Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Аз пък съм на мнение, че ако Симона не беше дъщеря на Глория, нямаше да отнася и половината на сегашния хейт.

А дали щеше някой да знае, че съществува? Симона пее страхотно, факт. Мен ме кефи. Но в момента има тотално сбъркана концепция.(Ако изобщо има концепция). Уж иска да гради самостоятелна кариера извън поп фолка, а все е до гъза на мама, 100 дуети пускат, беквокалистка го раздава на концертите н Глория.... Не става така. Освен това и като поведение и стил я няма никаква. Дано в Гласът малко се поотчупи, но и да се отдръпне от майка си. В противен случай само в Пайнер ще прокопса.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А дали щеше някой да знае, че съществува? Симона пее страхотно, факт. Мен ме кефи. Но в момента има тотално сбъркана концепция.(Ако изобщо има концепция). Уж иска да гради самостоятелна кариера извън поп фолка, а все е до гъза на мама, 100 дуети пускат, беквокалистка го раздава на концертите н Глория.... Не става така. Освен това и като поведение и стил я няма никаква. Дано в Гласът малко се поотчупи, но и да се отдръпне от майка си. В противен случай само в Пайнер ще прокопса.

Говорим за Гласът, ако беше участничка там. Иначе за другото си права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този руснакът грам не става. Прилича ми на лелка. Гласът му не е нищо уникално. Другото момче, ромчето, е къде къде...

Абсолютно, ромчето пее със страшна емоция, което при другия липсва. Но така като гледам Графа как се изказа, ще си спаси руснака. Но пък Камелия гледаше лукаво, така че се надявам да вземе Цветко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пуснах и не съм ги чул, но този руснак е не само антипатичен, но и крийпи, поне така го виждам аз. Другите?

И още нещо - как стоят нещата с това спасяване? Колко могат да вземат, после други ли от отбора им да отпаднат трябва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не го гледам, но видях двубоя между Симона и Радко. Наистина не знам, защо Симона не избира Камелия. Ако трябва да съм конкретен напълно, Камелия може да даде на Симона точно това, което й липсва - усет за бизнес и поведение. Нещо което собствената й майка не може да я научи. Глория може да я научи на всичко останало, но не й на това. Жалко, че Симона като майка си, има много претенции, накрая сама ще се прецака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пуснах и не съм ги чул, но този руснак е не само антипатичен, но и крийпи, поне така го виждам аз. Другите?

И още нещо - как стоят нещата с това спасяване? Колко могат да вземат, после други ли от отбора им да отпаднат трябва?

Подкрепям.

Иначе всеки сезон е с различни правила, мисля, че тази година имат право да спасят повече от един участник от чужд отбор. От техните си отбори трябва от всеки дуел да гонят по един.

Първата година мисля, че можеше да си спасиш и двамата, но нямаше "крадене" на участници, а втората можеха да откраднат по един участник от чуждите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това не се учи за 2 месеца, даже и Камелия не го е научила от някой, само времето, провалите и опита са ѝ били учители.

Разбира се, че ще избере Поли. С приятели и рода не се дели бизнес и работа - винаги стават кавги и после има сърдити.

 

Как щях да ги напсувам сега.... да не го спасят. Онзи малкия само щото е пял до Киркоров и идва от Русия ще му застиламе червен килим, айде при чича ти Филип да четете ноти. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъп този Граф, за пореден път го доказва.

Това с кражбата имах предвид. Колко могат да взимат, после трябва повече да изгонят ли?

Мисля, че ще кажат. Камелия вече е откраднала двама - и то какви!

 

Лечев обаче осъди това момиче на смърт като го изправя срещу сигурният финалист в отбора му - дуета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъп този Граф, за пореден път го доказва.

Това с кражбата имах предвид. Колко могат да взимат, после трябва повече да изгонят ли?

Графа си е вързал гащите с Никола и изобщо не се притеснява и не мисли какви ги върши с останалите участници. Все пак "Гласът" не е Х-фактор и се търси пеене, а той много трудно да се издъни. А и като се има предвид, че и тримата досегашни победители са все подобен тип, не ми се вярва да спечели някой по-различен тази година.

Интересното е, че досега това предаване е произвело една-единствена звезда и това е Роксана. Невена е другата популярна, но тя пък после беше финалистка в Х-фактор и си е директно с договор с Вирджиния.

 

Едното момче от дуета - Митко, беше в Мюзик Айдъл, другото в Гласът в отбора на Орлин Горанов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа си е вързал гащите с Никола и изобщо не се притеснява и не мисли какви ги върши с останалите участници. Все пак "Гласът" не е Х-фактор и се търси пеене, а той много трудно да се издъни. А и като се има предвид, че и тримата досегашни победители са все подобен тип, не ми се вярва да спечели някой по-различен тази година.

Интересното е, че досега това предаване е произвело една-единствена звезда и това е Роксана. Невена е другата популярна, но тя пък после беше финалистка в Х-фактор и си е директно с договор с Вирджиния.

 

Едното момче от дуета - Митко, беше в Мюзик Айдъл, другото в Гласът в отбора на Орлин Горанов.

Бъркаш се боровинке, беше при Данчо Караджов в сезона на Пепа

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш се боровинке, беше при Данчо Караджов в сезона на Пепа

Ох, да. Помня, че беше при възрастния, ама съм объркала сезона. :1000 (19):

Камелия стартира с най-слабия отбор, но в момента за мен е най-добрия след Цветко и Паулина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа си е вързал гащите с Никола и изобщо не се притеснява и не мисли какви ги върши с останалите участници.

 

Тоя Никола гаранция, че няма да спечели. Ужасно фалшив е. Като мине сензацията, ще си проличи колко зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези двете са ужасни.

 

Големи приказки, Поли едва не припадна да ги хвали и накрая какво?

Нелепо поведение и присъствие и приятни гласове, отново прекалено напъване и фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неадекватно да са в дует и на тази песен. Това слабичкото момиче изобщо не е на ниво. Но предполагам, че Поли ги е сложила една срещу друга, защото са й ученички, а ако бяха срещу други участници и се представеха по-добре и съответно тя ги спасеше, щяха да ги обвинят във връзкарство.

 

Тоя Никола гаранция, че няма да спечели. Ужасно фалшив е. Като мине сензацията, ще си проличи колко зле.

Ами може, не е като да не се е случвало в други формати (Стела от Х Фактор 1). Но принципно когато някой се забележи на кастингите, после първите няколко концерта ги минава с лекота, ако не се издъни брутално. И аз не искам той да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По двама могат да се крадат, сега го казаха. И шестима си продължават от техните.

 

Камелия избра възможно най-добрите кражби. В момента нейният отбор ми е фаворит, макар че е ясно, че там не се крие победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...