Jump to content



Райна: "Да бъдеш комерсиален или да останеш във времето"


Препоръчани коментари

Че те нейните песни са комерс отвсякъде, просто са тъпи и никой не ги слуша, това не я прави стойностна. Какви ги дрънка? Нека темата бъде заключена! Татяна в Автограф даде много по-смислено интервю.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Написано с любов", "И дори да боли", "Виновен", "Много се лъжеш" са си абсолютни комерси правени за дискотеките. Разбира се, че и Райна прави комерсиални песни като "Нахално хубава", "Принцеса", "Ако е - да е", но паралелно с тях реализира и песни, различни от масовката. А да не говорим за фолклора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с тези 2 албума?

Като гледам тя е събрала песни за нов поп-фолк албум:

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е - да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

лятната песен

баладата

5-6 минути

Принцеса

Новата песен

-----

13 песни, ако има и нови - още по-добре. И айде малко уважение към Райна, може да е истеричка и да звучат тези думи, доста надменно от нейната уста - но е пяла пред 40-50 хилядни стадиони, има няколко вечни хита като "Агресия", "Загуби всичко", "Как", "Хиляди жени", "Любов по скалата на Рихтер", "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи", "Гасне пламък", "Добре си, но ще се оправиш", "Като летен грип", "Глезената - гледаната", "От един инат", диетите с Константин, да не говорим, че беше една от първите с шоу и имаше истерия по нея. Нека конфликтът ми с фенът й не рикушира върху мнението ви за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с тези 2 албума?

Като гледам тя е събрала песни за нов поп-фолк албум:

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е - да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

лятната песен

баладата

5-6 минути

Принцеса

Новата песен

-----

13 песни, ако има и нови - още по-добре. И айде малко уважение към Райна, може да е истеричка и да звучат тези думи, доста надменно от нейната уста - но е пяла пред 40-50 хилядни стадиони, има няколко вечни хита като "Агресия", "Загуби всичко", "Как", "Хиляди жени", "Любов по скалата на Рихтер", "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи", "Гасне пламък", "Добре си, но ще се оправиш", "Като летен грип", "Глезената - гледаната", "От един инат", диетите с Константин, да не говорим, че беше една от първите с шоу и имаше истерия по нея. Нека конфликтът ми с фенът й не рикушира върху мнението ви за нея.

 

Фолклорният албум е готов и ще го пусне около рождения си ден. Тя в момента пуска по една ТВ версия всеки месец, което е по-добрия вариант, а не както ги изсипа всичките наведнъж през 2014 за "Хубава си, моя горо".

 

Дай Боже да пусне и един поп-фолк проект, защото наистина се събраха доста песни от последния до сега. Дано новата фотосесия, която засне миналия месец е за тази цел.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолклорният албум е готов и ще го пусне около рождения си ден. Тя в момента пуска по една ТВ версия всеки месец, което е по-добрия вариант, а не както ги изсипа всичките наведнъж през 2014 за "Хубава си, моя горо".

 

Дай Боже да пусне и един поп-фолк проект, защото наистина се събраха доста песни от последния до сега. Дано новата фотосесия, която засне миналия месец е за тази цел.

 

Едната фотосесия е за фолклорния албум. :Vishenka_05:

 

И спрете всички да я принизявате, защото има поне 10 масови хита и още супер много популярни песни.

Не очаквам хората тук да са обективни, тъй като 90% от тях не са били родени, когато имаше истерия по нея, смазваше се от участия, от клипове и почти навсякъде танцуваше, което за времето си го правеха само тя и Малина, но при втората бяха повече ориенталски, отколкото модерни танци.

 

И не искам да си измисляте, че не правила качествени песни, защото ще ви изброя няколко, които са страхотни, но причината да не са хитове сме ние. Ако обръщахме повече внимание на качествената музика и текстове и по-малко на простотията и месечните тупалки по клубовете, поп-фолкът щеше да е на много по-различно ниво!

 

 

Преди много години това бе огромен хит и взривяваше стадионите, макар и балада, а сега подобни песни почти не стават хитове, а ако някоя такава стане хит ще е от топ имената. Ако всички започнат да слушат качество - ще започне повече да се предлага такова. Просто е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13 песни, ако има и нови - още по-добре. И айде малко уважение към Райна, може да е истеричка и да звучат тези думи, доста надменно от нейната уста - но е пяла пред 40-50 хилядни стадиони, има няколко вечни хита като "Агресия", "Загуби всичко", "Как", "Хиляди жени", "Любов по скалата на Рихтер", "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи", "Гасне пламък", "Добре си, но ще се оправиш", "Като летен грип", "Глезената - гледаната", "От един инат", диетите с Константин, да не говорим, че беше една от първите с шоу и имаше истерия по нея. Нека конфликтът ми с фенът й не рикушира върху мнението ви за нея.

Вечен хит е преувеличение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си новатор, различен от масовката и "оставаш" във времето или по нашенски казано - когато копираш Роксана и Деси Слава:

novator1.jpg

 

novator2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си новатор, различен от масовката и "оставаш" във времето или по нашенски казано - когато копираш Роксана и Деси Слава:

novator1.jpg

 

novator2.jpg

 

И в още 10 теми да го постнеш файда няма. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в още 10 теми да го постнеш файда няма. :Vishenka_05:

Разбира се, вече тотално сте размазани и освен да се смеете инфантилно за пред форума, а пред мониторите да скубете коси, друго няма да видим от вас. Когато фактите говорят и Боговете мълчат. С тези две снимки пикая на цялото интервю на Райна. Не се сърдете на мен, любимката ви ви го сложи четвъртит, да ви е сладко! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, вече тотално сте размазани и освен да се смеете инфантилно за пред форума, а пред мониторите да скубете коси, друго няма да видим от вас. Когато фактите говорят и Боговете мълчат. С тези две снимки пикая на цялото интервю на Райна. Не се сърдете на мен, любимката ви ви го сложи четвъртит, да ви е сладко! :3fdb8960598fa63e:

 

Явно получаваш душевен оргазъм в момента. Женската злоба ти е в повече. Продължавай все така, то затова си и на тоя хал. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно получаваш душевен оргазъм в момента. Женската злоба ти е в повече. Продължавай все така, то затова си и на тоя хал. :Vishenka_05:

Да, най-успешен, най-умен, най-интелигентен, най-красив и богат и най-проницателен в този форум.(не само аз, има още 5-6 човека) Нещо не за мен, по темата, явно няма да кажеш, но продължавай да спамиш. Разбира се, че съм в душевен оргазъм, защото за пореден път те размазах като мравка на паважа, не, този път Райна сама го направи. Ето ти пак си пред нервен изблик, а аз най-спокойно давам снимки с усмивка и този път не нападам никого, дори основателно. Издавате се много лесно, бе, малко самообладание покажете, нали сте гулеми "мъже". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, какво невиждано е показала Райна в свой проект някога? Всичко винаги й е било комерсиално и въпреки това не знам нещо да е останало във времето! Само най-върлите фенове може да назовем 1-2 песни!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, най-успешен, най-умен, най-интелигентен, най-красив и богат и най-проницателен в този форум.(не само аз, има още 5-6 човека) Нещо не за мен, по темата, явно няма да кажеш, но продължавай да спамиш. Разбира се, че съм в душевен оргазъм, защото за пореден път те размазах като мравка на паважа, не, този път Райна сама го направи. Ето ти пак си пред нервен изблик, а аз най-спокойно давам снимки с усмивка и този път не нападам никого, дори основателно. Издавате се много лесно, бе, малко самообладание покажете, нали сте гулеми "мъже". :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина си най, в комплексарщината, злобата, завистта и обидите. До такава степен ли си обсебен от чалгата, че чувстваш като лична победа да направиш един колаж, с подобни сцени от клипове и да тръбиш, че си размазал някого? До къде си се докарал? Ти си клиничен случай. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си най, в комплексарщината, злобата, завистта и обидите. До такава степен ли си обсебен от чалгата, че чувстваш като лична победа да направиш един колаж, с подобни сцени от клипове и да тръбиш, че си размазал някого? До къде си се докарал? Ти си клиничен случай. :Vishenka_05:

:hahaha:

Жалки сте, жалки. Като няма какво да кажеш за любимката си - крадла на визия и сетове, тръгваш да пишеш някакви неща, в които само ти си вярваш. Едно ще ти кажа - и с двеста да бягаш срещу мен, пак няма да ме стигнеш, то трябва и Господ да ти е дал нещо, а при теб-видно такова липсва. След 20 години ще си броим имотите, успехите и чикиите, в първата категория засега аз водя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha:

Жалки сте, жалки. Като няма какво да кажеш за любимката си - крадла на визия и сетове, тръгваш да пишеш някакви неща, в които само ти си вярваш. Едно ще ти кажа - и с двеста да бягаш срещу мен, пак няма да ме стигнеш, то трябва и Господ да ти е дал нещо, а при теб-видно такова липсва. След 20 години ще си броим имотите, успехите и чикиите, в първата категория засега аз водя. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво има да казвам? Ти си хейтър, който винаги принизява Райна. Така, че каквото и да направи пак ще плюеш. Деса и Рокса не са открили топлата вода. Райна още през 2006 имаше същите визии. Айде стига спам. Доброта и позитивизъм не се купуват, каквото и да имаш. Не си дорасъл до моето ниво, за да се сравняваш с мен. Освен да ти се смея, друго няма какво да правя, когато ти чета постовете, лишени от всякаква логична мисъл. Явно те кефи целият форум да се гаври с теб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да казвам? Ти си хейтър, който винаги принизява Райна. Така, че каквото и да направи пак ще плюеш. Деса и Рокса не са открили топлата вода. Райна още през 2006 имаше същите визии. Айде стига спам. Доброта и позитивизъм не се купуват, каквото и да имаш. Не си дорасъл до моето ниво, за да се сравняваш с мен. Освен да ти се смея, друго няма какво да правя, когато ти чета постовете, лишени от всякаква логична мисъл. Явно те кефи целият форум да се гаври с теб. :3fdb8960598fa63e:

13 песни, ако има и нови - още по-добре. И айде малко уважение към Райна, може да е истеричка и да звучат тези думи, доста надменно от нейната уста - но е пяла пред 40-50 хилядни стадиони, има няколко вечни хита като "Агресия", "Загуби всичко", "Как", "Хиляди жени", "Любов по скалата на Рихтер", "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи", "Гасне пламък", "Добре си, но ще се оправиш", "Като летен грип", "Глезената - гледаната", "От един инат", диетите с Константин, да не говорим, че беше една от първите с шоу и имаше истерия по нея. Нека конфликтът ми с фенът й не рикушира върху мнението ви за нея.

На второто изречение вече издиша като балон, наврян между циците на Джулиана Ганди.... :3fdb8960598fa63e:

Форум с плевели и дървета - не желая да ме възхвалява, какво да направя като Господ при мен давал, давал, та чак се издавал, а при вас -....

Нито сте ми на преживяното, нито на акъла и интелигентността. А в този свят, ако не си АНАКОНДА няма да успееш и да оцелееш, Райна е живият пример за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На второто изречение вече издиша като балон, наврян между циците на Джулиана Гани.... :3fdb8960598fa63e:

 

Ти издишаш по рождение, така че сме квит. И на всичкото отгоре страдаш от раздвоение на личността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти издишаш по рождение, така че сме квит. И на всичкото отгоре страдаш от раздвоение на личността.

Ако бях толкова зле, колкото ме описваш, едвали щеше изобщо да забележиш величественото ми съществуване. ЕЙ, ПАК СЕ ИЗДАДЕ, тццц, никакво самообладание, като ожилен от оса по задника си като се появя с фактите за любимката ви.

И преди 10 години бяхме истерични... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...