Jump to content


bTV свали днешния епизод на "Шоуто на Слави"


Препоръчани коментари

От телевизията казват, че шоуто не отговаря на стандартите за неутрална и обективна телевизия

 

bTV спря епизодът на "Шоуто на Слави" в понеделник и на негово място излъчи запис. Телевизията обяви, че предприема действието защото "първоначално планираният за днес епизод няма да бъде излъчен, поради несъответствие със стандартите за телевизионно съдържание на неутрална и обективна телевизия като bTV, която не толерира едностранно представяне в програмите си".

Вместо предварително записания епизод, в ефира на bTV върви повторение. Водещ на записаното, но неизлъчено шоу е бил Иво Сиромахов, а не Слави.

Засега не е ясно какво е казано в неизлъченият епизод на шоуто, но по-рано през деня от офиса на Слави Трифонов изпратиха писмо, в което шоуменът даде срок на новите депутати да изпълнят исканията на организирания от него референдум в края на миналата година. Резултатите от него не станаха задължителни защото малко не достигна броят на участвалите в референдума да покрие минимума, заложен в закона.

От екипа на Слави обещаха коментар за BG VOICE до минути.

От bTV допълват, че уважават професионализма на екипа на „Седем Осми" и опита им в създаване на развлекателни програми, но "bTV Media Group не проявява отношение към политически пристрастия на своите водещи, стига те да не влияят и да не се отразяват на работата им за bTV".

Това е тема в развитие, очаквайте подробности.

 

Ето го и пълният текст на писмото:

 

Дами и господа политици,

От много време, заради естеството на работата ми, боравя с думи. С много думи. По принцип смятам, че делата са по-важни, но и думите тежат.

Та,… има четири думи, които ненавиждам да казвам. От всичките много думи...

Те са: Аз. Нали. Ви. Казах.

Всъщност не ви го казах аз, а ви го казаха три милиона и половина българи. Те оглушително ви го изкрещяха на Референдума и вие упорито си запушихте ушите. И какво стана сега след тези избори? Проведоха едни напълно безсмислени парламентарни избори. Резултатът от тях практически възпроизвежда предишния парламент. Парламент, който не беше харесван от никого. Вчерашните избори са идеалното доказателство, че сегашната избирателна система е напълно изчерпана. Че единственото, което прави, е да възпроизвежда същите хора. Да възпроизвежда същите безсмислени политически комбинации.

Затова ще ви кажа още веднъж. Знам, че не сте го забравили, но повторението е майка на знанието:

Дами и господа, новоизбрани стари политици, и ти аптекарю, единственият ангажимент и задължение на новия парламент е безусловно да приеме волята на народа, изразена на референдума:

– мажоритарен избор в два тура

– намаляване на партийната субсидия на един лев

– задължително гласуване на избори и референдуми.

Затова ще направя следното:

Първо: Давам на новия парламент две седмици от свикването му да започне конкретна работа по приемането на решенията на народа от референдума. Ако за две седмици вие не започнете работа по този въпрос, в началото на третата седмица аз ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да си потърся гражданските права.

Второ: Ако постъпите правилно и в този двуседмичен срок започнете работа по промяната на законите, съобразно решенията на референдума, след това ви давам два месеца да приемете новите закони. Два месеца е достатъчно време да прецизирате и приемете конкретните законодателни решения.

Ако след този срок, вие не сте ги приели и не сте ги превърнали в закон, а само сте симулирали работа, отново ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да отвоювам гражданските си права.

Това ще направя сам.

Какво ще направят другите два милиона и половина, които мислят като мен, не знам.

И за финал ще ви кажа следното: Зад партиите има електорат, а зад референдума има народ!

СЛАВИ ТРИФОНОВ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман вече, на-ра се с пустия му референдум. Само дето единствено за себе си го е грижа, лицемер.

Мислиш ли, че e ПР?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че e ПР?

 

За мен цялото поведение на Слави е ПР. Като шоумен го харесвам и уважавам, но всичко останало е позьорщина и лицемерие.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите уважения, но Референдума имаше необходимата избирателна активност, за да е задължителен.

Аз лично съм против почти всички точки, но не може да сравняваш действителни гласове с подписи в избирателни списъци.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Xopa oт тeлeвизиятa paзĸaзaxa пpeд "24 чaca", чe oтĸaĸтo тeлeвизиятa имa нoв изпълнитeлeн диpeĸтop - aвcтpиeцът Флopиaн Cĸaлa, мeниджъpитe cтpиĸтнo cлeдят ĸaĸвo ce излъчвa. Зa дa бъдe cпpянo "Шoyтo нa Cлaви" нaй-вepoятнo тoй e гoвopил зa peфepeндyмa в cтилa нa днeшнoтo cи пиcмo, c ĸoeтo e нapyшил дoгoвopa cи зa зaбaвнo-paзвлeĸaтeлнo пpeдaвaнe. Hoвият шeф дъpжaл дoгoвopитe дa ce cпaзвaт cтpиĸтнo и дa нe ce нapyшaвa бaлaнcът.

 

"Шoyтo нa Cлaви" ce зaпиcвa пpeдвapитeлнo oт 20:30 чaca и шeфoвeтe имaт вpeмe дa гo глeдaт пpeди излъчвaнeтo в 22:30.

 

Изтoчницитe ни paзĸaзaxa, чe в нaвeчepиeтo нa избopитe Cлaви Tpифoнoв нaпиcaл пиcмo нa Флopиaн Cĸaлa, в ĸoeтo иcĸaл дa пpeдcтaви лидepитe нa пeттe вoдeщи пapтии cпopeд coциoлoгичecĸитe пpoyчвaния. Oтгoвopeнo мy билo, чe e нeдoпycтимo.

 

He cлyчaйнo в пocлeднитe cи пpeдaвaния Cлaви ĸaзвaл: "Bнимaвaйтe ĸaĸвo гoвopитe, зaщoтo CEM глeдa бTB, a бTB глeдa нac!"

 

Копирано от http://m.24chasa.bg/novini/article/6140403 © www.24chasa.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо не знам за какво се бори при положение, че референдумът не събра достатъчния брой гласове официално и не стана задължителен. В такъв случай в качеството си на какъв поставя ултиматуми и на какво основание?

Второ, от какъв зор ще намесва изборите, парламента, референдума и изобщо политика като цяло, в предаване, което по договор с телевизията е развлекателно? Отдавна то доби политическа насоченост. Крайно време беше да приземят Дългия, защото той буквално си прави каквото иска и вече се има за недостижим. Като някакъв месия ли се изживява не знам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо не знам за какво се бори при положение, че референдумът не събра достатъчния брой гласове официално и не стана задължителен. В такъв случай в качеството си на какъв поставя ултиматуми и на какво основание?

Второ, от какъв зор ще намесва изборите, парламента, референдума и изобщо политика като цяло, в предаване, което по договор с телевизията е развлекателно? Отдавна то доби политическа насоченост. Крайно време беше да приземят Дългия, защото той буквално си прави каквото иска и вече се има за недостижим. Като някакъв месия ли се изживява не знам.

 

Събра достатъчно гласове, но дори и да приемем, че не е събрал, означава ли да се омаловажи целият този народ, който е гласувал за него и иска въпросите да влязат в сила?

В качеството на гражданин на България ги поставя тези въпроси, условия и ултиматуми. Бих казал, един осъзнат и най-вече мислещ!

Би било хубаво някой да се вживи като нещо, че ако останем в ръцете на същите, нищо добро не ни чака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събра достатъчно гласове, но дори и да приемем, че не е събрал, означава ли да се омаловажи целият този народ, който е гласувал за него и иска въпросите да влязат в сила?

В качеството на гражданин на България ги поставя тези въпроси, условия и ултиматуми. Бих казал, един осъзнат и най-вече мислещ!

Би било хубаво някой да се вживи като нещо, че ако останем в ръцете на същите, нищо добро не ни чака.

 

Казвам официално, той може да е събрал, но не ги признаха. Тоест няма законно основание.

Какво значи да се омаловажи народът, който е гласувал? За БСП гласуваха близо милион, ама това има ли значение като тиквата има повече? Много неща може да искаме, ама няма.

Слави мисли единствено какъв джип да си купи и къде да отиде на почивка. Ако смяташ, че му дреме за някой и всичко това го прави, защото е много загрижен...моля ти се.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги, когато Бойко Борисов е в затруднение, на сцената от екрана на БТВ се появява Слави Трифонов, да налива вода в неговата мелница, да измества акцента на диспута и да спасява бодигарда на бай`Тошо от отговори на важни въпроси. За мен няма и 1% съмнение, че Слави и Бойко играят заедно. След като за 9-ти път, от 12 избора от 2005-та насам, Бойко Борисов си закупи изборите с около 400 000 цигански гласа, на всеки е ясно, че при мажоритални избори, ще стане същото и той няма да има 95 депутата, а минимум 180. ГЕРБ изсмукаха всичко в дясното политическо пространство. Таванът им е достигнат. Те повече от 1 200 000 гласа не могат да вземат. Това, при пропорционална система, която е в момента значи около 30% или 80-90 депутата. Стане ли системата мажоритарна, със същите гласове ще имат двойно повече народни представители. И за това ще бъде виновен, патерицата на Бойко - Слави Трифонов.

 

Надявам се, че не всички са забравили, че след като Бойко бе уволнен през 2005 година, като главен секретар в МВР и изпадна зад борда този, който му помогна да се кандидатира за кмет на София и така да влезе в политиката е именно Слави Трифонов. А образът, на големият мъж Бойко, бе плавно изграден от Слави Трифонов в периода 2001-2005 от същият екран на БТВ, от който в момента Слави си прави политиката, за сметка на медията. Нищо не се е променило откакто Слави е в БТВ. Изводът е, че тези двамката, се ебават с цялата държава вече 17 години и винаги им е простено, винаги се разминават с критика, винаги се измъкват сухи от блатато. А ние всички стоим в същото блато вече 27 години и няма никакъв сигнал поне, че може да се оправим.

 

Шоумен - ДА. Политик - НЕ. Толкова за Слави Трифонов....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам официално, той може да е събрал, но не ги признаха. Тоест няма законно основание.

Какво значи да се омаловажи народът, който е гласувал? За БСП гласуваха близо милион, ама това има ли значение като тиквата има повече? Много неща може да искаме, ама няма.

Слави мисли единствено какъв джип да си купи и къде да отиде на почивка. Ако смяташ, че му дреме за някой и всичко това го прави, защото е много загрижен...моля ти се.

Не е точно така. Референдума поставя конкретни въпроси, които според резултатите и избирателната активност трябяа да бъдат превърнати в закон или поне да влезнат за обсъждане в парламента.

На парламентарните избори избираме народни представители, т.е тия,които са гласували за БСП си имат своите избранници във властта...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така. Референдума поставя конкретни въпроси, които според резултатите и избирателната активност трябяа да бъдат превърнати в закон или поне да влезнат за обсъждане в парламента.

На парламентарните избори избираме народни представители, т.е тия,които са гласували за БСП си имат своите избранници във властта...

 

Факт е, че не стигнаха гласовете. Както и да се извърта ситуацията Слави няма никакво основание да поставя ултиматуми, да дава срокове и т.н. Мисълта ми беше, че и да са гласували е все едно като няма необходимата бройка. Такъв е законът.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че не стигнаха гласовете. Както и да се извърта ситуацията Слави няма никакво основание да поставя ултиматуми, да дава срокове и т.н. Мисълта ми беше, че и да са гласували е все едно като няма необходимата бройка. Такъв е законът.

По закон се гледа избирстелната активност на референдума (т.е. подписите в избирателните списъци) и тази от последните парламентарни избори, а не действителните бюлетини. За това е цялата врява. Освен това дори и да приемем, че наистина не стигат гласовете, за да е задължителен, то поне трябва да влезе за обсъждане в парламента. И Слави (не съм му фен, даже не го гледам) има право да дава ултиматоми като гражданин. Оная цялата паплач е назначена от нас там и докато и ние, и те не се научат, че е така, ще си правят каквото поискат, а ние ще спорим и мрънкаме по форумите. ;)

 

Пс: Говоря обективно, а субективно бих казала 'не' на референдума.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По закон се гледа избирстелната активност на референдума (т.е. подписите в избирателните списъци) и тази от последните парламентарни избори, а не действителните бюлетини. За това е цялата врява. Освен това дори и да приемем, че наистина не стигат гласовете, за да е задължителен, то поне трябва да влезе за обсъждане в парламента. И Слави (не съм му фен, даже не го гледам) има право да дава ултиматоми като гражданин. Оная цялата паплач е назначена от нас там и докато и ние, и те не се научат, че е така, ще си правят каквото поискат, а ние ще спорим и мрънкаме по форумите. ;)

 

Пс: Говоря обективно, а субективно бих казала 'не' на референдума.

 

Не ми се навлиза вече в подробности, но нали около 12 000 гласа не стигнаха от съотношението на гласувалите за изборите и тези гласували за референдума? Иначе според мен издивява така, защото беше на 100% сигурен в успеха си, а сметките излязоха криви. Както и да е де, нямах намерение толкова да се задълбочавам в темата. Доядя ме, че цял ден във фейса от всевъзможни места ми навират Слави и опитите му за революция - привидните. Нещо като Симона и Гласът, демек досадно. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се навлиза вече в подробности, но нали около 12 000 гласа не стигнаха от съотношението на гласувалите за изборите и тези гласували за референдума? Иначе според мен издивява така, защото беше на 100% сигурен в успеха си, а сметките излязоха криви. Както и да е де, нямах намерение толкова да се задълбочавам в темата. Доядя ме, че цял ден във фейса от всевъзможни места ми навират Слави и опитите му за революция - привидните. Нещо като Симона и Гласът, демек досадно. :1000 (29):

Айде за последно и аз: 12 хиляди гласа не бяха зачетени, защото били извън плик, но избирателната активност е подписите, положени в избирателните списъци. Друг е въпросът, че за да са извън плик, значи не е даван такъв и сещаш се....

 

http://www.mediapool.bg/prokuraturata-pred...news259527.html

 

Приключвам аз. Така или иначе не искам нито мажоритарен вот, нито 1лв субсидия. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се навлиза вече в подробности, но нали около 12 000 гласа не стигнаха от съотношението на гласувалите за изборите и тези гласували за референдума? Иначе според мен издивява така, защото беше на 100% сигурен в успеха си, а сметките излязоха криви. Както и да е де, нямах намерение толкова да се задълбочавам в темата. Доядя ме, че цял ден във фейса от всевъзможни места ми навират Слави и опитите му за революция - привидните. Нещо като Симона и Гласът, демек досадно. :1000 (29):

Гласовете стигнаха, но ги манипулираха умишлено, чист саботаж си беше

Да на референдума.

Големите държави с по три партии, ние тук с 30 и всяка реве за субсидии ай сиктир бе! И един лев им е много, все от нашия джоб излиза. А до мажоритарния вот си е много добре, поне няма да гледаме все едни и същи мутри.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...