Jump to content


Online: Ceca - Nevinost


stereoto_

Препоръчани коментари

Страхотен видеоклип, много яка атмосфера и Цеца изглежда великолепно. Най-сетне добър клип от нея, че предната ера в това отношение беше потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен видеоклип, много яка атмосфера и Цеца изглежда великолепно. Най-сетне добър клип от нея, че предната ера в това отношение беше потрес.

 

Абсолютно.

И песента е много добра.

 

К Р А Л И Ц А Ц Е Ц А

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че е зле - цялата обстановка, костюми, тя ледената кралица, обаче като цяло е супер скучно.

Например "Сняг" на В.Маринов и "Давай, разплачи ме" на Янева са класи над това. А 1 видео на две години да пускаш - трябва доста да влагаш.

 

И каква е идеята на кадрите с кучето, които са 1/3-та от цялото видео. Да не говорим колко не на място е бензиностанцията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв хубав клип не е имала от Расуло.

Очевидно е че не знае как да се държи пред камера, но хубаво е че се е постарала.

Според мен това е умна стратегия да не клипира песни които вече са ПРЕ-доказани хитови.

Сигурно тези две балади - Невиност и Анджео другог реда, са в сянката на Трепни и нужен им е клип да изпъкнат малко, нищо че са в топ 7 хитовете на албума.

 

Според хитовост така са

 

- Autogram/Trepni/Metar odavde

- Jadna ti je moja moc, Didule

- Nevinost, Andjeo drugog reda ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обезателно трябва да побутне и "Цигани" с един клип. Като гледам, песента постоянно се пее в Пинкове звезде - едва няколко месеца след излизането си, други, които съм засичал от "Аутограм", са "Ядна ти йе моя моч" и "Аутограм", но тази я видях поне няколко пъти. Това е сигурен знак, че ще остане като вечен хит и като шлагер, така да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обезателно трябва да побутне и "Цигани" с един клип. Като гледам, песента постоянно се пее в Пинкове звезде - едва няколко месеца след излизането си, други, които съм засичал от "Аутограм", са "Ядна ти йе моя моч" и "Аутограм", но тази я видях поне няколко пъти. Това е сигурен знак, че ще остане като вечен хит и като шлагер, така да се каже.

 

А в Звезде Гранда "Nevinost" и "Аutogram" се пеят най-много от последният и' албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива клипове и Глория правеше преди години, но интересно защо никой не ги превъзнасяше.

Не ме кефи. Прехвалена работа само защото е Цеца. Песента е яка, но има и по-добри в албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива клипове и Глория правеше преди години, но интересно защо никой не ги превъзнасяше.

Не ме кефи. Прехвалена работа само защото е Цеца. Песента е яка, но има и по-добри в албума.

 

Прав си. Но различни са стандардите за видеа в БГ и СРБ. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

800к гледания и 15к лайка за едно денонощие на песен на половин година и то песен, кято даже не е в топ 5 албума. :helpsmilie: Цеца е някакъв феномен, и с 300 да бягат, не може да я настигне никой на Балканите.

 

С клипа май и тази песен ще стане хит в Бг - няколко чоека видях да си я споделят и клипът е втори в "Набиращи популярност".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече, предвид че работи с Токсик, а не с Надаждин както обикновено. Можеше да се развие по-добре идеята и снежната кралица и момчето да имат някаква история, а не целият клип да е - тя се кълчи, той идва и накрая се срещат. :dontgetit: Рекламата на ОМВ е леко досадна вече. Да си намери нов спонсор. Люлянето го гледахме в Лепи громе мой, но поне изглежда супер яко на тези кадри.

 

Много ме е яд, че има и песните, и интереса от публика и медии за всичко ново, което пусне, а не влага нито старание, нито средства във визуалната част (клипове, фотосесии, сценография за концерти). :pokey:

 

Изборът на Невиност си е съвсем подходящ. И с клиповете от Позив процедираше така. Не клипира най-големите хитове, а средните такива, за да може и те да се наложат.

 

П.П. Клипът няма никаква връзка с песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...