Jump to content


Бихте ли променили нещо в себе си?


Препоръчани коментари

Не, всичко ми е точно, който не ме харесва си е лично негов проблем. В отлична хармония съм със себе си. Преди имах комплекси, но ги преживях.

 

couldn't have said it better...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бих.

Местоположението не бих променил, ако се има предвид извън България. Искам да се преместя да живея във Варна или Бургас.

Искам да науча език на разговорни ниво, като за начало английски (колкото и да не ми се отдава :/).

Желая да си изготвя здравословен режим, който да спазвам.

И като за последно си пожелавам да изкарам едно много хубаво лято, изпълнено с положителни емоции и запомнящи се моменти, от които ще останат незабравими спомени до старини! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бих.

Местоположението не бих променил, ако се има предвид извън България. Искам да се преместя да живея във Варна или Бургас.

Искам да науча език на разговорни ниво, като за начало английски (колкото и да не ми се отдава :/).

Желая да си изготвя здравословен режим, който да спазвам.

И като за последно си пожелавам да изкарам едно много хубаво лято, изпълнено с положителни емоции и запомнящи се моменти, от които ще останат незабравими спомени до старини! :)

 

И ако може и пишока да попорасне още малко... :1000 (29):

 

базикам се :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Доктор Енчев може да помогне по въпроса с пишока! Гого, за тези неща натискаш малко волята си и стой та гледай как се учи езика и се спазва диетата. Пробвай с тази на Ваня Червенкова!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Доктор Енчев може да помогне по въпроса с пишока! Гого, за тези неща натискаш малко волята си и стой та гледай как се учи езика и се спазва диетата. Пробвай с тази на Ваня Червенкова!

Къвм доктор Енчев? Още утре бягам при д-р Радева! :3fdb8960598fa63e:

Аз не искам да пазя диета с цел да свалям килограми. Чувствам се по-добре, по-жизнен, като съм на някакъв хранителен режи.

Конкретно на Ваня Червенкова миналата година я спазвах 3 месеца. :1000 (29):

За езика, мъка си е! Особено, когато нямаш свестен учител, който да ти помогне поне малко в училище...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Не понасям някои черти от характера ми. Прекалено съм критичен и мога да направя от мухата слон. Иначе всичко друго ми е наред.

 

Все още не се чувствам готов да се преместя в друга държава, но с удоволствие бих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Външно - не.

Характер - определено да!

 

Доста често усещам, че съм егоист. Изобщо не ми харесва и се стремя да мисля за другите, толкова колкото и за себе си.

 

Това е, което искам да променя. Не искам да бъда такъв егоист. Искам да се променя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Външно - не.

Характер - определено да!

 

Доста често усещам, че съм егоист. Изобщо не ми харесва и се стремя да мисля за другите, толкова колкото и за себе си.

 

Това е, което искам да променя. Не искам да бъда такъв егоист. Искам да се променя!

 

Няма да можеш. С времето ще ставаш все по-голям егоист и егоцентрик. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да можеш. С времето ще ставаш все по-голям егоист и егоцентрик. Сори.

И аз така мисля, но по-добре да пробвам и да знам, че съм го направил. Вместо да съжалявам, че дори не съм пробвал да се променя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, всичко ми е точно, който не ме харесва си е лично негов проблем. В отлична хармония съм със себе си. Преди имах комплекси, но ги преживях.

 

Всъщност, желая да стана малко по-егоистичен. Все гледам хората да не засегна, да има за тях, а мен си оставям на заден план. Единственото нещо е това, мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих променила доста неща, разбира се, нали това е смисъла на живота - да се развиваме и усъвършенстваме.

Няма да изброявам кои са.

 

+1

 

Много е перфектно за да бъде истинско :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...