Jump to content



Online:Глория - Докосването има памет


Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е как къде!?

 

В дискотеките, вкъщи (youtube), по концертите.

 

До кога?

 

Тва вече е друг въпрос. Последните хитове на Глория да не би да са станали златни такива? Живеем в друго време, много добре знаеш.

Това за вкъщи не е за коментиране, макар че е най-верятното от всички. Дискотеките са си дискотеки - там ритъмът е 2/4-ти само и единствено. Глория с "Ненаситна" И Циганите я избягваха е така просто щото е тя, та ако ще и "Лесли каручка" да запее, все тая. Политиката на диджеите я знаеш - Преслава, Галена, Джена, Фики, Галин, Анелия и тук-там някой друг за цвят. Пробвай да идеш в една дискотека 5 поредни дни. Не знам диджеите сами на себе си как не си писват.

Концертите вече не са толкова често и не са толкова представителни и пълни. На последния видях много хитове балони.

В същото време всеки път се кефят на песните на Роксана, които лично аз не знам някъде да са хитове освен в Столипиново. И имат милиони. Странно. Или не съвсем предвид демографската и етническа ситуация.

Не, не са станали златни, но поне не прави песни, от които да се срамува утре. А и аз се кефя на изпълнители бунтари, които казват "не" на тенденциите.

Не знам ако направи песен в сегашните тенденции, дали ще го приемат от нея, но признавам си, че ми се иска да пробва. Не знам как не се е изкушила от чисто любопитство. Стига да не кажат: "Глория се изложи", щото тогава е по-вероятно да го чуе, отколкото сега. Иначе аз съвсем други неща искам от нея, но мен никой не ме пита. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, ама те става големи хитове.

 

А все пак говорим за Глория. Изпънител с нейното реноме и претенции би следвало да не рециклира предните си мелодии.

 

Тази може би ще удари милион, което пак ще е добре като за Глория.

 

Е те колкото бързо стават хитове, двойно по-бързо отшумяват. Ти Глория не я мисли, тя си пълни залите и си има феновете, и след още 20 години ще е така, ами тези, които сега са с големите клубни хитове и "високото" ниво къде ще са тогава един Господ знае....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти Глория не я мисли, тя си пълни залите и си има феновете, и след още 20 години ще е така, ами тези, които сега са с големите клубни хитове и "високото" ниво къде ще са тогава един Господ знае....

 

Да, така е, това е много добър аргумент. В това отношение е единствена в жанра. Твърд електорат, който ще й е верен до гроб. Но аз искам ХИТ. Голям як хит, който да разбие класациите. Искам да се завърне с пълна сила. Нещо от сорта на завръщането на Десислава с последната й песен, която се очертава да стане най-популярната й в последните години. Че даже повече искам. Абе тотален хит в стил "Златна клетка", "Не сме безгрешни", "Присъда" и т.н. Затова негодувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, това е много добър аргумент. В това отношение е единствена в жанра. Твърд електорат, който ще й е верен до гроб. Но аз искам ХИТ. Голям як хит, който да разбие класациите. Искам да се завърне с пълна сила. Нещо от сорта на завръщането на Десислава с последната й песен, която се очертава да стане най-популярната й в последните години. Че даже повече искам. Абе тотален хит в стил "Златна клетка", "Не сме безгрешни", "Присъда" и т.н. Затова негодувам.

 

Имайки предвид масата, която днес слуша попфолк - Глория хит няма как да направи.

Нито пък Камелия успя, да не говорим последните години и за Ивана, която си бълва сериозно комерс.

Ако искате хит от някоя от тези, то те трябва да правят дуети и фючъринги с Фики, Галена, Анелия, Преслава, Галин - актуалните днес имена.

Десислава не направи ли така. Тя клекна на кой ли не за две години от както е в Пайнер и накрая взе да бълва чекии като на Фики, за да се нареди до тях. То не бяха дуети, вокали, снимки, интервюта. Евала, ако точно това е търсела. Най-лесно е да се слееш с посредствеността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, това е много добър аргумент. В това отношение е единствена в жанра. Твърд електорат, който ще й е верен до гроб. Но аз искам ХИТ. Голям як хит, който да разбие класациите. Искам да се завърне с пълна сила. Нещо от сорта на завръщането на Десислава с последната й песен, която се очертава да стане най-популярната й в последните години. Че даже повече искам. Абе тотален хит в стил "Златна клетка", "Не сме безгрешни", "Присъда" и т.н. Затова негодувам.

Тоя електорат нямаше да е твърд, ако беше пяла други песни.

Аз на хит не държа, а нещо тип композициите на Илия Загоров. И за да не давам пример все с нейни песни, казвам например "Дяволска магия" на Десислава - тя пак е на Фильо. Или пък "Горещи страсти", "Между да и не". Тия ми идват на прима виста, не знам защо се сетих за Десислава и за песни от преди 100 г.

Слуша ми се нещо нашенско, мамка му. Нещо аман от компютри, вокали. Всички се правят на модерни в тая България, сакън. Една част от мен е супер изтънчена, но другата си жадува турбото. Грешно ли е? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя електорат нямаше да е твърд, ако беше пяла други песни.

Аз на хит не държа, а нещо тип композициите на Илия Загоров. И за да не давам пример все с нейни песни, казвам например "Дяволска магия" на Десислава - тя пак е на Фильо. Или пък "Горещи страсти", "Между да и не". Тия ми идват на прима виста, не знам защо се сетих за Десислава и за песни от преди 100 г.

Слуша ми се нещо нашенско, мамка му. Нещо аман от компютри, вокали. Всички се правят на модерни в тая България, сакън. Една част от мен е супер изтънчена, но другата си жадува турбото. Грешно ли е? :girl_cry2:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Спомням си как се кефеше на "Ай джуму джуму джуму - а така" на Роксана през 2012.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде стига сте срали по темата. Песента не е нещо нечувано и няма да бъде хит, защото я пее Глория, която е смятана за демоде. Това наранява всичките й проекти, но затова си е виновна самата тя. Иначе песните на Глория в повечето случаи песните й са приятни. В смисъл може да са тромави, скучни, да нямат заряд, но са ОК като да ги слушаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Спомням си как се кефеше на "Ай джуму джуму джуму - а така" на Роксана през 2012.

:roll1: Скандално. Така беше. Феноменална памет имаш.

Абе, пази Боже от фенове като мен, от една страна - музикална шизофрения. :roll1:

 

Стефане, забавлявай се - няма в траур да изпадаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайки предвид масата, която днес слуша попфолк - Глория хит няма как да направи.

Нито пък Камелия успя, да не говорим последните години и за Ивана, която си бълва сериозно комерс.

Ако искате хит от някоя от тези, то те трябва да правят дуети и фючъринги с Фики, Галена, Анелия, Преслава, Галин - актуалните днес имена.

Десислава не направи ли така. Тя клекна на кой ли не за две години от както е в Пайнер и накрая взе да бълва чекии като на Фики, за да се нареди до тях. То не бяха дуети, вокали, снимки, интервюта. Евала, ако точно това е търсела. Най-лесно е да се слееш с посредствеността.

Нали се сещаш, че ДесиСлава не се е молила нито да прави дует с тоя и оня, нито да припява в песните на тая и оная ;)

Деса се е сляла с Фики и Галин, а Глория сякаш не се е сляла с "шедьоврите" на Калин Димитров и Мариета последните години. Ако си мислиш, че това е ниво над посредствеността...специално за качествата й някои от последните проекти са си точно посредствени.

"Ненаситна" и "Пясъчни кули" са последните масови хитове, миналата година и "Нещо ударно" и "Прегърни ме" се забелязаха и харесаха. Новият сингъл е по-добър от предните два, но също не надскача възможностите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допада. И не съм съгласен, че представя "претоплена манджа". Песента е доста различна от всички нейни. Малко ми напомня на "Стига ти" на Преслава.

Готина е, въпреки баналните фразички за "дъха ти", "кожата ми" и други, които присъстват във всяка нейна песен.

 

Иначе е изненадващо активна тази година, това не се е случвало от много време. Да беше събрала всички нови песни в един албум, щеше да е супер. Явно, че има доста записани, които е планирала да пуска през 1-2 месеца.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако беше изпято от някоя треторазядна от B и C групата хич нямаше да му обърнете внимание. Така си мисля...

 

А ако беше изпято от Преслава например, щеше вече да е тотален хит. Както и много други нейни песни, между другото. Спрямо Глория стандартът винаги е бил супер двоен. Още на 25 я плюеха, че била баба. Никой не иска да си признае, че я харесва, все едно е нещо срамно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не иска да си признае, че я харесва, все едно е нещо срамно.

 

Е, аз пък помня времената, когато беше престиж да кажеш, че харесваш Глория.

 

В наши дни само някой под 25 би могъл да се срамува да признае, че й се кефи.

 

Иначе това, дето много рано почнали да й викат баба, е заради имиджа на консервативна ледена кралица, който дълго време налагаше и заради по-сериозните песни в творчеството й. Иначе жената на визия спокойно може да мине за поне 10 години по-млада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че ДесиСлава не се е молила нито да прави дует с тоя и оня, нито да припява в песните на тая и оная ;)

Деса се е сляла с Фики и Галин, а Глория сякаш не се е сляла с "шедьоврите" на Калин Димитров и Мариета последните години. Ако си мислиш, че това е ниво над посредствеността...специално за качествата й някои от последните проекти са си точно посредствени.

 

Качествата й след "Крепост" почнаха да звучат по друг начин. Всеки знае защо - Фильо си би камшика.

От 2004 насам не е правила нищо грандиозно, просто пикът й е минал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качествата й след "Крепост" почнаха да звучат по друг начин. Всеки знае защо - Фильо си би камшика.

От 2004 насам не е правила нищо грандиозно, просто пикът й е минал.

Хитовете от "Крепост" не бяха негови. А "Не сме безгрешни" я е имала доста преди да излезе. Честно казано не знам защо преписват на Загоров голяма част от хитовете й. Аз се сещам само за "Сбогом, адиос" и "Не сме безгрешни", а тези от 90-те повечето също не са негови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете от "Крепост" не бяха негови. А "Не сме безгрешни" я е имала доста преди да излезе. Честно казано не знам защо преписват на Загоров голяма част от хитовете й. Аз се сещам само за "Сбогом, адиос" и "Не сме безгрешни", а тези от 90-те повечето също не са негови.

Циганско сърце, Носталгия, Стопроцентова жена - негови са. Радост-тревога им е обща.

Всъщност той пише за нея от албума "Носталгия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганско сърце, Носталгия, Стопроцентова жена - негови са. Радост-тревога им е обща.

Всъщност той пище за нея от албума "Носталгия".

Е 100 % жена е жестока. Носталгия й е емблема, но пак казвам, че ме Фильо я е направил звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е 100 % жена е жестока. Носталгия й е емблема, но пак казвам, че ме Фильо я е направил звезда.

Естествено, че не, но е много добър музикант. Беше написал за Симона нещо, ама не знам записала ли го е... Много е развейпрах тоя човек.

"Не остарявай, мамо" също е негова, а текстът е на сестра му. А всъщност от цялото им там семейство - неговото и на Глория, Мария Загорова е най-разбраната.

Тя и сега да напише текст за Глория, ще се справи по-добре от една Мариета например, ама на...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не, но е много добър музикант. Беше написал за Симона нещо, ама не знам записала ли го е... Много е развейпрах тоя човек.

"Не остарявай, мамо" също е негова, а текстът е на сестра му. А всъщност от цялото им там семейство - неговото и на Глория, Мария Загорова е най-разбраната.

Тя и сега да напише текст за Глория, ще се справи по-добре от една Мариета например, ама на...

Мариета не е виновна. Помним какви текстове пишеше за Ивана. Просто на Глория й се пеят тези неща, подава фразички и Мариета трябва да се съобрази с тях. Отдавна вече не се пише музика по готов текст също така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правете сметка колко е разочаровала Глория с последните си еднотипни слабопопулярни песни, щом след нещо малко по-различно и по-добро всички са в еуфория.

 

Хубава е песента, но и аз като Chris не припадам.

 

Мисля, че ще стане по-известна от летните й предложения, но за голям хит - трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разтегливото пеене тип Лили и Йорданка ...скучните куплети, една и съща тематика през песен и определно аз също съм на мнение, че проблема не е в Калин и Мариета. На тях им се поръчва и дори да опитат да й предложат нещо пo-различно и разчупено тя със сигурност отказва и си държи на своето.

Cъответно щом им плаща те ще правят тва, което им задава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...