Jump to content


Коста Марков се завръща в Пайнер


Препоръчани коментари

-Вярно ли е, че се връщаш в музикалната империя „Пайнер“ и как се стигна до това решение?

 

-Може би е вече време да разкрием и това. Аз не съм си тръгвал от фирмата със скандал, нито е в моя стил да излезна публично да се оплаквам за каквото и да било. Всъщност аз прекратих концертна и звукозаписна дейност, тъй като ми беше време да създам семейство. Сега, когато дъщеря ми е по-голяма и все по-самостоятелна, аз имам време да се завърна към моите занимания с музика. Моите отношения с „Пайнер” винаги са били коректни и ясни, още от момента, когато подписахме първия си договор през 1997 година. Между впрочем, моят последен договор с компанията отпреди 15-на години никога не е бил прекратяван. Практически по всяко време през тези години аз можех да издам нова песен, тъй като имах действащ договор, но не съм имал необходимост да записвам нови песни. И ето сега, когато новата песен е факт, беше необходим само един телефонен разговор и една среща с моя продуцент господин Димитров и машината отново се задейства. Бях посрещнат изключително радушно и приятелски от целия екип на музикална компания „Пайнер”. Много съм щастлив да видя, че основният екип са същите хора, които познавам от двадесет години и сякаш нищо не се променило. Това е екип от професионалисти с изключителен опит в своята област. Те са хората зад кадър и успехът на компанията се дължи в голяма степен на тях, освен на изпълнителите. За миг не съм си помислял, че ако някога реша да издам нов продукт, това би могло да стане с друга музикална компания. И ето, аз съм отново част от каталога с изпълнители на „Пайнер”. Моите изяви обаче ще бъдат лимитирани само за периодите от годината, когато съм в България. За тази календарна година това са месеците юни, юли и август.

 

Цялото интервю - http://famousbg.com/news/interviews/kosta-...hast-ot-payner/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано му се получи и есента да направи още една песен.

 

Какво каза всъщност с този пост? С всеки изминал ден се вдетиняваш все повече. Вече пишеш като 15-годишен.

 

По темата:

 

Легендата за непресъхващият извор на таланти от люпилнята на Пайнер, с всеки изминал ден става все по-комична. Привличането, на дърти коври като Деса и Емануела, с надеждата да се прави нов бардак с тях е показателно, за липсата на съзидателна дейност. А това с Коста, и то за по 3 месеца годишно, не се нуждае от коментар. Явно Митака ще опита да кешира каквото може, па ако падне нещо в стил Фики и Галин, добре дошло. Николета е права - Пайнер е все повече бизнес и все по-малко шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората си искат старите песни, старата музика. Но май е твърде късно вече за това. "Пайнер" изпуснаха юздите още преди години, когато все пак нещо можеше да бъде спасено. Сега вече няма как. Поколението фенове се смени - старите няма как да се върнат, новите няма как да се превъзпитат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов бардак със стари курви не се прави!

Пайнер толкова ли агонизира, че плю на всичко, което проповядваше толкова години?

Интересно ми е какво още ще измислят. Чак взе да ми става интересно! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво каза всъщност с този пост? С всеки изминал ден се вдетиняваш все повече. Вече пишеш като 15-годишен.

 

По темата:

 

Легендата за непресъхващият извор на таланти от люпилнята на Пайнер, с всеки изминал ден става все по-комична. Привличането, на дърти коври като Деса и Емануела, с надеждата да се прави нов бардак с тях е показателно, за липсата на съзидателна дейност. А това с Коста, и то за по 3 месеца годишно, не се нуждае от коментар. Явно Митака ще опита да кешира каквото може, па ако падне нещо в стил Фики и Галин, добре дошло. Николета е права - Пайнер е все повече бизнес и все по-малко шоу.

 

Казах, че бих искал да видя какво ще сътвори. И да прави по-често проекти.

 

А ти какво? Твойта Кама да не е от новия бардак? Да не е нова ковра? Фоксич, изясни си тезите щото ставаш смешен. Кама е с 20 годишен стаж и ми обясняваш колко е вървежна. Обаче после църкаш, че Марков, Деса и прочее се активизирали... Ами и те може да са вървежни... Ако старите коври те притесняват, то мен ме притеснява бъдещето на Кама, щото тя също е в кюпа. Това, че не е при Митака никак не я различава. :mf_surrender: Освен всичко, Марков заяви, че ще пусне песен пролетта тая година още още като свърши миналогодишният летен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да очаквам, макар, че беше казал, че все още има нюх за хитове и знае как да ги прави. Само времето ще покаже.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано Марков имаше доста хубави песни , но към днешна дата не знам как би се вписал . Но нека пробва де , няма лошо .

Но дори и като беше активен, нямам спомени да е бил в топ-а , награди също май не е получавал . Тя като цяло кариерата му беше супер кратка - 5/6 години ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тони Стораро шпионира Коста Марков

 

Първият не е много щастлив от това, че след няколко годишно отсъствие вторият се завръща на чалга сцената.

 

Изпълнителят на „Диаманти и рубини” емигрира в Америка през 2005 г., когато бе на върха. Много скоро обаче Коста Марков ще се завръща у нас с

нова песен, в която участват няколко от топизпълнителките на „Пайнер”.

 

Най-любопитни и притеснени за парчето на Марков се оказали семейство Сторарови. Те подкупили аранжора да им пусне трака, след което започнали да хвърлят огън и жупел по колегата си, който макар и на 45 години, спокойно може да бъде конкуренция на Фики Стораро.

 

Според паметливи Тони и Коста се смразили преди години, понеже Стораро пускал фалшиви информации за колегата си. Кариерата на Марков потръгнала преди тази на Стораро-старши, а той посещавал тайно негови участия, за да попива занаята. След като Марков записал „Милиони нощи”, Стораро веднага заложил на подобно заглавие и изкарал „Милиони звезди”, която го изстреляла към върха.

 

Сега музикалното семейство е уплашено от завръщането на Коста Марков, тъй като може да се окаже пречка за набиращия популярност Фикрет.

 

Смешна работа, да си поръчваш ПР на гърба на другите е просто идеално.
:mf_surrender:
Докато бешев България не му излизаше Фики от устата. Снимай ме така да съм като Фики, косата като на Фики, потниците като на Фики, смешна работа.
:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов бардак със стари курви не се прави!

Пайнер толкова ли агонизира, че плю на всичко, което проповядваше толкова години?

Интересно ми е какво още ще измислят. Чак взе да ми става интересно! :)

 

Когато от новите курви чеп за зеле не става, време е да се пробват пак старите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пак го обръщате на плюене по Пайнер и го изкарвате все едно едва ли не Димитров се моли на старите изпълнители да се връщат? Най-вероятно инициативата си е била на Марков, който пък години наред плюеше по днешния жанр, а ето, че пак ще се присъединява към него. На Пайнера "новите курви" си му пълнят джоба, така че очевидно стават. Независимо с какви песни, изпълнители като Галин, Фики, Александрова си му носят доста пари.

 

Иначе такива завръщания на изпълнители, отсъствали с години, са доста рисковани понеже трудно биха се вписали в днешната ситуация и го има рискът да си развалят доброто име. Да видим какви ще ги съствори Коста. След като е имал намерение да се връща в Пайнер, може би не трябваше да си отстъпва едни от най-обичаните песни да бъдат изпълнени от други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лицемерно. До оня ден плюеше Пайнер, новата вълна, сега хвалим. Всички презрели звезди ги тресе един и същи синдром.

От повече от 10 години не е издавал нищо и не е имал отношение към музикалния живот в България, и не знам защо живее с представата, че някой го чака.

Имаше хубави песни и определено го предпочитам пред Галин и Фики. Коста, Магапаса и други от онова време са доста по-приемливи, но веднъж като си се отказал, закъде се връщаш... Пожелавам му успех, ама тия двойни стандарти не говорят за твърда позиция, особено пък от мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лицемерно. До оня ден плюеше Пайнер, новата вълна, сега хвалим. Всички презрели звезди ги тресе един и същи синдром.

От повече от 10 години не е издавал нищо и не е имал отношение към музикалния живот в България, и не знам защо живее с представата, че някой го чака.

Имаше хубави песни и определено го предпочитам пред Галин и Фики. Коста, Магапаса и други от онова време са доста по-приемливи, но веднъж като си се отказал, закъде се връщаш... Пожелавам му успех, ама тия двойни стандарти не говорят за твърда позиция, особено пък от мъж.

Според теб всеки който не плюе Пайнер и новата чалга е лицемерен или пропаднал... Ми съжаляваме, че Глория не може да вкуси от ханчето с мед, ама айде стига ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб всеки който не плюе Пайнер и новата чалга е лицемерен или пропаднал... Ми съжаляваме, че Глория не може да вкуси от ханчето с мед, ама айде стига ...

Какво става с теб? Нещо си много настървен. Добре, че ме знаеш и съдиш по графиките, че иначе не знам дали изобщо щеше да ме цитираш.

Какво общо има Глория - тия, дето бъркат в канчето с мед и се водят вървежни, реват при Емилия Стоянова, че не могат да направят концерт и албум, не тя.

Говорих за Коста Марков. И понеже е приятел с Деса и ще се завърне точно по нейния тертип, затова го защитаваш. Но за мен той е лицемерен. Хора, които сами си плюят на решенията, и забравят, че са плюли по фирмата и новата вълна.

Ако в чалгата постоянно излизаха повече песни като последните на Глория, Райна, Димана, Галин, Тони Дачева, Емилия, всичко щеше да е ок. А ето, тези изпълнители не са плюли Пайнер, нито пък лежат на стари лаври. Така че какво значи стара, нова чалга... Слушам всичко, което става за слушане. Коментарът ми е за съвсем друго. Коста Марков няма да пребори новата вълна, излишни са тези напъни след 10-годишно отсъствие. Хвани прочети защо се е отказал тогава. Доста съм наясно с чалгата от самото начало, така че не спориш с правилния човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Защо пак го обръщате на плюене по Пайнер и го изкарвате все едно едва ли не Димитров се моли на старите изпълнители да се връщат?

 

Всъщност, Пайнер не ги моли в буквалният смисъл. Митака просто не вярва в тях. Трябваше миналото лято Коста сам да си организира няколко участия главно във веригите клубове "Сикретс" и "Плаза", че да бъде забелязан отново от музикалният инвалид Митко Трендафилов Димитров - Пайнера. И понеже Коста това лято смяташе да направи същото, от Пайнер решиха да поизбият още някой комплекс, като зомбират децата, че видиш ли всички искали да работят с тях. Е добре де, що като днес реват, че Коста винаги е бил техен изпълнител не го продуцираха в последните 12-13 години или поне не му предложиха летни турове из родните клубове и по морето? Нещо май кризисен PR ми се види това от Пайнер. Опитват се да го представят в посоката, че видиш ли който ги напусне, един ден задължително се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, Пайнер не ги моли в буквалният смисъл. Митака просто не вярва в тях. Трябваше миналото лято Коста сам да си организира няколко участия главно във веригите клубове "Сикретс" и "Плаза", че да бъде забелязан отново от музикалният инвалид Митко Трендафилов Димитров - Пайнера. И понеже Коста това лято смяташе да направи същото, от Пайнер решиха да поизбият още някой комплекс, като зомбират децата, че видиш ли всички искали да работят с тях. Е добре де, що като днес реват, че Коста винаги е бил техен изпълнител не го продуцираха в последните 12-13 години или поне не му предложиха летни турове из родните клубове и по морето? Нещо май кризисен PR ми се види това от Пайнер. Опитват се да го представят в посоката, че видиш ли който ги напусне, един ден задължително се връща.

 

По-скоро гледат да намажат пари от участията, които така или иначе си уреждат. Те уреждат участия и на други свои бивши певци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това по 3 месеца на година е колкото да си избие клипа с 10-15 участия (макс).

Но евала. Коста Марков имаше силна кариера. Никога не беше номер 1,защото тогава това беше много трудно за мъжете и Азис и Стораро бяха окупирали всичко. Дори и Стораро беше още назад. Имах касетките на Коста Марков. Правеше хубави клипове, стараеше се да бъде модерен, различен, с кичури, с деним дрехи, танцуваше, вкарваше някакви провокативни пички по клиповете. Помня, че имаха интервю във в-к Култ със Стораро на тема мъжка епилация :D Тогава Стораро така плюеше мъжете, които се епилират, а аслед 15-ина години >> Фикича изкочи като гол охлюв изгладен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...