Jump to content


13 Reasons Why / 13 Причини Защо


Препоръчани коментари

1491164813_323168-1.jpg

Един ден, на връщане от училище, Клей Дженсън намира на прага на дома си тайнствен пакет. Пратката е изключително интересна. Хана Бейкър – негова съученичка и първата му любов, която се самоубива две седмици по-рано, е събрала тринайсет касети, адресирани до тринайсет човека от нейното обкръжение. Всеки от тях трябва да ги изслуша и след това да предаде на следващия в списъка. В тези записи Хана разказва, че има тринайсет причини, заради които е взела решение да сложи край на живота си. Гласът на мъртвото момиче съобщава, че и Клей присъства в тези записи, и следователно, и той е отговорен за смъртта й по някакъв начин. За да разбере каква роля е имал в живота на Хана, трябва да изслуша записите... И Клей научава неща, които променят живота му завинаги... По едноименния роман на Джей Ашър.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качен е целия първи сезон. Мисля да си го свалям. Добър ли е?

Не, много слаб и безсмислен.

Твърде много драма за нищо. 13 серии по 53 минути, в които не се случва НИЩО - някаква девойка е третирана напълно нормално от съучениците си, но го изкарва, че я тормозят, самоубива се и оставя касети за 13-те души, които са я подтикнали към самоубийство - единият, от които заради следната сцена:

Момче: Хана, искаше ми ти да си моята Валентинка.

Хана: ЗАЩОТО СЪМ ЛЕСНА ЛИ?????

Момче: Не... наистина те харесвам.

Хана: (крещи пред цялото училище) РАЗКАРАЙ СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Момче: Майната ти!

 

Съжалявам за "спойлерите", но искам да спестя на някого 13 изгубени часа. Пълна боза.

Очаквах нещо в стил първия сезон на Малки сладки лъжкини, но получих изключително слаба версия на Gossip Girl.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1491164813_323168-1.jpg


Един ден, на връщане от училище, Клей Дженсън намира на прага на дома си тайнствен пакет. Пратката е изключително интересна. Хана Бейкър – негова съученичка и първата му любов, която се самоубива две седмици по-рано, е събрала тринайсет касети, адресирани до тринайсет човека от нейното обкръжение. Всеки от тях трябва да ги изслуша и след това да предаде на следващия в списъка. В тези записи Хана разказва, че има тринайсет причини, заради които е взела решение да сложи край на живота си. Гласът на мъртвото момиче съобщава, че и Клей присъства в тези записи, и следователно, и той е отговорен за смъртта й по някакъв начин. За да разбере каква роля е имал в живота на Хана, трябва да изслуша записите... И Клей научава неща, които променят живота му завинаги... По едноименния роман на Джей Ашър.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то един интересен герой има в тоя сериал и това е Джъстин!

Джесика не е за подценяване. Ако има втори сезон ще е много интересно как ще се развие.

Шери също може да я развият.

Алекс също имаше много потенциал.

Зач и доминантна майка.

В Courtney също има потенциал.

За мен най-излишен си е Клей. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Брутален е!

Хана наистина преиграва на моменти, но се търпи.

Единствено не ми хареса много края, но е разбираемо. Оставят материал и за 2ри сезон.

 

Според мен, фотографчето е застрелял Алекс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...