Jump to content



Кой проект е по–добър?


Деси Слава или Камелия  

127 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деса пречука Кама, Гло и Ивана на калъп. Най-успешно е на този ранен етап :gun_bandana:

Така ги пречука, че дори тук форумците, дето по цял ден сипят хейт по Камелия все пак са гласували повече за нея.

Даже на Глория и песен, и клип са класи над чорбата на фотошопираната Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4те само Отново се родих звучи в The One Sunny Beach.

Eвала на Камиту за хубавия клип, ама само дето се е бръкнала - пак на Деса става по голям хит, ако ще и с видеоверсия да си беше пуснала песента. Деса да не се е побъркала да дава пари за хубави клипове на песни, които са направени , за да минат и отминат. Деса прави хубави клипове на стойностните си парчета. Хубавия клип обаче няма значение стане ли въпрос за клубове. Кама още не може да влезе в клубовете... Дори с новото на Пашев. Трагична е съдбата и :lol:

 

 

ds_k.jpg

 

Да потърсиш Десислава и най-отгоре да ти излезе Камелия... :1000 (29): 2002 is back! :roll1:

Камелия е тотално комплексирана последните 2 години от ДесиСлава и е готова на всичко, за да върне някаква позиция...

Това виждам аз. Най-добрата мотивация за работа през годините на Камелия е била ДесиСлава. Мога да посочвам много примери за това през годините. Подлъга Деса, че ще напуска и тя през 2003 ама кармата не прощава на никой - дори и без Пайнер Деса я унижаваше години наред и Кама все стигаше до крайности, за да се забележи - снимки в плейбой, излизане по цици, евтини послания и приказки за оргазми, възбуди, полови органи... Последните 2 години обаче психиката и е натрошана от успехите на ДесиСлава. Не и остава нищо друг освен да плати при търсене на ДесиСлава да излиза новата и песен. Гениално - да трупа гледания на гърба на вечната си болка - ДесиСлава :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Последните 3 дни сте го съсипали чичака. Не така. Ще го пратите в болница :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Час Пик я пуснаха , и то между песни на Галена и Преслава . Странното е , че Деса не я пуснаха с нищо .

И тук не се пуска ДесиСлава все още, Камелия също бтв. Въртят Фики, Галин, Преса, Галя, Ана и Ема. Както и Емануела много, плюс новата й с Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Час Пик я пуснаха , и то между песни на Галена и Преслава . Странното е , че Деса не я пуснаха с нищо .

Затова Деса има 2 участия във Варна този месец (на едно от което ще ходя), едно от които в час пик. Сто про от сега я рекламират в час пик и екстраваганца с новия и хит, но нормално ти да не го кажеш. Дори и Галин сподели новата на Деса. Харесва се на средно ниво - прилична е. Ще се забележи повече от Смени паролата си, Чужда стая и Започваме на чисто :girl_witch:

 

 

Кама ако тръгне по клубовете ще е след около месец. Още на платена реклама разчита гледам за да трупа гледания

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама ако тръгне по клубовете ще е след около месец. Още на платена реклама разчита гледам за да трупа гледания

 

И да риташ и да скачаш и да беснееш, Кама този път мина през Деса, като валяк през цинкова кофа и всички видове анкети ти го показват. Това, за статистиката! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да риташ и да скачаш и да беснееш, Кама този път мина през Деса, като валяк през цинкова кофа и всички видове анкети ти го показват. Това, за статистиката! :1000 (19):

Рамания не е важна със своите 50ина верни задруги(35 от които душевно болни)...

 

Тубата, клубовете и класациите са на страната на Джесика :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рамания не е важна със своите 50ина верни задруги(35 от които душевно болни)...

 

Тубата, клубовете и класациите са на страната на Джесика :Vishenka_05:

 

 

Пхахахххаахах, сериозно започваш да смехотвориш. 3 дни стоически стиска зъби, но вече не можеш да траеш и си изпускаш нервите. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е положението няколко дни след излизането на проектите:

 

 

ДесиСлава се качва на 100 000 per day,а Камелия без рекламата падна на 15 000 pеr day.

 

Какво мачка Камелия сега - чаршафите от яд, че си е хвърлила парите за клип и реклама напразно :1000 (29): :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е положението няколко дни след излизането на проектите:

ДесиСлава се качва на 100 000 per day,а Камелия без рекламата падна на 15 000 pеr day.

 

Какво мачка Камелия сега - чаршафите от яд, че си е хвърлила парите за клип и реклама напразно :1000 (29): :1000 (19):

Не знам за какви 15 хил. говориш след като Кама вчера е направила 40 хил. за ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия ми омръзна по-бързо, докато Деската още я въртя..

 

Разбира се, всеки си има вкус. Но 71 души в този форум, са на друго мнение и само 48 споделят твоето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деси определено ми харесва повече, но и на Камелия е много добра. Засега обаче и на двете не съм ги чул да ги пуснат, където съм бил. Емануела и Константин са недостижими в това отношение, сякаш са си платили да ги въртят на всеки половин час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да повярвам на това, че И ТАЗИ ПЕСЕН, на Камелия, не се върти никъде, но пък няма проблем да го напише всеки, на който ще му стане по-добре на душата, като го види написано, след като пусне поста. И все пак, въпреки сериозните усилия на доста хора да се неглижира очевидно по-добия проект от всякаква гледна точка, номерът не мина в 2 анкети в Рамания, 1 в Сигнал+ и в местната ни класацийка, подредена без мое участие. Навсякъде, на където се обърне човек, Камелия и "Минута живот", са фаворити през този август въпреки, че субекти от всякакъв род и вид докладват клипа като обезумели с болната амбиция и тайната надежда, той да бъде изтрит също, като "Неповторим".н

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деси я пускаха дори в един клуб в центъра на Равда, в който пускат всякакъв стил. В Слънчев - The One. И аз на Кама я слушам само вкъщи. Не съм я чул никъде. Гледам и в класациите на СИГНАЛ и POPNABLE ДесиСлава е направила Кама на пихтия - както очаквах Десиния проект е в пъти по успешен и без да се е изхвърлила излишни суми. Камелия е тотално унижена и само в РАМАНИЯ е предпочетена :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, в тоя клуб в Равда след 1;30 нищо различно от чалга не върви. Иначе потвърждавам, че пуснаха Деси веднъж, но съм изненадана, че си спомняш. :D Във Вижън също я чух май веднъж.

 

По темата: Гласувах за Камелия. На Деси ми е ужасно лигава и непоносима.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ще я завъртят, предполагам съм улучил просто такъв DJ или дискотека. Като цяло напоследък трудно завъртат нови песни, карат си на сигурно. Например "Калифорния" е от зимата, а не спират да я пускат, чак ми писна от нея. Примерно тези на Лорени, Цветини и други дебютантки, които се радват на добри отзиви тук и имат гледания, никога дори не съм ги засичал в заведение. Това като цяло доста ме дразни в DJ-ите. 10 пъти "Пей, сърце" и още 2-3 избрани за мегахитове, след 2-3 сутринта часа мазни кючеци и ретро, които пак са омръзнали на всички и почти никакъв шанс за новите неща. Затова понякога предпочитам домашно парти с youtube, че дори автоматичният режим там е по-адекватен от плейлистите в повечето клубове. :mf_surrender: Защото ако на Камелия има шанса да се завърти, то половината от продукцията на Пайнер си остава за слушане вкъщи, въпреки че има хитове. Това е интересна тема за обсъждане, никога не можах да си обясня защо се получава така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...