Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

По голям резил от това че си се родил къде повече

 

Скрий се ти, скрий се, че резилът тази вечер е голям....дори и Цецо не може да ти помогне..скрий се по - добре :hahaha:

 

Кама няма и да посмее да излезе да изпее нещо, защото не може! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма да имате покой тази вечер, пределно ясно, Камче - най-любимата ми певица пак размаза като луда! :3fdb8960598fa63e:

Поздрав за всички:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още чакам отговор!

ИМАШ точно 10 МИНУТИ от постването на коментара ми, за да се обосновеш защо си позволяваш да ме наречеш подмазвач и лизач! Не го ли направиш за пореден път ще докажеш, че си гърне без покритие!

Тик-так, тик-так...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете, че Камелотите не издържат на тази суматоха и не могат да смогнат и си изпускат нервичките някои от тях.. :g2:

 

Все още се чудя на Кама, как можа да не даде шанс на онова момиче, което изпълни прекрасно "Катерино моме" :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа и аз си го помислих. Мангалът й барал циците. Това как прозвуча... какво ли са я правили други? :whistling:

 

Положението е зле. Много зле. Чалгата още повече потъва - и освен, че като предпочитания е на дъното, също и Кама още повече дълбае това дъно. :helpsmilie:

 

Очакваше Кама да се лигави като Поли Генова, нали? Готови постове имаше по темата, нали? :hahaha: Да де, ама не те огря.... изглежда и се държа супер...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ще бъде шута на предаването.Няма грам музикална култура и прави умни физиономии ,че слуша пеенето.Толкова е смешна, ако не бе жалка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре чакаме Деса :Vishenka_05:

 

Днес Кама слабо, очаквах повече!

 

Кое беше слабо, ако мога да попитам? :scratch:

 

Декор, сцена, режисура, участници, жури, публика, давай да чуем....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването е толкова тъпо, ма толкова злетооо не е било никога. Абсурдно изкуствено жури, безинтересни участници (Шоколадът май беше най-колоритният образ), опитват се да вкарат някакви скучни мелодраматични истории... абе въобще аматьорска работа.

 

Не виждам как това шоу може да има по-голям рейтинг от Капките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването е толкова тъпо, ма толкова злетооо не е било никога. Абсурдно изкуствено жури, безинтересни участници (Шоколадът май беше най-колоритният образ), опитват се да вкарат някакви скучни мелодраматични истории... абе въобще аматьорска работа.

 

Не виждам как това шоу може да има по-голям рейтинг от Капките.

Във вторник Фокса ще изкочи с рейтинг Бтв би Нова :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, Камелия дори да не е компетентна, поне се държа на ниво някакво. Поли е абсурдна с тея лиготии, а и не мисля, че тя примерно е по-компетентна от Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на епизода там като трябваха да избират в кой отбор и имаше един познат глас, който викаше "Камелия" и все си мислих, че е Фокса...Кама да не ти е платила да седиш там в публиката и да викаш нейното име.... :jump:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое беше слабо, ако мога да попитам? :scratch:

 

Декор, сцена, режисура, участници, жури, публика, давай да чуем....

 

Постно ми е предаването като цяла. Очаквах Камс да е по-отворена, като по интервюта например.

 

Чакам Капките, а още повече X Factor

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, но няма да се впускам в някакви подробни разсъждения. Пишеш поста по презумция, само заради мен. Убеден съм, че и половината от предаването тази вечер не си гледал точно както и останалите. Просто влязохте да се изпразните в темата, само щото е Кама. Аз в Поли и Грофа видях така дразнещото ме позьорство. Не стават дори за дребни артисти. Лечев е сдържан, той е най-добрия и музикант и продуцент в това риалити. Не е нужно да се бия в гърдите, формата тепърва започва. И е много дълъг, а хейтърите няма да имат нерви, да го отразавят. Звездните мигове на Кама предстоят. Все пак, тя е звездата в това жури, колкото и да им е мъчно на повечето тук. И продуцентите му го знаят отлично. Нали и двамата знаем, че те не берад доматите с колците?

 

 

Не знам дали бераД домати, ама Графа е най-оборотният поп продуцент в момента. Поли Генова си е дразнеща, но пък е много постоянна. Има зад гърба си спечелени реалити формати, 4то място на Евровизия. Въобще впечатляваща. За Лечев няма какво да ти разправям. Ти си научил урока си там.

 

С какво Кама е по-голяма звезда от Графа например? Повече стаж? Повече авторитет?

 

Цялото предаване изгледах. Това, което видях е, че са вкарали Кама в доста сложна конфигурация. Никой непеещ чалга трудно би избрал чипровската за ментор.

 

Такъв проблем нямаше при останалите чалга разпоретини, били в този формат.

При Ванча имаше такива като при Кама, но все пак не бяха нещата толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Още се смея на коментара на DarkChild, че Мариян й бил барал циците и дали в следващото предаване някой нямало да каже, че я е ебал. :roll1:

 

Каква гордост наистина, някъв хомосексуален мангал да каже в национален ефир, че те й опипвал бюста.

 

Фокси дали й е барал зърната? :3fdb8960598fa63e: Той поне е хетеро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на епизода там като трябваха да избират в кой отбор и имаше един познат глас, който викаше "Камелия" и все си мислих, че е Фокса...Кама да не ти е платила да седиш там в публиката и да викаш нейното име.... :jump:

 

 

Ако не се напикая от смях наааа :D:D:D:D

Понякога даже си мисля, че фокса е самата Камелия тук :D:D:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, Камелия дори да не е компетентна, поне се държа на ниво някакво. Поли е абсурдна с тея лиготии, а и не мисля, че тя примерно е по-компетентна от Камелия.

 

 

Хахах

Поли Генова свири на не знам колко инструмента. Наистина е дразнеща, но е доста по-компетентна. Да не говорим, че тя израстна пред всички ни в Бон-Бон, години обикаляше музикални педагози. Мина през какви ли не музикални формати. Евровизия. Въобще... Да кажеш, че не е компетентна е супер смях. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването е толкова тъпо, ма толкова злетооо не е било никога. Абсурдно изкуствено жури, безинтересни участници (Шоколадът май беше най-колоритният образ), опитват се да вкарат някакви скучни мелодраматични истории... абе въобще аматьорска работа.

 

Не виждам как това шоу може да има по-голям рейтинг от Капките.

Копродуцент е мъжът на Ани Салич. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветан е бил в публиката и само той е викал "Камелия" :roll1:

 

Цецо викаше "Ками" :roll1: А Цветин викаше "Камелия", за да не го заподозрат.

 

И да... Кама в лице е Брук Лоугън, как мислите? :stupid:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...