Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Филипинката ги навря всичките в кучи гъз. После защо сме били чуждопоклоници - ами както Христиана Лоизу, така и тук, просто един глас е класи над всичко останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си пролича, че Кама и дума английски не знае за разлика от другите треньори. Това се отнася и за останалите чалгаджийки. Затова винаги ще са с етикет прости селянки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво се изненадвате от филипинката? Наистина пя жестоко, но те филипинците са си като кухненски роботи. Всичко могат.

 

Градската с песента на Лили я познавам и пее наистина добре и има интересен плътен глас, но тази песен беше тоооолкова неподходяща за целта, че дори аз я слушах с пренебрежение.

Кама понякога ме изненадва с избор. Как реши да се обърне на този (даже не го помня, само тя се обърна). Нито глас, нито нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво се изненадвате от филипинката? Наистина пя жестоко, но те филипинците са си като кухненски роботи. Всичко могат.

 

Градската с песента на Лили я познавам и пее наистина добре и има интересен плътен глас, но тази песен беше тоооолкова неподходяща за целта, че дори аз я слушах с пренебрежение.

Кама понякога ме изненадва с избор. Как реши да се обърне на този (даже не го помня, само тя се обърна). Нито глас, нито нищо...

:D :D като роботи са

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре ся, Камелия кво се прави на путка?! На кви бездарници, ама пеещи поп, нали, се обърна; на чалгите ку*ец. Аман от такива. Преслава и тя беше същата. Евала на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ся, Камелия кво се прави на путка?! На кви бездарници, ама пеещи поп, нали, се обърна; на чалгите ку*ец. Аман от такива. Преслава и тя беше същата. Евала на Ивана.

Мен повече ме издразни с това накъде отивал жанрът и т.н. От какъв зор трябваше да го играе такъв пораженец и да им прави кефа на попаджиите? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен повече ме издразни с това накъде отивал жанрът и т.н. От какъв зор трябваше да го играе такъв пораженец и да им прави кефа на попаджиите? :mf_surrender:

То като цяло всички чалгари почнаха да се правят на попаджии, пуснали клипче в инстаграм, вървят песни на Ники Минаж, Джъстин Бийбър, Уиз Калифа и прочие, ама иначе вечерта врътим гюбецити на Млада булка. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 2 месеца са с еднакви дрехи? Всичко това в един ден ли е било?

В различни дни е, но носят еднакви дрехи, за да могат да си ги монтират, както им дойде. Навсякъде е така първия кръг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с още едно страхотно попадение в отбора си, евала! Чак аз изкрещях :1000 (29):

Голяма изненада, че избраха нея.

Иначе Мацката е от групата на Аделина Колева.

 

Този последния не пее лошо ама всеки пич с китара на плажа пее по същия начин. С нищо не блесна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си мислех да напиша "новият Азис", докато му гледах визитката, ама си викам ще забие някое поп парче. :1000 (29):

 

Искаше да е при Кама. Не пропускал нейно участие. Какво очакваше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...