Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Избирам истина !

Оххх, много ми е трудно, ще трябва да те питам някаква тъпотия след малко :dontknow:

Хубаво - какво би предпочел - да си богат и успешен, но да живееш без любов /интимна, не приятелска, роднинска и т.н./ или да си живееш като обикновен човек, но да имаш силна любов?

Прости ми тъпотията :1000 (29):

 

И аз съм тука! Истина1

Защо и как намери сили да ми "простиш" за простотиите от лятото и да почнем да си пишем :D

 

И аз съм истина, Блу задавай!

Изпитвал ли си някога привличане към гаджето на твой приятел?

 

Достатъчно пъти съм те предизвиквала Чарли за графики, че да го пропусна :1000 (1):

 

След мен въпросите ще задава Arwity ;D Денис да каже какво избира и е тя / и ако някой друг се включи

*истината от мен*

 

АЗ НЕ МОГА ДА МИСЛЯ СКАНДАЛНИ ВЪПРОСИ, ИЗВИНЕТЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оххх, много ми е трудно, ще трябва да те питам някаква тъпотия след малко :dontknow:

Хубаво - какво би предпочел - да си богат и успешен, но да живееш без любов /интимна, не приятелска, роднинска и т.н./ или да си живееш като обикновен човек, но да имаш силна любов?

 

Обичам парите, но те не са целта ни на този свят! Любов предпочитам, разбира се.. така човек се развива душевно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам парите, но те не са целта ни на този свят! Любов предпочитам, разбира се.. така човек се развива душевно.

 

Браво, и това го казва един Козирог! Да е жива и здрава Луната ти в Риби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, и това го казва един Козирог! Да е жива и здрава Луната ти в Риби.

 

Благодаря, Конди, това е факт, но е и факт, че именно заради нея приемам нещата много вътрешно, а това ми изиграва лоша шега понякога..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо и как намери сили да ми "простиш" за простотиите от лятото и да почнем да си пишем :D

 

Мии след като почнахме да си коментираме нещо темите покрай гримовете и женските неща, малко по малко видях, че си готин човек. Всеки греши, а и много често първото впечатление е погрешно :)

 

Въпрос към Денис:

Изпитвал ли си сексуално влечение към мъж? Минавали ли са ти подобни помисли през ума?

 

Към Салваторе:

Би ли поканил Боровинката на среща? Къде би я извел и как си представяш, че ще мине тя (ако е положителен отговора)

 

Към Путин:

Ако имаше възможност да се откажеш от всичките облаги с които разполагаш към момента, включително и от любимия до теб човек, но ти кажат, че може да живееш във всяка една точка на света в голям лукс би ли се съгласил?

 

Към - А:

Съжаляваш ли за нещо свързано с форума и какво е то?

 

Към Боровинката:

Ако имаше машина на времето, какво би променила в живота си?

 

Съжалявам за тъпите въпроси.. нищо не ми иде на ум :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво би те накарало жена, в която си влюбен, да те отблъсне и да ти опротивее завинаги?

*без да имате връзка*

Да ме кара да ревнувам на сила.

Да ме задушава с прекалено много внимание.

Да се държи все едно не е виждала хуй и е като удавник за сламка.

Да е лигава и да иска всичко да се случва на момента.

Да е миндил и да не си знае бройката.

Да не се поддържа дори минимално и да е като Чубака.

Да е на принципа, че всичко трябва да прави мъжа и тя просто да си седи като статуя и да движа аз нещата.

 

За тея неща се сетих, ама сигурно има и още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, Конди, това е факт, но е и факт, че именно заради нея приемам нещата много вътрешно, а това ми изиграва лоша шега понякога..

 

Затова гледай да се обграждаш с позитивни хора, които те правят щастлив и бъди добър с тях, за да ти отвръщат със същото.

 

ОМГ, колко клиширано прозвуча. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Путин:

Ако имаше възможност да се откажеш от всичките облаги с които разполагаш към момента, включително и от любимия до теб човек, но ти кажат, че може да живееш във всяка една точка на света в голям лукс би ли се съгласил?

Не, защото мисля, че ЮКей е моето място, а колкото до лукса - сам си го правя и се глезя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Боровинката:

Ако имаше машина на времето, какво би променила в живота си?

Бих се върнала на 4-5 годишна възраст и бих си изживяла живота повторно :roll1: Т.е. почти всичко, без семейството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Салваторе:

Би ли поканил Боровинката на среща? Къде би я извел и как си представяш, че ще мине тя (ако е положителен отговора)

 

Да, в момента обсъждаме лични неща в нашето легло, и не са за споделяне тук, както и останалата част от въпроса.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...