Jump to content



Online: Емилия - Специално за всяка


Препоръчани коментари

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Около мен всички я слушат, завъртя се. Не е "Калифорния", но си е пореден хит и продължение на серията. Все пак нова песен сигурно чак след като роди, освен ако не пусне нещо без клип, на което се надявам, защото има записани със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Провал

Глупости говориш. Имайки предвид колко невероятна тъпа е песента, си стана стабилен хит. Емилия никога не е била име, която да е гаранция за хит и даже редовно след голям хит вади провал. Обаче изглежда след супер силната поредица от Ето ме - Питбул - Обичай ме - Калифорния статутът ѝ се променя. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично песента ми е приятна и си я слушам, а относно това какво име е Емилия.... ами голямо. Винаги с прилични песни и най-важното невероятен глас.Чак ме е яд, че е толкова подценявана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия кога ше ражда? Мисля, че има готов клип за есента.

Специално за всяка я слушам много, а за Калифорния няма какво да коментирам - диско хит на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Емилия си е фактор, не е издвала нищо от лятото, а хората я чакат... Плюс това в този форум подценихте тази песен, в началото гръмна, после уж утихна, но с времето не омръзна, а се засили и още гърми в дискотеките. А и нямаше особена конкуренция зимата, чак сега се появиха големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...