Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Big Brother, сезирам! Аз защо не мога да бъда избиран от никой? Това да го нагласите точно на човек с луна в Риби? Боли, много боли...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Big Brother, сезирам! Аз защо не мога да бъда избиран от никой? Това да го нагласите точно на човек с луна в Риби? Боли, много боли...

Теб нали знаеш, че щяха всички да те изберат? :1000 (29):

 

Честито, Кели! Дано имунитетът важи и срещу проклятията на Фиклена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Big Brother, сезирам! Аз защо не мога да бъда избиран от никой? Това да го нагласите точно на човек с луна в Риби? Боли, много боли...

Big Brother не приема това оплакване.

Всеки иска да изтегли късата клечка и трябва да се гордееш, че ти има този късмет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Развъртях драма още първата вечер.. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена, спри веднага! В тази къща ще се яде... понякога!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Cally получи имунинет Fiklena изпадна в нервна криза и почна да чупи чинии!!

 

БИГ БРАДЪР ЗАЯВЯВА, ЧЕ НОВИ ЧИНИИ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ДО ВТОРО НАРЕЖДАНЕ!

Биг Брадър, след като ножовете изчезнаха и бяха открити в стаята на Фиклена, видях, че са изчезнали и разхлабителните шоколадчета! Това е заплаха за сигурността на нас, участниците! Посегателство върху живота ни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След коментара ми Фиклена дойде и ми вдигна скандал... всичко, което чувам е....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, след като ножовете изчезнаха и бяха открити в стаята на Фиклена, видях, че са изчезнали и разхлабителните шоколадчета! Това е заплаха за сигурността на нас, участниците! Посегателство върху живота ни!

Екипа на предаването премахна разхлабителните шоколадчета защото Fiklena заплаши в изповедалнята, че ще ги използва против феновете на Преслава а на Cally ще даде 8.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дръж го като коз за по нататък, че току виж след секса ни изгонят и двамата! :helpsmilie:

 

Оххх.... :ac: кажи си, че се надяваш да боднеш Боровинчето.. все пак чакаше някоя готина, макар аз да бях през цялото време пред тебе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дръж го като коз за по нататък, че току виж след секса ни изгонят и двамата! :helpsmilie:

 

СЕГА! Искам да гледам, тъкмо ми е палаво! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...