Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Рена за първи път ли я виждате? Тя от 15 години започва всяко изречение с "Аз първа...аз първа..."

От нея и тръгна лафа "За първи път в поп-фолка...". За успял човек винаги е била твърде комплексирана.

 

Примерната майка на двете деца:

 

1474205725-ed3.jpg

 

02-17.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Рена ми беше симпатична тая вечер и дано остане! Може да е глуповата, но изглежда добра и справедлива. Ема се изложи последната седмица и не ми допада поведението й. Ако не беше Миглена, нямаше и да я забележа - подлъгах се. Показа си простотията с пълна сила. Пошла е. И Надя е по-симпатична, въпреки скуката си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени дано спечели!

До вчера ти беше проста и нагла а днес искаш да спечели. Или си фурнаджийска лопата или пак се опитваш да се правиш на интересен като удряш контра на мнението на мнозинството от форума. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е толкова интелигентна и начетена, вие просто й завиждате и искате да сте като нея. Признайте си, че досега не знаехте, че Кольо Фичето е получил Нобелова награда за революция! Рени - Учител на 2016!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боби горкия две изречения не може да свърже. Много му куцат думичките.

Никому неизвестен влязъл в Биг Брадър а се сърди като го разпитват кой е. Мамин путьо.

А Биг Брадър що го вкара? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...