Jump to content



Заслужава ли Fast да е модератор?


Препоръчани коментари

Нека видим реално какво мислят потребителите за него. Другата седмица резултатите ще бъдат преброени.

 

Попълнете празната бланка и я постнете:

Заслужава ли Fast да е модератор? -
Защо? -

 

И двете полета са задължителни. Имате право да гласувате само ако сте написали поне 20 коментара тази година. Моля, бъдете максимално обективни.

 

П.П. Недейте да триете темата, преди години е имало цели ДВЕ абсолютно идентични за друг модератор и са се развили достатъчно дълго. Копирала съм текста от тях и промених само 2 безсмислици. Пускането на темата се налага поради все по-нарастващото недоволство към модерирането му и ограничаването на свободата във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво е съгрешил този младеж?

На път е да превърне форума в система за отчитане на гледания, без никакви дискусии или недай Боже - спорове. Трие, цензурира, а ако посмееш да обидиш Преслава, е способен да те заличи от форума. :whistling: Виж например за какво банна Сашо за 3 дни.

15310655_10202293056763822_127621443_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом nolee банва за щяло и нещяло, защо да не го прави и Fast, ако бяхте взели мерки срещу първия, може би втория нямаше да си позволява такива своеволия, но щом за единия не са взети мерки, не виждам защо да се взимат срещу другия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли Fast да е модератор? - Да

Защо? - Ми това ми е мнението :D

 

Уникална аргументация.

 

Заслужава ли Fast да е модератор? - И да, и не.

Защо? - Не знам.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Оставете момчето, ще му омръзне след някои месец и ще му мине мерака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гомез, Грешен, във фейса ли ви писа, че така изведнъж писахте едновременно да го защитавате? Жалко, че сте му от агитката и няма да изпитате гнева му на свой гръб, но и двамата имате постове, за които щяхте да отнесете по поне 5 дни, ако всички следваха неговите правила.

 

Чийзкейк, всъщност срещу nolee са взимани мерки така да се каже, но не са му отнемани правата и съвсем правилно. И той е реагирал емоционално понякога, и той е давал наказания по-груби от необходимото, но като цяло е супер адекватен. Фаст е крайната противоположност, не е като да няма добро действие, но като цяло методът му на "управление" е много диктаторски и ограничава комуникацията.

За да не кажете, че е на фенска основа, ще предпочета Преслава пред Галена във всеки един ден (макар и втората да харесвам много), но харесвам модерирането на ноле, а на Фаст - никак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли Fast да е модератор? -НЕ !

Защо? -

Форумът се превръща в комунистически лагер? Откакто Fast стана модератор, си повярва зверски, започна да се разпорежда като господар на форума и да налага едва ли не диктатура. Триене без причина, проценти за нищо, бановете пък се раздават като топъл хляб. Наложи правило да не се пише за Рики Мартин в чата?!, забрани на Smith да води форумските награди и еднолично си избра кой ще ги води (изборът му е добър, факт, но ключовата дума е еднолично), започна да налага и правила за тях. Отделно от това всякакви постове, които са само крачка встрани от добрия тон се трият, авторите им се банват и особено забележима е тенденцията, че феновете на Преслава (или постовете, защитаващи нея) се мерят с друг аршин. Това поведение се превръща не в мода, а в правилник за форума, което ограничава всякаква свобода на словото и съответно - възможността да разпуснем и да си говорим спокойно, каквато е и целта на форума. Ироничното е, че самият той обвиняваше nolee/Balm*in в подобно поведение, но nolee винаги е бил обоснован в действията си, докато при Fast единственото, което прозира, е желанието да се доказва на всяка цена.

 

 

 

с две думи: FAST Банва Щяло и Нещяло

Това преля чашата!!

15310655_10202293056763822_127621443_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти вече не знаеш какво правиш.... Ако ще го хейтиш, защо го подкрепяш?

П.С. Тези минуси са ти малко, заслужено ти дадоха толкова минуси, а и не само Fast ти е давал минуси.

- Модератор на годината

1.Balm*in

2.stereoto_

3.Putin

4.Fast

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти вече не знаеш какво правиш.... Ако ще го хейтиш, защо го подкрепяш?

П.С. Тези минуси са ти малко, заслужено ти дадоха толкова минуси, а и не само Fast ти е давал минуси.

Да остане Админ, но да СПРЕ ДА БАНВА ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това постче на Сашо го е наказал? :roll1: И писал.... обида към модератор! :hahaha:

 

Аз съм казал преди много години, че оная Мирела обърка всичко в тая Рамния, с нейните протежета. Тоя Фаст е същия комплексар като Ноле.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не ви казвам колко много банове и проценти Fast е спестил.

А в случая със Сашо не вярвам да е заради "инфантилен" само.

Като цяло аз от Fast само хубаво съм видяла, абсолютно винаги ми е помагал, ако има някакъв проблем. Какви постове е трил? (на нас с Gomez веднъж ни беше трил едни лиготии, където се излагахме в скандалите :1000 (29): ) Други случаи освен този със Сашо има ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, заслужава да е модератор, защото е принципен човек. Не съм му голям фен, но това не мога да не му го призная. Но нека се успокои малко и да го раздава по-леко.

 

Като цяло този форум има нужда от едно отпускане на каишката. Не може в момента, в който в Скандалите почне да се говори за нещо различно от попфолк, темата да се заключва, да се местят (или пък още по-зле - да се трият) коментари, да се вдигат проценти и така нататък. Смятам, че всеки трябва да може да говори, както и за каквото си иска - голяма работа, че Скандалите станали чат - ами така е тръгнала дискусията, в това се е обърнала. Това секване на някакъв разговор, само защото не е в правилната тема, е абсурдно. Или пък в тема за Камелия да се пише само за Камелия - че откъде накъде. Нали тези теми само задават разговор - ако в един момент стане обсъждане на размерите на тиганите в Европа (примерно) - ами нека, щом е отишло натам, значи има причина за това. Като цяло това ме дразни в този форум и смятам, че това е една от главните причини за все по-слабата му посещаемост.

 

Другото, което също, искам да спомена, е заключването на теми, когато вече не са актуалните. Това е най-малоумного нещо, което може да съществува. Една тема винаги може да се повдигне и да има хора, които искат да я коментират. Такива ограничения са абсурдни.

 

И третото - поставянето на банове и за най-малката обида (нещо, с което не само Фаст, но и много други са се проявили). Абе, в крайна сметка сме хора - всеки човек, като му кипне, и особено ние, българите, го обръщане на лични нападки. Това си е напълно естествено. Сега, естествено, ако тръгнеш да проклинаш някой и да му желаеш смъртта, примерно, естествено, че ще си отнесеш наказанието. Ама да наречеш някой "тъпак" и да трябва да си наказан една седмица - айде малко по-сериозно...

 

едит: Сега се сетих за най-абсурдния момент. Бяха трити (!!) постове от Фаст, в които "се била обиждала работата на модераторите". Постове, които се състояха в това да се каже колко е тъпо новото правило в чат мания. Невероятно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна със Сеньора. Аз си го обяснявам с факта, че форума има слаба активност, а прекалено много модератори и малко или много това предизвиква като видиш нещо малко нередно, да реагираш. Това последното с триенето на коментарите съм го пропуснала, но е перфектен пример за комунизма, който се опитва да се налага.

Направете си експеримент една седмица да не триете, заключвате, банвате. Дали форумът ще се разпадне или всъщност ще е по-активен от обичайното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли да бъде модератор?

- Не

Защо?

-Защото нарушава правилата, като слага БАН за щяло и нещяло, което чисто и просто си е нарушение в правилата на форума. Отделно има различно отношение към тези, които не харесват Преслава. Прекалено е пристрастен и филмиран за да бъде модератор. Както се вижда не съм единствения към, който си е позволил повече от колкото трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не ви казвам колко много банове и проценти Fast е спестил.

А в случая със Сашо не вярвам да е заради "инфантилен" само.

Като цяло аз от Fast само хубаво съм видяла, абсолютно винаги ми е помагал, ако има някакъв проблем. Какви постове е трил? (на нас с Gomez веднъж ни беше трил едни лиготии, където се излагахме в скандалите :1000 (29): ) Други случаи освен този със Сашо има ли?

Ти ок ли си??? Не виждаш ли, че той ми е цитирал поста, като аргумент за 3 дневен БАН !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...