с аномали в гледанията. 6000 ка лайка, а 200 ка гледания... За да прескочат всяка следваща приемиера и за да добижат гледанията на хитовете, вече всяка помпи по екстра гледания. Няма награди за да си ги мерят. очаквам и тубата да опорочат. Чалгата до квото се докосне, изсъхва. Много хора се ориентират на коеново парче да дадат шанс по гледанията. Днес над 200 ка на първи ден е предпоставка за хит и ако не си чул парчето преди това, то много гледания ще те решат да му отделиш 2 мин внимание. Тоест купувайки си гледания за престиж, можеш да залъжеш нови потребители да ти чуят хитачката.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Все едно да броим гледанията на дадена песен в канала на Планета + гледанията в другите канали..

 

А що да не, каналът на Планета е някаква институция и само там важат гледанията ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...