Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Ейй, човек да не отиде да си поговори с някой.

Казах на Динев, че много ме мъчи мъдреца. Питах го за добра зъболекарка в града, какво толкова станало :mf_surrender: Също му казах, че съм много влюбена в Денис, но че имам подозрения че залита по другия бряг.

Аз да вляза да си взема един душ, че дори в къщата не мога без моите миризливи маски за косата, а почнаха оплакванията че съм увоняла къщата.

Майко, как лъже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейй, човек да не отиде да си поговори с някой.

Казах на Динев, че много ме мъчи мъдреца. Питах го за добра зъболекарка в града, какво толкова станало :mf_surrender: Също му казах, че съм много влюбена в Денис, но че имам подозрения че залита по другия бряг.

Аз да вляза да си взема един душ, че дори в къщата не мога без моите миризливи маски за косата, а почнаха оплакванията че съм увоняла къщата.

Е, Денис ако иска може да ме последва в банята де

Тва ако го кажеш още веднъж ще ти тегля такава майна, че ще си забравиш името. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, нежелан съм в кухнята. Поисках да си взема една чушка и всички ме нападнаха. Какво е това отношение?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, нежелан съм в кухнята. Поисках да си взема една чушка и всички ме нападнаха. Какво е това отношение?

Имаш си твоя храна по договор. Когато ти я споделиш, тогава и ние ще споделим нашата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш си твоя храна по договор. Когато ти я споделиш, тогава и ние ще споделим нашата!

Аз моята храна не мога да я споделя, защото тя е изготвена от диетолог специално за моите потребности. В 17:00 ч. ще влезе room service в моята стая да ми докара сьомга и папая, че много ме боли жлъчката.

 

Кой е пуснал песни на Галена в хола? Проклет да е!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз моята храна не мога да я споделя, защото тя е изготвена от диетолог специално за моите потребности. В 17:00 ч. ще влезе room service в моята стая да ми докара сьомга и папая, че много ме боли жлъчката.

 

Кой е пуснал песни на Галена в хола? Проклет да е!

 

Кели, щом науча 5 теми, те очаквам на пианото да пушим и обсъждаме!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, щом наума 5 теми, те очаквам на пианото да пушим и обсъждаме!

В 5:02 пристигам, ще изчакам room service в 5 :3fdb8960598fa63e:

 

Задължително едната тема да е бъдещето кариерно развитие на нашата любимка през 2017!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, имам да направя изявление.

 

Кой от къщата се държи зле с мен? Кой? Следователно аз как да се обоснова? Такива са правилата, ето, игра е. Как да се обоснова примерно, че номинирам Петка и Петкан? За какво? Аз пред публиката казах, че влизам да се забавлявам, влизам за разнообразие, да се запозная с нови хора и по някакъв начин.. заради емоцията. Но заради хубавата емоция, а не да се карам с хората.

 

Искам да напусна къщата доброволно. Смятам, че не се вписвам в правилата на играта. Не мога да се справя с всичките ви правила, особено по отношение на номинациите, специално. Отношението м/у нас е прекрасно и не мога да номинирам никой.

 

preslava.jpg

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

 

Ама ти сериозно ли си мислиш, че си в добри отношения със всички? :helpsmilie: Бързо идвай да ти разкажа какво си говореха Dinnev и Arwity за теб - бяха употребени думи, които потресоха изтънчените ми уши! Още ме тресе като си спомня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

 

Ама ти сериозно ли си мислиш, че си в добри отношения със всички? :helpsmilie: Бързо идвай да ти разкажа какво си говореха Dinnev и Arwity за теб - бяха употребени думи, които потресоха изтънчените ми уши! Още ме тресе като си спомня.

Точно те ли намериха да ми забият нож в гърба? :helpsmilie:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз потренирах малко, сега е време за вечеря - пилешко филе от гърди със зеленчуци и къри.

Шок и потрес - аз получавам стомашни киселини от къри.

 

Къде са се скрили всички? Лягате си по-рано от бабите. Много скучни съквартиранти.

 

-А., Putin, Salvatore, гответе се да разходим тънки токчета из къщата и да разцепим озона тази нощ. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок и потрес - аз получавам стомашни киселини от къри.

 

Къде са се скрили всички? Лягате си по-рано от бабите. Много скучни съквартиранти.

 

-А., Putin, Salvatore, гответе се да разходим тънки токчета из къщата и да разцепим озона тази нощ. :3fdb8960598fa63e:

Како Кели, аз още вчера ти казах, че са много скучни половината съквартиранти. Време е за двойни елиминации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи преди лягане кака Кели заяви, че ако искам да му щипкам бузките, трябва да му направя стриптийз под звуците на "Няма да ти пиша". Оказа, че папараците на -А са били наблизо...

 

39a217a47b.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи преди лягане кака Кели заяви, че ако искам да му щипкам бузките, трябва да му направя стриптийз под звуците на "Няма да ти пиша". Оказа, че папараците на -А са били наблизо...

 

39a217a47b.jpg

Как ще обясниш аналното ми щипане, което чувствах тази сутрин?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психосоматична проява - може да си сънувал някакъв кошмар. :dontknow:

Възможно е .. след сцената от снимката :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи преди лягане кака Кели заяви, че ако искам да му щипкам бузките, трябва да му направя стриптийз под звуците на "Няма да ти пиша". Оказа, че папараците на -А са били наблизо...

 

39a217a47b.jpg

Ама какви са тези боксерки ?

Надявам се, че вече ще се използват за парацали за да чистим прозорците.

-А. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...