Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Рени такава безучастна ли е, или си пази патроните за по-нататък? Като част от пейзажа е - изглежда сякаш й е супер досадно да стои там. Като я дадат в кадър, все нищо не прави или си пипа косата. Много скучен сезон нещо. Въобще и мисиите, и всичко до момента е супер изнасилено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен окончателно ме загубиха като зрител. Само, ако има някви скандали, ще си пусна да гледам от нета.

 

Другата година очаквам ВИП Брадър да е в почивка. Поизчерпали са се, а и участниците тази година не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Софкин няма ли да спрат да го показват всяка вечер как си бърше сополите в чаршафа? :mf_surrender: Тъкмо ям нещо и изведнъж тоя се появява с поредната гнусотия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Софкин няма ли да спрат да го показват всяка вечер как си бърше сополите в чаршафа? :mf_surrender: Тъкмо ям нещо и изведнъж тоя се появява с поредната гнусотия...

СРАМ И ПОГНУСА!

Ужасен човек.

Как може да живееш с други 17 души и да не се къпеш и подмиваш?

Казаха му, че мирише и той си изми само краката.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо е тази година. Единствено Ирина ми е симпатична. Имам чувство, че сезона е направен само и само за да покажат Жана колко добра душа е и как вече не е зависима, но то и личи каква наркоманка е просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо е тази година. Единствено Ирина ми е симпатична. Имам чувство, че сезона е направен само и само за да покажат Жана колко добра душа е и как вече не е зависима, но то и личи каква наркоманка е просто.

Нищо чудно и да я нагласят за победител.

Но то като цяло няма някой много достоен претендент за финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че се опитват да направят голям хит издънката на Рени.

Както и надуват Софкин, за да засилят интереса.

 

Не им се получава според мен, сезона си е слаб.

Ако някой е искал да гледа група мрънкащи старци и внуците им - да гледа VIP Brother 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах епизодите. Софкин е страшно противен, не може да събуди у мен и зрънце съжаление, че е джудже. Толкова е гнусен, подъл и простовато хитър.

 

Ирина е лицемерка голяма. Не понасям хора като нея. Какво каза за себе си в това предаване до момента? Нищо. Все дава акъл на другите, съвети, обсъжда и дълбае в проблемите на останалите и после показно уж им помага с клишета за живота. Видяхме я колко е "добричка" в мисията с балоните. Вдигна шум за нищо и успя да вкара напрежение в съквартирантите и точно тя "ангела пазител" пося първите дразги. Пълен фалш.

 

Деси, дъщерята на Митко Цонев, не мога да я разбера. Баща й почина толкова скоро, а тя влиза в Брадъра и се държи неадекватно. Загуби баща си, а в мисията с балоните търчи и се хили за някакви си парцалки. НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕЖАЛИШ КОЗМЕТИКАТА и ДРЕХИТЕ СИ ? Баща ти не е до теб вече, а на теб ти пука за някакви вещи? Не мога това да го разбера.

Редактирано от Simona.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От съквартирантите най-харесвам Рени, Жана, Лили Вучкова, Лара Береану и Миглена Ангелова. Не харесвам Ирина- тя е вълк в овча кожа. Софкин определено е интересен и колоритен. А най-омразна ми е Деси Цонева- не може така да се държи при положение че баща ѝ е починал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е най-голямата интригантка, много подмолна жена. Още от едно време ми е неприятна и имах съмнения, че е точно такава. Първо уж искаше да направи услуга на Софкин, като му каже да се изкъпе, и това да си остане само между тях двамата, а после отиде при почти всеки да злослови за него, че нямал хигиенни навици. После това с личните вещи, където пак тя направи интригата. Дано я махнат по-скоро.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е най-голямата интригантка, много подмолна жена. Още от едно време ми е неприятна и имах съмнения, че е точно такава. Първо уж искаше да направи услуга на Софкин, като му каже да се изкъпе, и това да си остане само между тях двамата, а после отиде при почти всеки да злослови за него, че нямал хигиенни навици. После това с личните вещи, където пак тя направи интригата. Дано я махнат по-скоро.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие лично кого определяте за фаворит за финала? Аз не виждам откроен лидер.

Нова налага Жана и вероятно тя ще спечели.

Фаворитите ми са Лили Вучкова, Миглена и Рени.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова налага Жана и вероятно тя ще спечели.

Фаворитите ми са Лили Вучкова, Миглена и Рени.

И на мен Ренката, но трябва да направи нещо по въпроса да се размърда и да се открои.

 

Милата... Яд ме е. Трябва да се съвземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е много готина. Още от визитките тя ме кефи най-много. Интелигентен човек е и не съм забелязал да прави интриги, просто има мнение жената и го изразява, а не седи безучастно.

 

Тя ми е фаворит. Другите са ми много пасивни, все едно ги няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...