Jump to content



Online : Aleksandra Prijovic - Testament (Album 2017)


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ханданович съвсем се е изчерпил.

Сепаре прилича в начаото на

след това има елементи от Da raskinem sa njom на Цеца.

Едино на Севе последната песен е различна 100% oт всичко което е правил досега.

Какво ли ще стане с албума на Katarina Grujic където всички песни били от него. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е :))) Обожавам я тази жена - хем е комерсиална, хем има прилика с Цеца, хем има собствен почерк. Чакам албума с нетърпение. :Vishenka_05:

На същото мнение съм.

Александра много я харесах откакто чух "Za nas kasno je". Може да се й се иска да е като Цеца, мисля че й се получава. Важното е, че песните са хубави, а и до колкото съм чувала нейни изпълнения е доста кадърна. Забелязвам, че става и все по-популярна и тук в България, дано пожъне успех девойчето, няма лошо. Пуснат ли албума на пазара си го купувам веднага. :1000 (33):

За сега честно казано, всички песни ми харесват. Ето днес съм на вълна "Klizav pod" - адски добро парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам Сашка! Страхотнаааааааа! Всички нови песни ми харесват. "Тестамент" ми е най. Утре излизат последните 2 песни и очаквам поне едната да е с тромпети като "Тотална анестезия", пак такава танцувална. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните две песни нещо не ме кефят, май са правени само за бройка, но всичко друго е чук! "Клизав под" и "Тестамент" са брутални! :happyppl: Иначе и на мен ми се стори, че има нещо от Цеца.

 

Като излезе албумът, дайте линк да си го поръчам, че не знам от къде. :1000 (29): А всъщност ще се включат ли и предните ѝ песни? Не може без Анестезията със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този албум Прийовичка няма да се вдигне нагоре. Има и приятни песни, но всеки тон от албума крещи Цеца уонаби, Цеца уонаби.

 

А тръгна така добре със собствен стил и различни проекти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Най-добрата от новата вълна, страхотни песни, харесвам я много.

И по-добре да копира стила на Цеца, отколкото да пее в този нов отвратителен "модерен" стил, който се наложи в Сърбия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...