Jump to content


Колекционирате ли нещо?


Препоръчани коментари

Да, колекционирам си фасове от изпушени цигари.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами колекционирал съм календарчета, списания "Нов фолк", салфетки, към днешна дата колекционирам единствено знания и косми по корема... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мъжки сърца.

:roll1:

Да. Предимно видеоклипове и филми. И други неща, още си пазя играчките от шоколадовите яйца! :1000 (29):

Монети имам, не са много, но..

Едно време миришещи картинки ако някой ги знае де, те може да са още някъде в нас.. :1000 (29):

И куп други работи.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Да. Предимно видеоклипове и филми. И други неща, още си пазя играчките от шоколадовите яйца! :1000 (29):

Монети имам, не са много, но..

Едно време миришещи картинки ако някой ги знае де, те може да са още някъде в нас.. :1000 (29):

И куп други работи.

 

А какви са били тези картинки? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какви са били тези картинки? :roll1:

Едни тефтерчета с картинки, напоени с някакъв аромат. Във Варна всички бяха луднали по тях.

Цък

Цък

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни тефтерчета с картинки, напоени с някакъв аромат. Във Варна всички бяха луднали по тях.

Цък

 

Съжалявам, тубата не ми зарежда, аз си помислих за съвсем други картинки и очаквах да скандализираш, ама кел файда1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, тубата не ми зарежда, аз си помислих за съвсем други картинки и очаквах да скандализираш, ама кел файда1000%20(29).gif

Поправих първия линк, не е тубата, моя грешка. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

Аз също колекционирах миришещи тефтерчета и отделни картинки, най - вече с любимия ми Мики Маус и с героите на "Дисни", разбира се, само дето не знам къде ми е албумчето и какво е станало с него. :crybaby:

Иначе колекционирам календарчета, най - вече с кучета, котки, зайци, с изпълнителите на музикална компания "Пайнер" и разни други. Колекционирам и салфетки, картички от градове, забележителности и местности, магнити, сувенири, чудотворни икони.

Колекционирам също и чаши от промоции, най- много чаши имам на "Кока - Кола", "Нескафе", "Капи", "Якобс Монарх", "Милка", "Линдт".

Колекционирам и красиви графики : аватари, икони, емблеми, юзери, подписи, тапети, скрийнсейвъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

Вестници Фолк Ревю, Картички,тетрадки,кибрити,календадарчета, календари и всичко с облика на Камелия, също така и по едно време събирах татуйровки и картинки от дъвки

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди колекционирах всякакви видове списания, сега вече ги продавам на други колекционери, тъй като не са ми страст.

Напоследък хвърлям много пари за книги и дрехи, но в никакъв случай не ги колекционирам, а ги използвам по предназначение.

Обичам да си купувам фигурки от различни филми, анимации или такива от шоколадови яйца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Офф, разни неща през годините - включително от "миришещите" картинки. Последната ми мания е да събирам фигурки и други неща с бухали. От последния бит пазар в наше село си намерих две мн изчанчени ма симпатични дрънкулки от глина с такъв мотив, от един от по преднитр - декоративна чиния. Също, международни монети, щото имах желание да си събирам евро такива, ма все ги изхарчван по някое време ;) Тия заминават по-трудно. Най-ме кефят тия с мойта приятелка Бетси 2, особено един новозеландски долар с киви от др страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...