Jump to content


Каква е причината Джена да изпадне от Топ 10 на Поп-фолка?


?  

15 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Джена, една от изпълнителките гласяни за "Певица на годината", една от изпълнителките, пуснали най-брутални песни през 2014, напоследък не показва музикални резултати, каквито сме свикнали да виждаме и чуваме от нея. Как си обяснявате този факт? Смятате ли, че с новата песен се завърна "старата" Джена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужице спри се ма! Кво си се впил в женицата и 2 дни не спираш да я хейтиш? Праса ли е най- голямата? Хвърли се от високо ;)

Това, че точиш лиги по напудреното Наси до голяма степен влияе на мнението ти. Ама като Джена ти разбие муцуната, че точиш лиги по гаджето й - друга песен ще пееш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че точиш лиги по напудреното Наси до голяма степен влияе на мнението ти. Ама като Джена ти разбие муцуната, че точиш лиги по гаджето й - друга песен ще пееш.

А по теб ли да точа лиги ? :1000 (29): Това че Джена не ми е в топ3 не значи че не я харесвам и нея слушам. Оф няма смисъл да споря с теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

А по теб ли да точа лиги ? :1000 (29): Това че Джена не ми е в топ3 не значи че не я харесвам и нея слушам. Оф няма смисъл да споря с теб

Разбира се, от мен по-прекрасно същество на този свят - няма. Слушай си "Зависима", нали безтва си зависим от Наси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, от мен по-прекрасно същество на този свят - няма. Слушай си "Зависима", нали безтва си зависим от Наси. :3fdb8960598fa63e:

Много си прекрасен, човек да не те вижда в тъмното. Отиди на Психятър !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си прекрасен, човек да не те вижда в тъмното. Отиди на Психятър !

Мерси, за препоръката, но не аз изневерям на гаджето си с най-добрият му приятел. Може би имаш раздвоение на личността и не можеш да решиш с кой от,двамата да се поебеш първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като е в топ 10 може ли да направи 520 000 гледания за по-малко от 2 дни? :)

Направи ги с "Няма да ти пиша", която за 3 дни и 10 часа имаше милион. Ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това още колко пъти ще го напишеш след като не е вярно?

3 дни и 10 часа - най-бързо направеният милион в ръцете на Богиня Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-бързо направеният милион принадлежи на Галена Вичева Генчева.

 

Преслава, за да е направила милиона за 3 дни 10 часа, би трябвало да е регистрирала по 300К на денонощие, а тя дори в дебютния си ден не можа да ги направи, след това гледанията падаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой казва, че е извън някакъв топ? Нямам такива наблюдения. Винаги е била име преди Емануели, Яници и Теодори и разни други лигли. Дори да се забави, щото например е решила да обърне внимание на семейството, винаги ще е чакана и актуална. Слаба или силна песен, но ще има интерес към нея. Точка.

Боли, сърби, туй то.

 

Бита и обичана е друга певица, всички го знаемЕ. Няма текст, без садомазо фразички и пак си я тачите.

Чудите се за какво да се хванете тук.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпа анкета.

Джена не работи половин година, преди това по какво се съди, че не била в топ10 ? До като поемаше участия,беше в топ 5. Да не говорим, че тя само 2016 и е слаба, ами.преди това всяка година един от хитовете беше при нея.

По-скоро ни обяснете, защо Преса едвам направи 2 млн. за месец, а Джена ще ги направи за 2 седмици :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...