Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

М/у другото миналата седмица пуснаха Чупливата в дискотеката. Не е провала, за който го имате май.

И по моят бал я пускаха и хората си избухваха, разбира се, че не е провал. Просто пропагнадата на Галенови се опитва да промива мозъци, но фактите са си факти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти олекне, Пей сърце, С друг ме бъркаш, Все ми е тая и Мамаураган срещу Чуплива и влюбена, Ин контрол, Няма да ти пиша, Без теб и Царя на купона.

Интересно ми е, вярваш ли си сам на глупостите, или се опитваш да дразниш някого?

Виж как сам си отговори. Някои Галенови трябва да се поставят на мястото. :}

 

kill them before they lay eggs

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,пуснаха и body language.

Какво пък е това?

АААААААаа, сетих се, оная англоезината песен, чиито гледания Преслава с Ин контрол и канал с 100 абоната мина за 10 месеца :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък е това?

АААААААаа, сетих се, оная англоезината песен, чиито гледания Преслава с Ин контрол и канал с 100 абоната мина за 10 месеца :3fdb8960598fa63e:

 

Само, че на Галя пеенето е в пъти по-добро. Да не говорим, че е за Ротон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък е това?

АААААААаа, сетих се, оная англоезината песен, чиито гледания Преслава с Ин контрол и канал с 100 абоната мина за 10 месеца :3fdb8960598fa63e:

Нищо,пак има по хубав клип,и то от всичките на Преслава,хахахаха сега още повече знам защо съм и фен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че на Галя пеенето е в пъти по-добро. Да не говорим, че е за Ротон.

И, като е за Ротон - какво? Нима като я качиха в канал с 500К абонати, сега минали милион, да не направи повече от 450К за 2 години??? Преслава със СТЕФАН ИЛЧЕВ и канал с 100 абоната направи 330К за 10 месеца! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо,пак има по хубав клип,и то от всичките на Преслава,хахахаха сега още повече знам защо съм и фен.

Не ме кефи тоя клип на Галя - кофти филтри, иначе добра, но евтино реализирана идея. Кофти декори. За нивото на Галена е слабичко, макар визията с цветята и на люлката да са брутални!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип, пеене, акцент - всичко е на световно ниво при Жалка.

 

Напъните на Преса са несъстоятелни.

Наистина е на световно ниво пеенето, все пак в припева Галена не се чува :mf_surrender: Другото е някакво мрънкане, пъшкане. Опитала се е да се направи на Кайли Миноуг, ама резултатът е... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И, като е за Ротон - какво? Нима като я качиха в канал с 500К абонати, сега минали милион, да не направи повече от 450К за 2 години??? Преслава със СТЕФАН ИЛЧЕВ и канал с 100 абоната направи 330К за 10 месеца! :mf_surrender:

 

За гледанията не споря. Но проектчето на Преса лъха на евтино.

 

При Жалка не е перфектно, ама пак е по-добре. Само Фики може да ги бие тия двете по безумие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За гледанията не споря. Но проектчето на Преса лъха на евтино.

 

При Жалка не е перфектно, ама пак е по-добре. Само Фики може да ги бие тия двете по безумие.

Зад Галена има екип, зад Преслава има Пайнера и кофти режисъори, какво очакваш?

Иначе песента на Галена ми е тъпа, но определено - "Хайати"-то на Андреа я бие отвсякъде, там клипът е по-евтин и от на Галя и от на Преса :mf_surrender: Да не говорим за смешните ефекти и комичните филтри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти гласът. Гласище. И как ги къдри, като поток е.

 

Ето това е истинска певица. А не като днешните, които не могат да изпеят и един тон като хората. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

8млн за te queiro,ин контрол като ги направи пишете.

Стефан Илчев да не би да има популярността на Акцент или хитовете му. Понякога пишете с гъза си. Но пък това е най-нехитовата песен на Акцент, така че. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти гласът. Гласище. И как ги къдри, като поток е.

 

Бетон е! Няма Деси Слави няма Преслави и подобни прехвалени.. не могат да й стъпнат на малкия пръст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бетон е! Няма Деси Слави няма Преслави и подобни прехвалени.. не могат да й стъпнат на малкия пръст.

 

Айде сега, стига изхвърляния. Точно споменатите две са не по-малко талантливи от Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че са по-малко талантливи. :)

Сори, ама Деса в народното няма кой да я бутне, дори и Глория ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, ама Деса в народното няма кой да я бутне, дори и Глория ;)

 

Както каза pacho, нека ги видим (и твоята също) 2 часа и повече лайв, тогава ще ми говорите. Такива 2 минутни лиготии акапелни е едно нищо.

Вместо да оспорвате, покажете ми ако има какво.. Деса с извинение ще се нас*ре половин час на пълен лайв, а Преслава изобщо я няма..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...