Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Емилия е време да пребива!

 

Последните две песни още се въртят в София, за "Калифорния" ясно, но "Специално за всяка" в Плаза всеки път ме изненадва как избухват всички.

Кралица!

 

Предполагам тази година и албума ще пусне, ще е най-силния й, хит до хит. Само искам да прави по-често песни, 2 са крайно недостатъчни.

 

#Напусни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как от тях повръщаш, а на същия в подписа ти не?

Яница е напълно естествена. ;) Предполагам това в устните й не е силикон, а хиалуроновата киселина, която пък я има в състава на човешкото тяло. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е напълно естествена. ;) Предполагам това в устните й не е силикон, а хиалуроновата киселина, която пък я има в състава на човешкото тяло. ;)

 

За съжаление си е силикон, но както се казва човек каквото сам си направи, никой друг не може да му направи. И не че ги защитавам тея двете грозотии Мартина и Дилена, но за мен разлика между тях и Яница няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление си е силикон, но както се казва човек каквото сам си направи, никой друг не може да му направи. И не че ги защитавам тея двете грозотии Мартина и Дилена, но за мен разлика между тях и Яница няма.

 

По тая логика между Тоти и Адриана няма разлика. И двете имат тунинговани цици. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление си е силикон, но както се казва човек каквото сам си направи, никой друг не може да му направи. И не че ги защитавам тея двете грозотии Мартина и Дилена, но за мен разлика между тях и Яница няма.

На мен лично в момента повече ми харесва. В някои от старите й клипове естествените й устни изглеждат добре, в други пък са по- стеснени, явно неподходящ грим.

Не забравяйте, че не може на 35 да изглежда по един и същ начин, както на 21-2. Дори да не се пипа нищо лицето се променя малко или много, така, че такава процедура за мен освежава малко. Сега ще загледам по- обстойно дали е силикон или киселина, но я харесвам така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика между Тоти и Адриана няма разлика. И двете имат тунинговани цици. :mf_surrender:

 

Тук не става въпрос за цици и устни. Не видях къде ти е логиката, че да направиш това сравнение. :mf_surrender: Татяна си има природна красота, с която много малко могат да се похвалят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично в момента повече ми харесва. В някои от старите й клипове естествените й устни изглеждат добре, в други пък са по- стеснени, явно неподходящ грим.

Не забравяйте, че не може на 35 да изглежда по един и същ начин, както на 21-2. Дори да не се пипа нищо лицето се променя малко или много, така, че такава процедура за мен освежава малко. Сега ще загледам по- обстойно дали е силикон или киселина, но я харесвам така.

 

Яница преди беше сладурана, сега е супер загрозена, ако не е намацана или преправяна през фотошопа. Но това е въпрос на вкус, не е нужно да ни съвпада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница преди беше сладурана, сега е супер загрозена, ако не е намацана или преправяна през фотошопа. Но това е въпрос на вкус, не е нужно да ни съвпада.

Така е, а и аз имам малко по- различен вкус от масово приетия, може би по- отговарящ на приетия в шоубизнеса.

 

Симона Загорова в Гласът на България! Защо й е да се явява? Браво на Камелия! Веднага я позна и се обърна първа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отървах Монка, кой избра тя? :3fdb8960598fa63e:

 

Иван Лечев.

 

Никак не ми хареса изпълнението ѝ. Какви са тия драматизации от Лечев не знам. :mf_surrender:

 

А това предаване е наистина тъпо. Втори епизод, а са със същите дрехи. Било е същия ден, но като излизат на сцената все едно е нов ден, трябва да са се преоблекли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, Симона поне от малко уважение трябваше да избере Камелия. С майка й са приятелки. Ма тя нали го раздава попаджийка. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, Симона поне от малко уважение трябваше да избере Камелия. С майка й са приятелки. Ма тя нали го раздава попаджийка. :gun_bandana:

Приятелки? :mf_surrender:

Ако бяха приятелки и Гло щеше да си бие камшика и да отиде в Камс Продакшън, а не да остане в Пайнер! ТОВА Е ПРЕДАТЕЛСТВО :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иван Лечев.

 

Никак не ми хареса изпълнението ѝ. Какви са тия драматизации от Лечев не знам. :mf_surrender:

 

А това предаване е наистина тъпо. Втори епизод, а са със същите дрехи. Било е същия ден, но като излизат на сцената все едно е нов ден, трябва да са се преоблекли.

Глория трябва хубаво да я заточи вкъщи след тази издънка! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отървах Монка, кой избра тя? :3fdb8960598fa63e:

Иван Лечев. Който е музикално компетентен знае, че Иван Лечев е страшен композитор и аранжор, любимите ми песни на Лили Иванова са негови, но като за шоу можеше да избере Камелия, разочарован съм от нея. Точно това, което й липсва е сценично поведение, което само Камелия може да пречупи у нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятелки? :mf_surrender:

Ако бяха приятелки и Гло щеше да си бие камшика и да отиде в Камс Продакшън, а не да остане в Пайнер! ТОВА Е ПРЕДАТЕЛСТВО :gun_bandana:

 

Да, към днешна дата са приятелки. От няколко години е така. Чат-пат си пият кафето заедно. Глория го каза от "Открит микрофон".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иван Лечев. Който е музикално компетентен знае, че Иван Лечев е страшен композитор и аранжор, любимите ми песни на Лили Иванова са негови, но като за шоу можеше да избере Камелия, разочарован съм от нея. Точно това, което й липсва е сценично поведение, което само Камелия може да пречупи у нея.

Тя няма харизма, човек, няма индивидуалност - едвали Камелия ще й помогне или който и да е било :mf_surrender: Но Камелия я разбирам, ако се чувства предадена :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...