Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъпо ми е за Александър, защото беше интересен и различен. Не трябваше изобщо тези тримата да са на номинации, а Торнев, Явор, онзи дъртия дето не му знам даже името - нищо не правят, аз даже не съм ги видял една дума да кажат. Алекс не ме кефеше като влезе, но можеше да е интересен. Жени, Ернестина и другите коментиращи са ебати долните създания...Само и само да се мазнят на Евгени солиха момчето. Ернестина много ми падна в очите, а я харесвах доста.

 

Емануела е много красива и глуповато забавна. :D Ще ми е един от фаворитите, ако не се излага много.

За кака Лили се радвам много, че остана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекзандър е качил някакво видео след напускането, където яко храни Калканджиева. Като го слушам какво е казал, определено не си измисля.

Много пропаднало ще да излезе това Жени, но то това се видя още като беше и в брадъра, де. Иначе като коментатор добре заблуждава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекзандър е качил някакво видео след напускането, където яко храни Калканджиева. Като го слушам какво е казал, определено не си измисля.

 

Може ли линк, че не мога да го намеря.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли линк, че не мога да го намеря.

Малко прекалява с обидите и се прехвалва, ама пък е прав. Като знаем алкохолизма и истеричните пристъпи на въпросната особа Жени... като знаем историите за Визаж и мутрите... и като знам и Тачо на живо какви ги вършеше в Найт флайт, а пък на какви се правеха в брадъра... определено Александър има право, не бих се учудил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модна агенция "Мираж"? :1000 (29):

Явно е обиден, че наистина е НИКОЙ в България, ама не му е виновна Жени.

С това видео доста ми промени мнението за него. Жалко е, не се прави по тоя плосък начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко прекалява с обидите и се прехвалва, ама пък е прав. Като знаем алкохолизма и истеричните пристъпи на въпросната особа Жени... като знаем историите за Визаж и мутрите... и като знам и Тачо на живо какви ги вършеше в Найт флайт, а пък на какви се правеха в брадъра... определено Александър има право, не бих се учудил.

 

Хахах, много добре го е казал. Тая простакеса не става за нищо, а всички и лижат ....., крайно време беше някой да и го каже. :1000 (33):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Модна агенция "Мираж"? :1000 (29):

Явно е обиден, че наистина е НИКОЙ в България, ама не му е виновна Жени.

С това видео доста ми промени мнението за него. Жалко е, не се прави по тоя плосък начин.

Аз съм против това, че си изтъква постиженията, и то с тоя натрапчив английски акцент. Но пък не ми се струва злонамерен към нея. Пачо, знаеш, че Жени не е китка за мирисане. Александър си има някакви занимания, ивенти. Да, не е масово познат като име, но в средите в София си го знаят. Може всякакъв да е, поне не съм чул за него да е нечие е протеже. Мъчи се нещо да прави сам. Вип брадър не е само за амортизирани образи, а и за тепърва прохождащи - това е един начин да се чуе повече за тях.

 

Хахах, много добре го е казал. Тая простакеса не става за нищо, а всички и лижат ....., крайно време беше някой да и го каже. :1000 (33):

Беше красива навремето, но алкохолът и истериите явно дават отражение. Мисля, че занаятът, който развива, я е променил. Не е много чист и от там са настъпили тия обрати при нея. Всеки известен си плаща цената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мили -А :D, коментирай това видео:

Мили adorable, само Рени ми хареса.

Усети се липсата на невероятната Лили там.

Виж колко малко лайка събраха.

Това не беше танц а пародия.

Ходещия бизон Роро се опита да е интересен, но не беше смешен а жалък.

Ути клетия и той искаше нещо да направи, но накрая пълно зеро!

Другите дори не помня кои са.

Ааа братя на националната лотария също ми е излишен!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да объркаш солта с прах за пране ? :wacko:

 

Направила го е нарочно за да й се забрани достъпа до кухнята у тях. Мъжа й да готви, а тя да си лежи за да не я боли дясното подребрие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...