Jump to content


Кити ще затваря форума?


Препоръчани коментари

potres.png

zaplahi2.png

Интересно ми е, всички, които я защитавахте какво мислите по този въпрос - какво мислите за нейното поведение напоследък...Поствам тези съобщения заплахи към мен, нека служат за доказателства. Не правя темата с цел другарски съд или нещо подобно, просто да се знае, че ако утре форумът бъде спрян - каква е причината. Пък и да дам малко трибуна на Кита, че в живота никой не я отразява изобщо, което е видно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето определено не е добре и не знам защо родителите й не взимат мерки, трябва да се лекува. Има толкова много специалисти в областта, които биха й помогнали, така проблемът само се задълбочава. Отделно това, че само стои вкъщи, не се занимава с нищо, няма социални контакти (поне така разбирам от нейните писания) и единствената й среда е виртуалната, което не помага изобщо в случая. Според мен трябва да си намери хоби, да прави нещо, което й доставя удоволствие и да си ангажира вниманието с него. Но то като липсва желание пак се връщаме в изходна позиция.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неморална, неетична, нечовешка и още не, не, не..... работа. Странен ми е целият този контраст в тази личност - едно, че завладява всички форуми в страната, правейки теми "ДА ВИ ЗАГОРИ КОЛЕДА ДАНО", "НЕЯ ВМЕСТО МЕН", обръща се там към потребителите с обръщенията "ку*ва", "тъпачка", "глупачка" и още куп неща, а същевременно другата страна на монетата е точно обратното – вечната жертва, жертва на света, жертва на хората. Все подценявана, нетолерирана, едно беззащитно котенце, което е ъгъла. Оплаква се колко мрази всичко Американско, а същевременно се налива с Кока Кола, оплаква се как всички хора са зли, прости, ВИНОВНИ за нещо, което всъщност не са.. а същевременно като една змия - хапе. Каква е цялата тази омраза, не мога да разбера? Нали беше учила 12 години, нали си умна, интелигентна, можеш да говориш за какво ли не - култура, музика, изкуство, книги - еми един път не видяхме това, в които и да било форум. Все нападки и оплаквания. И то оплакване за елементарни неща, не може животът ти да е черен, защото живееш на втория етаж и трябва да изкачваш 2 реда стълби.. съжалявам, но това вече е глупаво! Не може цял живот да се жалваш по една "любов", която дори не е била никаква любов, а само една единствена гоненица, никакви разговори и т.н. Това някой да те шиба с тебешир в гърба по време на час – НЕ Е ЛЮБОВ, набий си го в главата.

 

А това за хомосексуализма – Мила, Кити, образовай се с информация извън учебниците, които ограничават ума в определена насока. Не мисли, че ти си НАЙ и си съдник на всички останали, представи си да имаше дете и то да беше гей, какво става тогава? По това с кого си лягаш ли се определя дали би помогнал на някого, какви са възможностите ти, какво би постигнал, колко умен си и т.н.? Казваш, че някои хора имат мисленето на живущи в 18 век, а моля те, преди това погледни себе си.

 

Поздрави се с тази песен.....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да се оплаче, да видим тия медии как ще се занимават.

Интернет е обширно, свободно пространство. Има милиарди форуми на милиарди тематики, всеки със своите си правила. Държавата е без значение, потребителските сексуални влечения също.

 

Отрази ми мнението в медиите, ако ти стиска, предизвиквам те! И ме заплаши на лични също, но гледай да е железна заплаха, не ми идвай с лигави истории! Драга!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкото момиче, тя не е такава от хубаво ... пак напомням да се отнасяме с разбиране и съчувствие към хората ... по принцип.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкото момиче, тя не е такава от хубаво ... пак напомням да се отнасяме с разбиране и съчувствие към хората ... по принцип.

Ами и аз съм минал през ада, но не се държа така с останалите (вече)... така че..Аз й съчувствам и я разбирам, но да ме заплашва - няма да допусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и аз съм минал през ада, но не се държа така с останалите (вече)... така че..Аз й съчувствам и я разбирам, но да ме заплашва - няма да допусна.

 

Толкова по-добре за теб, че си минал през ада и това даже те е направило по-добър човек ... някои хора не са толкова силни.

 

Но наистина, към нея и Таня трябва особено разбиране - хем внасят колорит и оживление (и сеир де :)) във форума, хем трябва да си внимателен с тези две момичета, които не могат и не могат да се оправят с живота.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу. Ама нека се покажем като добри души, без значение дали сме гейове, гейки, гайки или се тая, и да приемем безплатната реклама. Сигурен съм че Гала, Миглена Англелова или които са там още на екран, нали, ще бъдат много доволни да раздухат тая история, може също да предложи сценария на Съдби на кръстопат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз точно писах едно мнение, за да си защитя тезата в онази тема, а вместо това получих бан! Значи така, който е гей, има право да си изказва мнението, но който е хетеросексуален - не! После пък не сте дискриминирали никого! Ами, благодаря, че не ми позволихте да се защитя! Значи такива като мен нямат право на мнение, така ли? :feminist_en: Мнението ми беше дълго между другото, вложих нерви, време и усилия да се обоснова! Голяма свобода на словото има тук, няма що! Не държите на критика, това е истината!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз точно писах едно мнение, за да си защитя тезата в онази тема, а вместо това получих бан! Значи така, който е гей, има право да си изказва мнението, но който е хетеросексуален - не! После пък не сте дискриминирали никого! Ами, благодаря, че не ми позволихте да се защитя! Значи такива като мен нямат право на мнение, така ли? :feminist_en: Мнението ми беше дълго между другото, вложих нерви, време и усилия да се обоснова! Голяма свобода на словото има тук, няма що! Не държите на критика, това е истината!

Аз не съм гей, миличка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си напиша сега мнението в другата тема, само имайте търпение, защото пиша бавно. Имам право на мнение все пак.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз точно писах едно мнение, за да си защитя тезата в онази тема, а вместо това получих бан! Значи така, който е гей, има право да си изказва мнението, но който е хетеросексуален - не! После пък не сте дискриминирали никого! Ами, благодаря, че не ми позволихте да се защитя! Значи такива като мен нямат право на мнение, така ли? :feminist_en: Мнението ми беше дълго между другото, вложих нерви, време и усилия да се обоснова! Голяма свобода на словото има тук, няма що! Не държите на критика, това е истината!

Аз изобщо не знам какво правиш тук като си хетеро? Откъде на къде чак и регистрация си си направила в този храм на хомосексуализма? Не стига, че са ти одобрили регистрацията въпреки необичайната ти за този форум сексуалност, ами и сега заформяш своеобразни хомофобски движения! От кадя на кадя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, стой, маа. Стой да ги разбием на парчета тия педали.

 

Искаш ли да пишем на ГДБОП и на евангелистката църква да го затворят тоя форум, защото подтиква към разврат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, стой, маа. Стой да ги разбием на парчета тия педали.

 

Искаш ли да пишем на ГДБОП и на евангелистката църква да го затворят тоя форум, защото подтиква към разврат?

 

Първо звъннете на Гала, Миглена Ангелова, Марта Вачкова или който е там на екран, със сигурност ще ви обърнат повече внимание. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо звъннете на Гала, Миглена Ангелова, Марта Вачкова или който е там на екран, със сигурност ще ви обърнат повече внимание. ;)

Направо в Тв Планета - Женя Маратонката или Гала Автографката са жадни за подобен скандал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...