Jump to content



Само за минута / Нека да е тайно


Коя песен ви допада повече?  

147 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От 2 страници , 4 коментара за песента с Деса . И хем е нова :Д

 

 

Сериозно ли го мислиш??? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :roll1: На никой не му пука за анкетата, нито за 10-те гласа повече за песен на Галин в която били давали Камелия... :mf_surrender:

 

 

Десови още от десетилетие назад са познати с манията си по чартове, класации, гледания, анкети и тем подобни! Не веднъж сме ги хващали да манипулират и класации на НФ, гледания в Бокса и т.н. Не знам какво им е чак толкова важно това след като самите песни накрая само те си ги слушат основно! Тук пак ясно става, че всеки има по 4-5 ника, с които гласува щом толкова малко коментари посочват тази лигавщина, излязла миналата седмица, като по - добра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Десови още от десетилетие назад са познати с манията си по чартове, класации, гледания, анкети и тем подобни! Не веднъж сме ги хващали да манипулират и класации на НФ, гледания в Бокса и т.н. Не знам какво им е чак толкова важно това след като самите песни накрая само те си ги слушат основно! Тук пак ясно става, че всеки има по 4-5 ника, с които гласува щом толкова малко коментари посочват тази лигавщина, излязла миналата седмица, като по - добра!

 

Да, защото Деса има ВЕРНИ ФЕНОВЕ!! Нещо което е много по-важно от всичко и толкова години не са я зарязали..Нещо което Кама така и не можа да направи за толкова години! Тя самата казва, че няма никакви приятели, няма и фенове, дали това е добър човек, без приятели, без фенове??? Имаше преди години един фен, Гугъл ли се пишеше, не знам и той изчезна. Сега няма нито един истински фен, който да я харесва като певица, без да я познава лично и т,н. Тя беше балон насочен към разгонената мъжка част на публиката, това минава и заминава..Едно време си правеше добри пари от секс услугите, които правеше за огромни цифри, днес са много по-скромни..Парите които имаше преди, далеч не идваха от пееене..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнявайте и обсъждайте двата дуета, не Камелия и Деси Слава генерално. Още един коментар извън темата, и я затварям!

 

Имаш го. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Изобщо не знам защо след затварянето на др 2 теми не затвори и тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите никак не са малко и никак не са извън темата. Но пък резултата от темата никак не отговаря, на наслоените от лаици в последните 2-3 години идиотски тези, че видиш ли кариерата на Камелия зависела само от секса и провокациите, а на Деса от пеенето и музиката. В крйна сметка не Камелия се показа по бански в НДК преди година на наградите, а Деса. Не Камелия бичеше на плейбек на същия концерт, а Деса. Не Камелия претендираше за глас, а Деса. И не Камелия твърдеше, че общата и песен с Галин е нещо нейно или специално, а Галин, при това с право. В тази връзка, да търся ли онова интервю на Галин след излизането на "Само за минута", където пича вече гръмна основният патрон в пропагандата, като каза пред цяла България, че Камелия е тази, с която винаги е искал да направи песен. Тя е тази, от която се е учел. Тя е марката, на която той подражава. Тя и нейното присъствие на сцена са нещото, което той се стреми да достигне. Въобще, така се бе надъхал тогава пича, че направо не остави нищо, което днес да каже за новите си дуетни партньорки, като комплимент. И сега, ако слушаме малоумните приказки на едни "десови" поданици, че видиш ли Камелия била само секс и пропаганда, за да не ставаме дебили, като някои индивиди тук не е лошо, да си припомним тези думи на Галин, само от преди година и нещо, че да не се учудваме от резултата в анкетата толкова, колкото опечалените "десови".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото Деса има ВЕРНИ ФЕНОВЕ!! Нещо което е много по-важно от всичко и толкова години не са я зарязали..Нещо което Кама така и не можа да направи за толкова години! Тя самата казва, че няма никакви приятели, няма и фенове, дали това е добър човек, без приятели, без фенове??? Имаше преди години един фен, Гугъл ли се пишеше, не знам и той изчезна. Сега няма нито един истински фен, който да я харесва като певица, без да я познава лично и т,н. Тя беше балон насочен към разгонената мъжка част на публиката, това минава и заминава..Едно време си правеше добри пари от секс услугите, които правеше за огромни цифри, днес са много по-скромни..Парите които имаше преди, далеч не идваха от пееене..;)

 

Ако бяхме в някоя нормална европейска държава, да са те опандизили за толкова измишльотини и клевети! Жената си е щастлива от толкова години с Цветин, но голямата ви болка е, че продуктът Камелия винаги налага секс и готини визии, а в живота е най - нормална; с обикновено, бедно момиче от народа, докато другите курви с кого ли не се изредиха...

 

Верни фенове от години сме и много хора, пак не се чуваш какви простотии дрънкаш... Стегни се малко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, ама има дадени 140 гласа, а в Рамания пишат най-много 30 човека.

 

:gun_bandana:

 

Извинен си, всяка вечер тук влизат между 150 и 200 души. През деня е постиня, но няма друго масто, където да се събират чалгарите. Ако имаше, аз нямаше да съм тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам ама тая "Нека да е тайно" е ебаси хита по клубовете в момента!!! Заради Галин ли заради Деси Слава ли, заради какво, но песента е адски хит...ДОри аз не спирам да я въртя, след като всички ми я пускаха, много ме зариби, а в началото не беше такаа...Евалатааа Десооо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивам на ретро миналата седмица - още в 2 Нека да е тайно. Също пускаха Казваш, че ме обичаш, Две сърца и В твоите очи

 

Отивам на Плаза в четвъртък - онова пъпчивото Яница пя на афтър - никой не я отрази. Още не съм се настанил - Нека да е тайно и В товите очи през интереал от 5 минути. После разбира се не мина и без Две сърца!!!

 

Само няколко злобара тука се вълнувате дует или саМОстоятелна песен пуска даден изпълнител. Десито е яко в топа. Пресли да стяга багажа, че ще става трета

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивам на ретро миналата седмица - още в 2 Нека да е тайно. Също пускаха Казваш, че ме обичаш, Две сърца и В твоите очи

 

Отивам на Плаза в четвъртък - онова пъпчивото Яница пя на афтър - никой не я отрази. Още не съм се настанил - Нека да е тайно и В товите очи през интереал от 5 минути. После разбира се не мина и без Две сърца!!!

 

Само няколко злобара тука се вълнувате дует или саМОстоятелна песен пуска даден изпълнител. Десито е яко в топа. Пресли да стяга багажа, че ще става трета

 

 

Чак и аз се страхувам за първото място на Пресалва, за първи път.. :1000 (29): Сигурно и самата Деса не е вярвала, преди 2 години, че това може да се случи днес.....но е факт. "Нека да е тайно" и "Твоите очи" са през 5 мин, като се премине на ретрото "Две сърца" и "Мъжете всичко искат"! Рекорд за певица от по-старите! :Vishenka_05: Мачкай Десооооо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивам на ретро миналата седмица - още в 2 Нека да е тайно. Също пускаха Казваш, че ме обичаш, Две сърца и В твоите очи

 

Отивам на Плаза в четвъртък - онова пъпчивото Яница пя на афтър - никой не я отрази. Още не съм се настанил - Нека да е тайно и В товите очи през интереал от 5 минути. После разбира се не мина и без Две сърца!!!

 

Само няколко злобара тука се вълнувате дует или саМОстоятелна песен пуска даден изпълнител. Десито е яко в топа. Пресли да стяга багажа, че ще става трета

 

Няма смисъл в тази анкета да се мъчиш - всичко се вижда от самолет. А ти лъжеш в този пост, да не казвам като какво. Деса няма участия бре, какъв топ те гони? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак и аз се страхувам за първото място на Пресалва, за първи път.. :1000 (29): Сигурно и самата Деса не е вярвала, преди 2 години, че това може да се случи днес.....но е факт. "Нека да е тайно" и "Твоите очи" са през 5 мин, като се премине на ретрото "Две сърца" и "Мъжете всичко искат"! Рекорд за певица от по-старите! :Vishenka_05: Мачкай Десооооо!

Не знам Галена ли, Пресава ли, Янева ли, или пета някоя си, ама някой яко се страхува от Деса и я поръчва по жълтите сайтове. То колажи с органи ли не бяха, с на колежките мъжете ли не я забъркваха, без участия ли не я изкараха. Стане ли някоя заплаха, винаги го поръчват по жълтите клюкарници.

На ретро вечер пускат новите и, в нормална вечер старите и. Нека да е тайно по 4-5 пъти звучала в някои чалготеки чета в коментарите в тубата. направо размахаза Деса и Галин

 

 

 

 

Фоксе, питай Минчо дали лъжа :3fdb8960598fa63e: Споко и двата хита на твоита от преди 2002 звучаха :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл в тази анкета да се мъчиш - всичко се вижда от самолет. А ти лъжеш в този пост, да не казвам като какво. Деса няма участия бре, какъв топ те гони? :gun_bandana:

 

На никой не му пука за никакви анкети... Просто не съм вярвал, че Деса ще има тея успехи... :whistling: Мислех, че й е минало времето. Яд те е много, нали? Колелото се върти, сам виждаш. Който последен се смее, най-добре се смее!

Деса скоро ще стане наравно търсена с Преслава и Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...