Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това беше най-доброто снощи от женската страна!

:Vishenka_05:

 

И песента е брутална!

 

Камелия има най-як отбор ми се струва, най-готина е и като цяло от журито.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятайте да им докарат, ей така провокативно в нашия формат Depeche Mode и някой от журито, да не се обърне. :ar:

 

Това обаче е монтаж, кадрите на Депеш са си от техен концерт. Иначе колко му е да не се обърнат нашите :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го следя много редовно, но все като се загледам виждам Поли да се е разчекнала на тоя стол - я краката отстрани, я пред бутона. :D Много просташко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че тази година са лишили формата от простотия и фалшиви изпълнения. Лично аз повече бих се радвал да чувам повече изпълнения на Български песни, всъщност нали и формата е "Гласът на България". Камелия е лъчезарна и много приятна, желая и успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го следя много редовно, но все като се загледам виждам Поли да се е разчекнала на тоя стол - я краката отстрани, я пред бутона. :D Много просташко.

Абсолютно, не им намери място на тия крака. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че тази година са лишили формата от простотия и фалшиви изпълнения. Лично аз повече бих се радвал да чувам повече изпълнения на Български песни, всъщност нали и формата е "Гласът на България". Камелия е лъчезарна и много приятна, желая и успех!

Явно не си гледал предни години, а уж обичаш лудо сцената - в "Гласът" има сериозни предварителни кастинги и се допускат само наистина пеещи изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше, но отпадна било копи- пейст а тая пикла последната с китарата я избраха! :mf_surrender:

 

+1

 

Изобщо не ми хареса тая с китарата, а жената с Щурчето много добре пя. Кофти ми стана за нея.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...