Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Някой ще обясни ли как по-точно Георги и Светльо ще са Фреди МЕРКУРИЙ, а Геро - Спайс Гърлс, че не ми е ясно? :scratch:

Геро предложи да го разрежат, понеже е едър. :roll1: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Беше по-добре, но в никакъв случай победа, какви позитиви извлича, да не би да си мислите, че винаги ще е последна, нормално е да и по-напред, но никога няма да мине това, което направи Азис.

 

Най-харесваните коментари:

 

Пак се прави на интересна чалга простакесата - нямала подготвена кауза...ами да я беше подготвила, бре, патко елементарна.

 

Май в жълтите сайтове и вестници има и малко истина...та дори и понякога...така значи ще й се падат парчета,които ''може да изпълнява''...защо е тази чалгаризация....страхотно предаване,но тази не е за него!!!!!!

 

Ужас!!!Много ме дразни това,че е ужасно лигава и се прави на интересна по доста просташки начин!

 

Да, щом и Фънки, а в него ми беше надеждата, меко казано, се "продаде", пардон, без кавички.

Коментарите които си посочил са от някакви комплексирани анти-чалгари. Не важат - особено тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бутонът не знам, може би донякъде, има образи, за които съм убеден, че участниците не биха си ги избрали.

Е, нали все пак трябва да е интересно, затова вероятно са били заставени да си изберат и няколко трудни образа. Ако им се падаха все лесни, щеше да е съвсем очеизвадно нагласено.

 

Твърде е вероятно да е имало уговаряне за вчерашното голямо хвалене на Преслава от всички, но пък и тя действително се беше постарала много и се представи страхотно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам. Гледах в профила на капките, но го няма епизода от миналия път и не можем да разбере...

В Новаплей е качен но нищо не мога да видя заради тези реклами за по 70 секунди. :gun_bandana: Ужасен сайт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът са най-добрите засега. Бяха сериозни и много истински. Поли също беше супер, и Прея не беше зле. Да видим сега Преслава и Калин- те също ще са много интересни, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този път й се получи доста добре на Преслава, но не разбирам защо гримьорите винаги й оставят нейното си лице? Някои ги правят 1:1, а нея сякаш винаги я подминават точно там.

Калин обаче си беше 1:1, не че съм очаквал друго. Той, Дуетът и Преслава засега са ТОП 3, може би и Поли се вмества някъде там. Навярно така и ще си останат, защото Геро като Spice Girls ще е по-скоро пародия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаа е тва е. Да бутнеш кеш за да ти дадат Лили Иванова с надеждата да блеснеш, а ти да се осереш 10 пъти по - брутално отколкото е възможно

Не, това е да мразиш даден човек толкова, че да не приемаш нищо, което прави той. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...