Jump to content



Online: Елена Паришева: Видях, че на върха не е толкова хубаво, колкото си мислех


Препоръчани коментари

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Ами в топ 5 беше по едно време, общо взето на нивото на Джена. Никога певица, но с големи хитове, песни на годината и номинации, които тогава значеха нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти през цялата си кариера. 2009 или 2010 се разделиха.

 

Доказателство че упоритоста се исплати. :D

 

2009 се разделиха, но продължиха да работят заедно.

 

Не знаех че са останали в добри отнощения. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсех кога са се разделили и в това интервю в началото точно това казва - бих се отдръпнала от сцената тогава, когато хората най-много ме искат: https://www.vbox7.com/play:dc3ae468

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена наистина направи хубав завършек на кариерата си. С много борба, лишения и подмолни номера от колежки, все пак успя да изкара песни, да направи хитове, готини клипове, да покаже присъствие.

 

Ясно е,че не е било лесно решение. Вижда се как се разчувства. Но и чалгата тръгна в много кофти посока, така че едва ли й липсва много тоя бизнес.

 

Уважавам много и Ивелин Попов. Дори и да не разбираш от футбол, си личи че е талант и че много бачка за успеха си.

 

Изглежда доста променена визуално, освежила се е с няколко процедурки. И бюста май е намален.

 

Нека са живи и здрави цялото й семейство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да говорите, страхотно й е интервюто и каза наистина много верни неща. Толкова е истинска, прекрасна жена. И си остави големите хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена наистина направи хубав завършек на кариерата си. С много борба, лишения и подмолни номера от колежки, все пак успя да изкара песни, да направи хитове, готини клипове, да покаже присъствие.

Подмолни номера от колежки, бори и лишения? Сериозно? :mf_surrender: Ленчето си е типично селско парче, подмолните номера ги въртеше тя, още по-зле научи и Пепе на тях

 

Защо забравяте факта, че тя напълно съсипа Велислав и той години не искаше да прави песни, а само по 1-2 колкото да се издържа? :gun_bandana:

 

Хубавото е, че в природата има баланс.

Искаше мъж с пари или футболист, получи и двете. Сега нека си стои вкъщи под ключ

Link to comment
Сподели в други сайтове

С много борба, лишения и подмолни номера от колежки, все пак успя да изкара песни, да направи хитове, готини клипове, да покаже присъствие.

 

Ти тая я искара бахти и Мария Терезата, ай сиктир бре, хахах...

Да й дадем орден "Стара планина", че колежките й подливали вода, докато тя се помпаше с топ композитор 1 :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами борба е било - Елена се наложи в бясна конкуренция на много добри продукти и певици.

Лишения винаги е имало, но професионалиста си е професионалист. Всеки по-голям знае на каква цена излезе и пя на Турне 2008.

А колежките да не ги почваме,че то и те залязаха вече.

Поздрав

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна кралица! Има брутални песни, липсва ми! :(

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами реално тя заслужаваше наградата за Певица на 2010 и Митко щеше да й даде, ако не му беше казала, че ще спира кариерата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами реално тя заслужаваше наградата за Певица на 2010 и Митко щеше да й даде, ако не му беше казала, че ще спира кариерата. :Vishenka_05:

Не мисля,че е била чак толкова известна да стане певица, но наградите за песен на готината, за дует и т.н. за също доста важни.

Конкуренцията в тия години беше луда. Ара бяха мега силни с Алисия и Емануела размазваше. Да не говорим за Преслава, Галена, Андреа, Джена.

Според мен с дуета с Преслава си беше към топ 5, защото я канеха и по национални медии и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами борба е било - Елена се наложи в бясна конкуренция на много добри продукти и певици.

Лишения винаги е имало, но професионалиста си е професионалист. Всеки по-голям знае на каква цена излезе и пя на Турне 2008.

А колежките да не ги почваме,че то и те залязаха вече.

Поздрав

 

 

В тоя бизнес всеки оцелява кой как мое - и всеки се бори. Борба е имало винаги и винаги ще има :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена за краткото време, в което се изявяваше, направи много интересни и добри неща. Имаше си ги комерсите, но имаше и различни парчета като "Стой на място" и "Ако ти стига". А клиповете на "Изгубена" и "Достатъчно" за тогава бяха супер. Пееше прилично и на живо и за разлика от другите, се изказва адекватно по интервюта, мисълта й тече гладко. Точно когато се оттегли, вече беше започнала да се изчерпва музикално. Караше по инерция едни и същи синтезаторни еднодневки. Иначе имаше няколко хита, де. Добре се движеше. Според мен в Ивелин видя идеалната възможност да напусне тоя парад на суетата, т.е. чалга бизнеса, и много хубаво направи, защото нямаше да й понесе още дълго. Според мен тя има някакъв морал и не е с него заради кинтите. Иначе че е обезпечена, обезпечена е. Това е необходимост, от която не мисля, че някой ще се откаже, мъчейки се сам цял живот, само и само да е светец в нечии очи. Нито някой ще роди от някого просто така, нито пък този някой ще го търпи и осигурява просто така. Ако беше така, досега да не се заедно. Пък и доста трудности са имали. Хубаво и според мен искрено интервю. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаше мъж с пари или футболист, получи и двете. Сега нека си стои вкъщи под ключ

Оказва се, че наистина седи под ключ и не прави това, което й се иска да прави, щом от една дума и един спомен, чак заплака.

Да плачеш за професията си е сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че е била чак толкова известна да стане певица, но наградите за песен на готината, за дует и т.н. за също доста важни.

Конкуренцията в тия години беше луда. Ара бяха мега силни с Алисия и Емануела размазваше. Да не говорим за Преслава, Галена, Андреа, Джена.

Според мен с дуета с Преслава си беше към топ 5, защото я канеха и по национални медии и т.н.

Ами реално след Преси Елена имаше най-много харесвания във фейсбук по онова време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искрена и много земна.Аз като такава я помня, защото съм бил на нейно участие по морето, явно и до днес е останала такава.

Според мен Елена спря да се занимава с музика в точния момент - хем тя беше в пика си, хем жанра беше в пика си.След 2010 година и последното много успешно турне на Планета нещата се промениха радикално, както всички знаем.Мисля че си е спестила доста негативи с това свое решение, а и е успяла да съхрани връзката си и е създала едно здраво семейство.

Едно изказване на Емануела в Биг Брадър ми направи впечатление и чрез него си обяснявам решенията, които Паришева е взела.Емануела сподели, че след като е родила е тръгнала веднага на участия, не защото толкова и е липсвала сцената, а защото не е имала пари.Каза също че не би си зарязала детето за да обикаля по задимени дискотеки ако всичко в живота и е ок.Ето за това не виня Елена че се е отказала - след като е имала тази възможност, защо да не го направи?!?А това че се е разплакала е съвсем нормално - всеки има мили спомени!Хубаво е че се изясни че не Ивелин и е забранил да пее, а напротив, че са говорили някога да направи нещо!Няма значение кога, но аз ще очаквам нещо ново от нея, защото тя е от пеещите певици и държи на стойностното в музиката, която прави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...