Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има ли въобще някой, на който не му е ясно че те реално са заедно?

Хах, вярно, че имаше и такива теории... Още по-забавно ще е да е вярно... :1000 (29):

 

ЕМАНУЕЛА ПОБЕДИТЕЛ!

Не съм сигурен дали тя влиза като редовен участник или като гост. Ако е първото, и на мен ми се нарежда при фаворитите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, вярно, че имаше и такива теории... Още по-забавно ще е да е вярно... :1000 (29):

Не съм сигурен дали тя влиза като редовен участник или като гост. Ако е първото, и на мен ми се нарежда при фаворитите. :Vishenka_05:

 

Тя още днес ще излезе, заради участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя още днес ще излезе, заради участие.

:1000 (29):

Те двамата много си отиват, между другото... Дори и да не са наистина заедно, може да вземат да се хванат... :D

Миглена веднага си ги нацели- страшна е! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А чухте ли Рени какво каза - мъжът й й е взел всичко, апартамент, кола и буквално е на нулата... Баси, защо чак така е постъпил...

Ще ми е интересно да видя Емануелица без грим. Боби е толкова заспал и тромав...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо такова напрежение между Рени и Емануела?

Нито се поздравиха нито се поглеждат.

 

Като я знам Рени с всеки се кара. Нищо чудно и с Емануела да не си говорят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А чухте ли Рени какво каза - мъжът й й е взел всичко, апартамент, кола и буквално е на нулата... Баси, защо чак така е постъпил...

Ще ми е интересно да видя Емануелица без грим. Боби е толкова заспал и тромав...

И на мен ми е много дървен...

 

Вярно ли е, че Рени е разделила мъжа си от бременната му жена? Някъде го бях чела... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А чухте ли Рени какво каза - мъжът й й е взел всичко, апартамент, кола и буквално е на нулата... Баси, защо чак така е постъпил...

Ще ми е интересно да видя Емануелица без грим. Боби е толкова заспал и тромав...

Горката Рени...

Наистина ми е много интересно как се издържа. Няма апартамент, кола, участия и мъжа не давал пари.

Дано почнат да я дават по редовно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А чухте ли Рени какво каза - мъжът й й е взел всичко, апартамент, кола и буквално е на нулата... Баси, защо чак така е постъпил...

Как може да й е взел всичко, това законно възможно ли е? :helpsmilie: Тя навремето си е изкарала сумати пари от албуми- и това ли й е взел? :helpsmilie:

Ясно защо тя е толкова отчаяна да се завръща и да има участия, че и хонорар от Биг Брадър... Доста кофти за нея и децата й...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката Рени...

Наистина ми е много интересно как се издържа. Няма апартамент, кола, участия и мъжа не давал пари.

Дано почнат да я дават по редовно.

Сигурно си има спестявания някакви, тя не пее от вчера, преди години си е натрупала авоари.

Но тоя неин мъж...

На елементарни жени като Емануела няма как да симпатизирам, но поне циркът е гарантиран сега. Ще се получи нещо както миналата година Преса-Гъмов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...