Jump to content



Online: Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук


Препоръчани коментари

Това си е баш дует. Десислава в Казваш, че ме обичаш има по-малко пеене.

Песента според мен си е продължение на Болка в минути- харесва ми. Клипът е брутален, има замисъл какъвто рядко можем да видим в чалгата. Браво на Моллов.

Деси е много хубава, радвам се, че този път участва във видеото към feat-а. Както винаги нейната партия е най-въздействащата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В припева леко ми бие на "Не моли на колене". Като цяло не ми харесва, дори превъртих чак до партията на Деса - само тя става от цялата песен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен!! Не случайно Константин е име толкова години... какви ли не лигльовци минават и заминават, но той се задържа благодарение на ето такива проекти. С Деса си пасват изключително добре, то с нейния глас навсякъде може да пасне и да звучи красиво, но с Константин определено нещата им се получават супер успешни. Браво и за клипа! Най-сетне интересен проект след Моро му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас,ама пълен ужас.Клипът изобщо не е замислен,както трябва, песента боза и е факт,че на Десислава е най-хубавата част в клипа.Очаквах при Деса да не почне да се движи някоя седалка или пространството зад нея,за да я направят слаба и да не са го направили,но там където Деса си слага червило и повдигат брадичката и джуките изкачат малко :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, ако беше изпята само от Десислава, щеше да е перфектно. Нейната част определено е най-силна в песепта. Поне дует да беше.

Иначе мисля, че е по-слаба от Болка в минути, която е просто уникална песен.

Като цяло, Коцето от край време вади едни от най-силните балади във фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тия шибани гледания и лайкове се зарахте вече. Имам песни дето ги слушам по 20 пъти дневно ама не съм им цъкнал лайка. Ама ги харесвам.

 

Музиката не е лайкове, преди 2-3 год. Лайкове ли брояхте бе...

 

Вече и коментари не ми се четат - само отчети на гледания и лайкове , що не ходите счетоводство в Пайнер?

 

Песента е страхотна и браво, Коце няма слабо.

Слушайте музиката и се наслаждавайте със ушите си, не със цифрите от сайтове за видео.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 часа и половина - 116 000 гледания и над 520 0 лайка. Да си сложа ли сега прогнозите ви в подпис за гаврата. Ще ми констатират... Айде по дупките с наведени глави в колона по един :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, големите умници пак се обадиха, нямало да е хит ли? :1000 (29):

 

Поне имай смелостта да цитираш човека, който имаш предвид. :gun_bandana:

 

Да, няма да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи кой какво има в предвид под 'хит'. Ако се визира песен, която да се пуска по няколко пъти на вечер в дискотеките, редом до тупалките- да, навярно няма да е хит. Но ако говорим за интерес към една балада в комерсиални времена като тези- песента вече си е хит. Над 200K първото денонощие е забележително, а ако успее да направи няколко милиона в близкото бъдеще- още по-добре.

Трябва да има такива песни, които да вадят чалгата от дискотеките. Мисля, че е време жанра да си върне предишното предназначение като музика на народа, а не музика на пияните студенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне имай смелостта да цитираш човека, който имаш предвид. :gun_bandana:

 

Да, няма да е хит.

Коя песен, направила 300К за 24ч не е станала хит до момента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен, направила 300К за 24ч не е станала хит до момента?

 

Може и да стане някакъв хит, но няма да е грандиозен. Не го виждам това да направи 10 млн. бързо като другите тупалки, а може и изобщо да не ги направи.

 

Филмът е, че съдя по личния си вкус. Втори път не съм си я пуснал, изобщо не ме грабна, само частта на Деса е яка. Може и да греша. Ще видим с времето кой ще излезе прав. :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и коментарите ти за "Не ме заслужаваш" бяха същите. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Ти си опасен.

 

Прав си за "Не ме заслужаваш". Ама тая ти гарантирам, че няма да я пусна втори път.

 

Твоя коментар за "Все ми е тая":

 

Галена кога ще спре да бъде толкова добра и да помага на бездарници?

Хем лидерка на поп фолка, хем помага на тия бездарници. WTF :mf_surrender:

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В припева леко ми бие на "Не моли на колене". Като цяло не ми харесва, дори превъртих чак до партията на Деса - само тя става от цялата песен.

 

Не леко, ами направо си бие на "Не лъжи на колене". Снощи като я чух веднага направих асоциация с песента на Глория.

Иначе на мен ми харесва песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да стане някакъв хит, но няма да е грандиозен. Не го виждам това да направи 10 млн. бързо като другите тупалки, а може и изобщо да не ги направи.

 

Филмът е, че съдя по личния си вкус. Втори път не съм си я пуснал, изобщо не ме грабна, само частта на Деса е яка. Може и да греша. Ще видим с времето кой ще излезе прав. :kissing2:

Над 10 000 лайка за 24 часа. май само Моро му е имала подобна статистика. Ще ги направи 300 ка гледания до 9. Баш грандиозен хит се очертава. Истерията е голяма в коментарите. Едва 250 дислайка.

 

Имаме си нов химн. Хита на пролет 2007. Няма да се учудя ако превземе клубовете

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...