Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

34 075 385 гледания ги изкарах на Емануела, от "Почти перфектен", "Не ме заслужаваш", "20 лева", "Като теб" и "Съкровище". :bi:

Емануела с 34 милиона от 5 песни

Галена с 28 милиона от 3 песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненооо123, на първият клип със Софка годината е 1995, не 1997, с опитите си да се изкарваш най- голямата чалга енциклопедия малко се превъзнесе.

 

Аз не се и опитвам в никакъв случай, просто предположих, че е 1997, но не споря! :-)

Нова компилация от Пайнер очаква ли се да излиза, до колкото знам трябва баладична компилация да пуснат, но тъпото е, че ще са включени вече стари песни от 2016

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази балада на Деска ще остане във времето. Силен текст, изпълнение, прекрасен клип..всичко! :3fdb8960598fa63e:

Песента е на две седмици, но вече знаеш, че ще остане във времето :1000 (29): Това само ти го можеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ли те е? :3fdb8960598fa63e:

Деса имаше преди 13 год дуети с Азис. МАй тб те е яд , че във всичко Галена е втора. И в кариерата, и дори и при мъжете . Деса и дава осттъците :3fdb8960598fa63e:

 

Теб те е яд. Затова продължавай да агитираш за наградите на раманиа, че нали знаеш коя ще обира истинските на Планета.

 

Дъх не можеш да си поемеш , че смядовския Майкъл Джексън награди повече няма да види - освен тези на раманиа. Каква гордост. Какъв престиж :1000 (29):

 

И не на последно място те е яд, че твоята никога няма да пропее - сврака

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е на две седмици, но вече знаеш, че ще остане във времето :1000 (29): Това само ти го можеш!

Естествено, че ще остане. Това да не са ти баладите на Преса - само в рамания да ги знаем...

 

Коя друга балада е правила реални 200 к на ден...

И тази и В друг живот ще имат дълъг живот. Дори В друг живот вече го доказва. Една седмица наскоро беше преди Пейсърце в попнейбъла. Покзателно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е на две седмици, но вече знаеш, че ще остане във времето :1000 (29): Това само ти го можеш!

 

Това, че е песен на две седмици не значи, че няма да остане във времето.....публиката е зажадняла за смислени песни, за баладични песни с послание, с изпяване...а не бийт и да говориш..вижда се по фен клиповете, които се правят, по харесванията, по гледанията, по радиото ако щеш дори.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи Маринова е супер просто парче.

Тоя Гринго така я е оплел, че ще си преебе кариерата.

Преди да се запознае с него все още имаше сносни песни и правеше хитове, но след това запознанство грешен ход след грешен ход.

Жалко защото е голям глас.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен все още ми е чудно как толкова Десови дойдоха точно за наградите. :helpsmilie:

Няма по-противни и нагли фенове от тях.

Съвсем заслужено спечелиха наградата "Най-противни фенове"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми слагат ДесиСлава за певица на годината, която я сложиха да пее преди Малина и Мария :D :D :D

Поне слагаме за Певица на годината певица, а не куросмук от смядово, който ни пее , ни танцува, да се чудиш защо се е захванало с музика. Даскалите и от Сава Доброплодни все още си адават този въпрос. Нямам търпение Галена от тях да глед как за 2 години се взимат топ приз и да се сгърч от злоба

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне слагаме за Певица на годината певица, а не куросмук от смядово, който ни пее , ни танцува, да се чудиш защо се е захванало с музика. Даскалите и от Сава Доброплодни все още си адават този въпрос. Нямам търпение Галена от тях да глед как за 2 години се взимат топ приз и да се сгърч от злоба

Откога баладата е топ приз? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнали да ми слагат ДесиСлава за певица на годината, която я сложиха да пее преди Малина и Мария :D :D :D

 

Това пък не е най - важното, преди кой е била или след кой... и да, напълно заслужава тази награда (въпреки,че за мен ми е все тая), но годината си беше на Деси Слава реално погледнато! Направи ли различни песни жената - направи, видя ли се на концерта - видя се, пее ли си жената - пее си! Всичко се вижда, а пък и не ми пука дали е била скована на сцената или подскачала, а дали е пяла на живо !!! :3fdb8960598fa63e: Не ме мислете, че съм мега хипер гига заслепен, а фактите са си факти! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-противни и нагли фенове от тях.

Съвсем заслужено спечелиха наградата "Най-противни фенове"

 

Защо твърдиш, че сме нагли при положение, че в сигнал.бг се вижда по коментарите, кои са "нагли" и не спират да хулят и да хвалят, а именно на Преслава.. уважавам я, харесвам я, но има хора, които така силно са заслепени, че дори и да изкара демо песен ще я изкарат за мега гига хипер хит!

Моля ви се, има въздържани фенове на Преслава, но пък има и такива, които не са за коментиране. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси е със силна година, факт, но съвсем не е нейната. Една Емануела има по-силна.

Толкова и е силна че щ остане запомнена с дует. Емануела има 2 пъти по слаба година. Виж лайковете на Като теб и на И на всички като теб. В друг живот има толкова милиони, а е балада.И тя води по лайкове КАто теб. Стига ни я проббутвахте тая прантия ми навършете 18*+ и излезте от вас

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-противни и нагли фенове от тях.

Съвсем заслужено спечелиха наградата "Най-противни фенове"

 

Ти да не би да познаваш всеки лично, че ги класифицираш така?Това да сложиш група хора, почитатели на даден изпълнител в еднакви рамки е доста глупаво и злобно, следователно сега си отговори на въпроса кои фенове са най-противни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...